Microsoft odlučio izbaciti My People iz Windows 10

poruka: 38
|
čitano: 6.712
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft odlučio izbaciti My People iz Windows 10".
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft odlučio izbaciti My People iz Window
Na pitanje koga briga bi ipak trebalo posvetiti vise pažnje. Svaka takva bedastoća (a ima ih na desetke) crpi resurse i ne zelim da mi to troši RAM i procesor pa koliko god malo to bilo. I nije u pitanju samo ovaj dodatak, ima previše takvih parazitskih appleta, a Xbox i ostali bloatware ne zelim ni komentirati. Volio bih da mogu uzeti neku Windows klijentsku core verziju koja ima samo neophodno, a da je sve sto treba addon za instalaciju
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft odlučio izbaciti My People iz Windows 10

svi my people koje znam izbacili su win 10 iz svojih sustava (detoksikacija). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2018 10:39 (Ajar).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft odlučio izbaciti My People iz Window
Windows 10 LTSB ili novija 1809 LTSC verzija ti je bez bloatware-a je za tebe.
Ja ga osobno koristim i milina je vidjeti windows bez "naprednih" fičura.
Sajko
10 godina
offline
Re: Microsoft odlučio izbaciti My People iz Window
Mensecini da samo korisnici originalnih windowsa imaju probleme... S mojim kms spico nikad nereda. Go figure.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft odlučio izbaciti My People iz Windows 10

Windows 10 UX (da ne kažem da su sa tim sranjima išli i na Windows server) je ko da su ga moroni radili. Za iste stvari na starim windowsima trebalo mi je dva i više klikova manje nego sada.

 

Dođe ti da pređeš na OSX koji je također smeće (nedajbože na linux, al opet - treba mi printer, na Linuxu to, pretpostavljam, ne radi), al sve manje i manje smeće u odnosu na Windowse.

 

Ja zbilja ne znam jel itko iz Microsofta koristi njihove proizvode, jer da ih koriste, dali bi otkaz 90% ljudi u firmi.

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2018 12:51 (tnakir).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft odlučio izbaciti My People iz Window
tnakir kaže...

Windows 10 UX (da ne kažem da su sa tim sranjima išli i na Windows server) je ko da su gamoroni radili. ..

 

..(nedajbože na linux, al opet - treba mi printer, na Linuxu to, pretpostavljam, ne radi),..

 -zašto nešto kao printer ne bi radilo? Driver je samo driver, klik-next, odvno ni na jednom osu to nije problem pa ni s mobač-androida kojem to nije namjena (A koji je linux/nix kao svi ostali..)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Microsoft odlučio izbaciti My People iz Window

Ma provociram, dosadno mi je na poslu...

Rvat katolik!
15 godina
offline
Microsoft odlučio izbaciti My People iz Windows 10

Good riddance!

 

BTW bas sam ovih dana na modernom (8th gen intel PC-u) ali na prahistorijskom sporom HDD-u (5400 rpm star preko 10 god) instalirao XP, 7 i 10 i iskljucivo drivere za gpu (multi boot)... desetka se uglavnom vuce ko krepana macka (pogotovo boot up) i u svim testovima je ostvarila najgore rezultate.

 

Oni se tu zaje**vaju tu s nekim Notepade-ima, People-ima itd. umjesto da unaprijede nesto ili dodaju nesto zbilja korisno.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.12.2018 23:55 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice