Microsoft vratio legendarni IntelliMouse u život

poruka: 8
|
čitano: 4.335
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft vratio legendarni IntelliMouse u život".
10 godina
offline
Microsoft vratio legendarni IntelliMouse u život

Moj sljedeći mišonja 

SHOW MUST GO ON
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft vratio legendarni IntelliMouse u život

za rezervu, ako krepaju razeri. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
online
Re: Microsoft vratio legendarni IntelliMouse u živ
I ja bih htio ovakav, kad Zalman ode na vječna lovišta i ako ne bude ovdje kod nas skup k'o Sv. Petra kajgana. Stvarno želim pouzdanog mišonju bez suvišnih điđa miđa a da ne moram dizati kredit da bih ga si priuštio.
Tigar Krezumica
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Microsoft vratio legendarni IntelliMouse u život

Blijeli s crvenim svjetlom. Ne pamtim koliko godina me je služio. Još radi i držim ga u ladici kao rezervu. Tek za Božić pred 7 mjeseci zamijenio sam ga gejmerskim Logitechom.

 

Čim izađe nova serija, kupujem barem jednog.

 
4 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft vratio legendarni IntelliMouse u živ
Ajar kaže...

za rezervu, ako krepaju razeri. 

 Kod mene je u ladici isto za rezervu. Nepoderiv.

15 godina
offline
Microsoft vratio legendarni IntelliMouse u život

Evo jednog i kod mene (mada je tek u rezervi). Neuništivo.

K
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft vratio legendarni IntelliMouse u život

S lijeva na desno:

 

Explorer Mouse V1.0 - s BlueTrack senzorom, korišten 2009. - 2016., ispravan;

Wireless IntelliMouse Explorer V2.0 - došao s rabljenom Wireless Natural MuliMedia tipkovnicom 2011., ispravan;

IntelliMouse Explorer V2.0A - legenda, korišten 2001. - 2008., posprejan u crno estetike radi (ne baš najuspješnije, khm), ispravan;

Intelli Mouse V1.1A - prvi miš s kotačićem, korišten 1999. - 2001., lijevi klik mu baš nije predvidljiv.

 

Između su još bili Logitech MediaPlay kojem je po isteku jamstva pomahnitao lijevi klik i trenutni Logitech MX Master. Ovu novu klasiku jednom ću prilikom morati nabaviti, pa makar samo vodio brigu o ovim mojim penzionerima.

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.7.2018 9:24 (Leprechaun).
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Microsoft vratio legendarni IntelliMouse u život

Jos da vrate ovu legendu:

https://www.microsoft.com/accessories/en-gb/d/natural-wireless-laser-mouse-6000

 

Imam i Sculpt Ergonomic, i nije mu ni do koljena:

https://www.microsoft.com/accessories/en-gb/products/mice/sculpt-ergonomic-mouse/l6v-00003

 

Jedino sto su dva velika problema kod Natural 6000, al to se moze ispraviti:

1. Guma kod palca poprimi zutu boju od koze vrlo brzo, i postane mekana i ljepljiva, raspada se

2. Izgleda da je i kotacic napravljen od slicnog materijala, pa i on postane "gnjecav" i ljepljiv, i prasina se lijepi na njega nenormalno brzo,

a za rastaviti je mis katastrofa, jer ne koristi klasicne vijke, nego nekakve blesave trokutaste

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice