Mark Zuckerberg je treći najbogatiji čovjek na svi

poruka: 13
|
čitano: 1.795
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Mark Zuckerberg je treći najbogatiji čovjek na svi".
7 godina

Heh, ali naspram ostalih, on je najvise zbog gluposti ljudi na toj poziciji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 mjeseci
Re: Mark Zuckerberg je treći najbogatiji čovjek na
prodavanje dima i magle je izgleda obiljezje 21st...ljudi koji su udrili temelje svega toga su....

6 0 hvala 0
9 godina

Jesu li uvrstili bogatstvo bankarskih obitelji, npr Rockefeller, Engleske kraljice, na kojem su mjestu?

4 0 hvala 0
15 mjeseci

Bogami, mislim da mu se priblizava ovaj sa Star Citizen igrom....sto mi dade ideju...

Salt n Pepa - Push It
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 mjeseci

Čudan naslov.

Jedan čovjek može biti najbogatiji na svijetu a ne trojica.

On može biti treći po bogatstvu ali treći nabogatiji mi je malo čudan izraz... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće

7 0 hvala 0
8 godina

Hmmmmm, a kolko su bogati vlasnici Americkog FED-a ??!? Spoiler alert : ni ne zna se tko su....kof,kof....

Faith is a belief based on absence of data, allowed to the weak by the powerful.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.7.2018 1:58 (lmutak).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina

neobično. susjedi ga znaju kao dobra i pristojna mladića koji nikad ništa ne bi ukrao ili, nedajbože, muljao s tuđim podacima. osim toga, obožava životinje (pripravljene na različite načine no uvijek košer) i aktivan je u mjesnom dobrovoljnom vatrogasnom društvu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 0 hvala 0
10 godina

Bill i Warren su veliki dio svog bogatstva donirali. Mark je za sad samo osnova fundaciju da ne mora platiti porez i bavi se "humanitarnim" radom dovodenja interneta u zemlje treceg svijeta da si poveca userbase i otvorni nova trzista za prodaju oglasa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 mjeseci
dado kaže...

Bill i Warren su veliki dio svog bogatstva donirali. Mark je za sad samo osnova fundaciju da ne mora platiti porez i bavi se "humanitarnim" radom dovodenja interneta u zemlje treceg svijeta da si poveca userbase i otvorni nova trzista za prodaju oglasa.

gabon je nedavno ponudio .ga adresu mukte...mozete je regati na godinu dana mukte, pa zatim mukte produzivat...sisi.ga, popusi.ga i slicno je vec zauzeto, netko me pretekao...uspio sam ugrabit napravio.ga

Salt n Pepa - Push It
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.7.2018 13:59 (Gorstak79).
9 godina
dado kaže...

Da, Bill Gates je donirao zakladi Bill Gates koju je osnovao on i porez mu je nula. Da je htio zbilja donirati, donirao bi sirotinji a ne sebi.

3 godine
Anđeo bez falinge kaže...

Čudan naslov.

Jedan čovjek može biti najbogatiji na svijetu a ne trojica.

On može biti treći po bogatstvu ali treći nabogatiji mi je malo čudan izraz... 

Ja krivim google translate:

Third-Richest Person = Treća najbogatija osoba

10 godina

a tko objavljuje popis najsiromašnijih ljudi na svijetu (pa i šire)? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
Ajar kaže...

a tko objavljuje popis najsiromašnijih ljudi na svijetu (pa i šire)? 

Taj popis bi bio dug, previše dug.

Par kuća do mene živi jedna draga gospođa, radišna. Ali zdravlje ju je napustilo i skoro je slijepa, jedva da išta vidi.

Živi sama. Ima godine i jako visoki tlak (210). Ima mjesečna primanja (penziju) 600kn.

Pitam je kako može preživjeti? Ne pali svjetlo. Ne jede uvijek. Plati račune i to je to.

Takvih je puno i sve više. Razlika između najbogatijih i najsiromašnijih je sve veća i veća, srednji sloj se istrebljuje.

Kreditima, da ne pričam o tome kako nastaje novac, što više od 50% ljudi nema pojma, misle da nastaje u kovnici ili štampariji, a zapravo nastaje u računalu, iz kredita tj iz ničega, utipkavanjem broke na stanje vašeg računa. Posljedice koje to ima su nesagledive, spore, i posve sigurna propast većine (ekonomska). To svatko malo bolji u matematici može dokazati.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice