Microsoft Lens - mobilni skener s podrškom za digi

poruka: 5
|
čitano: 4.247
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft Lens - mobilni skener s podrškom za digi".
7 godina
offline
Microsoft Lens - mobilni skener s podrškom za digi

Uz dodatak "samo ukoliko mu se dozvoli da skenira i sadržaj istoga" 

 

 
1 1 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Microsoft Lens - mobilni skener s podrškom za
CrniPero kaže...

Uz dodatak "samo ukoliko mu se dozvoli da skenira i sadržaj istoga" 

 

 Pa naravno, mora provjerit MS da li sadrzaj siguran. Plus pune databazu za analizu.

8 godina
offline
Re: Microsoft Lens - mobilni skener s podrškom za

Pa ne radi obradu na mobitelu, naravno da mora poslati nekamo na analizu i obradu. I ako ste slučajno zaboravili, ako ne plaćate proizvod/uslugu, vi, korisnik, ste izvor zarade.

 

Kao da od jučer koristite internet....

16 godina
neaktivan
offline
Microsoft Lens - mobilni skener s podrškom za digi

u stvari, implementirani skener unutar Onedrivea je u stvari osiromašena verzija Lensa?

nisam Lens koristio, ali imam strašno dobro iskustvo sa onim unutar Onedrive.

sjećam se prošle godine... gorilo mi pod nogama...zatrpan sa gomilom uredskih dokumenata.

nisam doma, na drugom kraju Hrvatske, skener mi doma kupi prašinau,a sada ga trebam... Onedrive i mirna ruka su odradili takav posao, da i danas koristim takve pdf-e, premda sam ih doma mogao nanovo skenirati nakon 20-ak dana.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 1
3 godine
odjavljen
offline
Re: Microsoft Lens - mobilni skener s podrškom za
Isto radi i besplatni adobe document scanner te hrpa ostalih. Skeniranje dokumenata nije vise bauk.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice