Microsoft Surface Book 2 sada i sa Core i5-8350U p

poruka: 3
|
čitano: 1.408
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft Surface Book 2 sada i sa Core i5-8350U p".
12 godina
offline
Microsoft Surface Book 2 sada i sa Core i5-8350U p

Jos se uvijek nadam da ce 15" model dobiti znacajniji upgrade do Q4. Wishlist:

1. Fulcrum hinge bez praznog prostora kada je zaklopljen

2. Ice Lake CPU

3. integrirani stylus

4. smanjena tezina

5. tanji tablet dio

 

Ako ispune 3 od 5, momentalno ostavljam Macbook i vracam se na Windowse. Osobito uz naznake i glasine da ce Apple i dalje forsirati lightning port na iPhoneu, a Macbookove prebaciti na proprietary CPU. Surface Book jedini u Windows ekosustavu nudi upotrebljiv omjer stranica ekrana (3:2) dok svi ostali zele imati sto vece marze i guraju 16:9.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2019 8:51 (kerum).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Microsoft Surface Book 2 sada i sa Core i5-835
kerum kaže...

Jos se uvijek nadam da ce 15" model dobiti znacajniji upgrade do Q4. Wishlist:

1. Fulcrum hinge bez praznog prostora kada je zaklopljen

2. Ice Lake CPU

3. integrirani stylus

4. smanjena tezina

5. tanji tablet dio

 

Ako ispune 3 od 5, momentalno ostavljam Macbook i vracam se na Windowse. Osobito uz naznake i glasine da ce Apple i dalje forsirati lightning port na iPhoneu, a Macbookove prebaciti na proprietary CPU. Surface Book jedini u Windows ekosustavu nudi upotrebljiv omjer stranica ekrana (3:2) dok svi ostali zele imati sto vece marze i guraju 16:9.

Ja sam dugo lutao u potrazi za laptopom kojim ću skroz zamijeniti desktop. Na kraju sam odabrao dobri stari 15" 2014 Macbook pro (max spec). Ovi novi su njesra zbog tipkovnice i jednog porta (nikako nisam spreman za tu "one port for everything" budućnost"), a windows laptopi mi opet s druge strane nemaju konkurenta s jednako dobrim ekranom (ako je jednako dobar onda su tu problemi sa skaliranjem zbog visoke rezolucije), a čini mi se da još nitko nije uspio ugurati jednako kvalitetne zvučnike i touchpad u tako estetski prihvatljivo kućište. 

 

Summa sumarum, prošlost laptopa mi je bolja nego sadašnjost i bliža budućnost.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Surface Book 2 sada i sa Core i5-835
Apsolutno se slažem, a još su i po cijeni puno prihvatljiviji od novih. Nije mi ni ovaj novi model los (pogotovo 2017 i noviji - tipkovnica mi je sasvim ok), ali preskupo i ne nudi ništa posebno bolje.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice