Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

poruka: 48
|
čitano: 11.228
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur".
15 godina
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

ovo zvuči predobro da bi bilo istina. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
9 godina
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

Eto ga na, suze ronim, vodu pijem, vino proljevam...

 
29 0 hvala 2
3 godine
odjavljen
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

Navlakusa. Neka potpisu u notara pa onda da slavimo.

 
10 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

omg burki nemoj gasiti kmeeeee

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

Stvarno mislite da bu se Markec odreko nofca od reklama iz EU?

Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

Ne koristim ni Instagram ni Facebook tako da mi je svejedno. Možda se povisi IQ današnje dječurlije.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2022 12:11 (pqweasdyxc).
Moj PC  
25 0 hvala 0
16 godina
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

Kad bi bar to napravili... Nismo mi te sreće. :/ Ipak je Europa tržište od 750 milijuna ljudi. 

 
23 0 hvala 0
2 godine
online
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

nisam shvatio članak.

▓ velji, velji veljačice, u mene su jarčići, od pedlja im roščići !
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u
Nažalost čak i da na vrbi rodi grožđe te Facebook i Instagram odu iz EU, mase će se instant prebaciti negdje drugdje. Ljudska glupost nema granica.
Moj PC  
12 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u
pqweasdyxc kaže...

...Možda se povisi IQ današnje dječurlije.

 Neće, dječurlija je već na tiktokovima i snapčetovima!

8 godina
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

Potpuno treba ugasiti internet mrežu u EU !

Samo što bi u tom slučaju mnogima  EU birokratima nestao dobar  razlog za njihovo postajanje .

waaagh ;
 
0 1 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

Problem je ionako što insta i fb više nisu in...  Sad je Snapchat i tik tok... Neka ukinu i you tube ili ad tube... 

 
5 0 hvala 1
8 godina
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

ma i neka ga nose natrag u ameriku. i fejsbuk i instagram i whatsapp.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u
ZaliazniMacan kaže...

Problem je ionako što insta i fb više nisu in...  Sad je Snapchat i tik tok... Neka ukinu i you tube ili ad tube... 

 In je srat po FB i IG...a najvise je in srat po njima bas dok koristis FB i IG.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u
Mitch kaže...
ZaliazniMacan kaže...

Problem je ionako što insta i fb više nisu in...  Sad je Snapchat i tik tok... Neka ukinu i you tube ili ad tube... 

 In je srat po FB i IG...a najvise je in srat po njima bas dok koristis FB i IG.

 I sad ce netko uletiti a koristim za to jer...(sam debil)

15 godina
offline
Re: Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u
Kolacic kaže...
Mitch kaže...
ZaliazniMacan kaže...

Problem je ionako što insta i fb više nisu in...  Sad je Snapchat i tik tok... Neka ukinu i you tube ili ad tube... 

 In je srat po FB i IG...a najvise je in srat po njima bas dok koristis FB i IG.

 I sad ce netko uletiti a koristim za to jer...(sam debil)

 Pa realno privatnost na internetu je opcenito u banani, ali umjesto da su svi pod okvakvim povecalom kao FB, samo slusamo o njima.

 

Apple stavi blokadu na personalizirane reklame i IDFA, a onda ispadne da i dalje prikupljaju te podatke ali samo za sebe i nude kao proizvod po vecoj cijeni nego FB...

 

FB je rjesio log4j u 72h. Microsoft jos nije ni pobrojao gdje je sve rizik ostao.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2022 13:10 (Mitch).
11 godina
online
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

za ovo je smišljena izreka - plaše ježa golom guzicom

Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

Nekada je FB bio normala, dok  smart telefoni i ostali gadgeti nisu postali sveprisutni i dostupni pa je nastao hrkljuš sranja prepunjen marketingom. 

 

Gasi FB i motaj kablove što bi rekli...

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u
boxer kaže...

Nekada je FB bio normala, dok  smart telefoni i ostali gadgeti nisu postali sveprisutni i dostupni pa je nastao hrkljuš sranja prepunjen marketingom. 

 

Gasi FB i motaj kablove što bi rekli...

 Internet je nezamisliv danas bez njihovih proizvoda. Ugasis FB, doci ce netko drugi s drugacijim namjerama (citaj Parler itd.). Imamo srecu sta Zuckerberg zapravo i nije neka zla osoba nego teski robot. Dakle dobro je kako je moglo bit...

 

Ovo je stvarno jako zanimljiv problem za civilizaciju, ali uvjeren sam da ce se kroz 3-4 godine naucit kako izregulirat. Ovo takoder otvara novu liniju biznisa za data compliance...citaj big 4 (deloitte, kpmg...) ali za data auditing i consulting.

 

 

Mi smo mozda u k*rcu radi interneta i FB, ali iduca generacija se moze spasit i shvatit kako koristit ove stvari na iskljucivo pozitivan nacin

8 godina
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

Oh no!

Moj PC  
16 0 hvala 1
11 godina
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

1.Fejs drasticno gubi na popularnosti

2.Oni prijete gasenjem

3.Ogromnu kolicinu ljudi boli K hoce li oni ugasit ili ne

 

Najveci problem ovdje je za dionicare,korisnici ionako nakon desetljeca koristenja necega predju na nesto novo...tko se sjeca radija....MTVa?....itd itd

Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

 

Prije će Kina napasti Taiwan, a to se na svu sreću neće nikada desiti.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u
Ajar kaže...

ovo zvuči predobro da bi bilo istina. 

 -naravno.. a implicitni nastavak te izreke je tad nije istina, tj magla-igrokaz, bez promjena..

-stanje/činjenice.. imamo istok eu, rusi, imamo nato-ujko-zapad.. ako eu nešto traži od ujke, sad ujko ima kontramjere-pritisak.. tj ujko će izazvati sukob kako bi bio važan eu i kako bi kontrola podataka ostala kao do sad, njegova, dok će irelandija i dalje biti 'repetitor' mjesto gdje se to recimo formalno drži kako bi bilo izvan jurisdikcije usa suda .. no to ne znači da on dozvoljava eu nešto više-kontrolu i sl. zna se tko je šef.

-zato će rata biti, jer ujko to želi.. i on neće napraviti ništa da se rat spriječi, naprotiv, tad je jači, tad su pravne formalnosti-floskule samo floskule a biznis ide dalje as južual..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
3 godine
offline
Re: Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u
Neće nikadaaaa
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

Zaboli me.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u
Mitch kaže...

 

 

Mi smo mozda u k*rcu radi interneta i FB, ali iduca generacija se moze spasit i shvatit kako koristit ove stvari na iskljucivo pozitivan nacin

 Idealista si kao i ja, ali to nam je mana. Ispodprosječan sam korisnik, ako u par dana uđem 1-2 puta i to je to, meni je lično FB postao naporan i počinje mi se gaditi. Mislim da će sljedeće generacije usrat šefa i stanicu što bi se reklo ako FB nastavi i dalje ovako. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
16 godina
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

a gde je pečat? Fali pečat...

Plamene zore bude me iz snaFabrička jutra, dim iz dimnjakaPesma se ori, mladi radniciČelicna jutra, hitam fabrici.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u
PR stunt.

Nema te uprave koja bi potpisala instant gubitak ni 1% korisnicke baze a ne cijelog kontinenta.

Pogotovo s toliko konkurencije koja samo ceka neku gresku (sjetimo se naglog rasta Telegrama)
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u Eur

Ovo je kao da lopovi zaprijete da ako se u nekom kvartu postavi rasvjeta oni više neće tu dolaziti.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
24 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Meta prijeti gašenjem Instagrama i Facebooka u
Mitch kaže...
ZaliazniMacan kaže...

Problem je ionako što insta i fb više nisu in...  Sad je Snapchat i tik tok... Neka ukinu i you tube ili ad tube... 

 In je srat po FB i IG...a najvise je in srat po njima bas dok koristis FB i IG.

 Tak se dobije više na važnosti. Koristiš ali pljuješ, onda si nenad*ebiv.

PSN - darklydexter
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice