Microsoftova aplikacija za Windowse 10 povezuje s

poruka: 13
|
čitano: 5.369
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoftova aplikacija za Windowse 10 povezuje s ".
13 godina
offline
Microsoftova aplikacija za Windowse 10 povezuje s

Konačno nešto dobrodošlo u vidu povezivanja Windowsa i mobitela.
Ajd s iPhonom još relativno i lagano ide preko iTunesa, ali brate, Android i prebacivanje podataka s/na mobitel zna postati pravi pain-in-the-ass.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
0 10 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Microsoftova aplikacija za Windowse 10 povezuje s

Dragi Sandro, cijenim tekstove i inače je sve ok.

Ali ovaj naslov sam morao pročitati 6 puta i još mi nije jasno tko tu koga %$!%?

Možeš ti i bolje. You go girl!

 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoftova aplikacija za Windowse 10 povezuj
sudy_freak kaže...

Konačno nešto dobrodošlo u vidu povezivanja Windowsa i mobitela.
Ajd s iPhonom još relativno i lagano ide preko iTunesa, ali brate, Android i prebacivanje podataka s/na mobitel zna postati pravi pain-in-the-ass.

 Ne ako koristis KDE

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
14 godina
offline
Microsoftova aplikacija za Windowse 10 povezuje s

To povezivanje sa Androidom je zesce iz 837 pokusaja a sa IOS-om te BB OS-om to ne dela te srecom da za BB imam Blend a za IOS ni ne trebam nista.

veni vidi didici
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Microsoftova aplikacija za Windowse 10 povezuj
Šta, nikoga ne zanima još gore/dublje kopanje po privatnim podacima i 1000 novih problema sa malwareom i slično?
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoftova aplikacija za Windowse 10 povezuj
syncmaster245b kaže...
sudy_freak kaže...

Konačno nešto dobrodošlo u vidu povezivanja Windowsa i mobitela.
Ajd s iPhonom još relativno i lagano ide preko iTunesa, ali brate, Android i prebacivanje podataka s/na mobitel zna postati pravi pain-in-the-ass.

 Ne ako koristis KDE

 Što konkretno od KDE?

15 godina
offline
Re: Microsoftova aplikacija za Windowse 10 povezuj
Inovator kaže...
syncmaster245b kaže...
sudy_freak kaže...

Konačno nešto dobrodošlo u vidu povezivanja Windowsa i mobitela.
Ajd s iPhonom još relativno i lagano ide preko iTunesa, ali brate, Android i prebacivanje podataka s/na mobitel zna postati pravi pain-in-the-ass.

 Ne ako koristis KDE

 Što konkretno od KDE?

 KDE odavno vec dolazi sa integriranim KDE Connect modulom.

Iznimno prakticno i lako za upotrebu.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.5.2018 16:25 (syncmaster245b).
13 godina
offline
Re: Microsoftova aplikacija za Windowse 10 povezuj
syncmaster245b kaže...
sudy_freak kaže...

Konačno nešto dobrodošlo u vidu povezivanja Windowsa i mobitela.
Ajd s iPhonom još relativno i lagano ide preko iTunesa, ali brate, Android i prebacivanje podataka s/na mobitel zna postati pravi pain-in-the-ass.

 Ne ako koristis KDE

Bio sam 8 godina usudim se reći napredni korisnik Androida pa i s KDE je znal raditi sranja.
Pogotovo na Windows 10.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
16 godina
offline
Re: Microsoftova aplikacija za Windowse 10 povezuj
Ja bas trazim neku app za sinkronizaciju mape s Androida u mapu na mreznom disku, ali ne nalazim ista funkcionalno.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Microsoftova aplikacija za Windowse 10 povezuj
Dobro da nisi napredan korisnik KDEa na Win10, nego samo androida...
14 godina
offline
Microsoftova aplikacija za Windowse 10 povezuje s

ja za Androide koristim My Phone Explorer i radi sa svima...

 

ali ovo me zanima, jer mi onda nadam se neće trebati MPE ili AirDroid...

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Microsoftova aplikacija za Windowse 10 povezuje s

Jel to taj Continuum ?  

Neznanje je bliže istini nego predrasuda
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Microsoftova aplikacija za Windowse 10 povezuje s

1. Na galaxy s7e kad povučem dole notification area, u postavkama postoji "Transfer to PC" koji kad se uključi pokrene ftp server. Na PC-u, ili bilo kom drugom uređaju sa pristupom internetu je u bilo kojem browseru dostupan sadržaj iz telefona.

Još je funkcionalnije otvoriti ftp adresu u file exploreru na windowsima (umjesto u browseru) jer se dobija puna funkcionalnost dvosmjernog kopiranja sadržaja. (Sve ovo funkcioniše bez instaliranja ikakvih 3rd party appova)

 

2. Svaki proizvođač smartphonea, također, ima svoj sustem sinhronizacije telefona sa PC-jem, koji podrazumijeva instaliranje aplikacije na PC. Uglavnom sve rješenja rade putem lokalne mreže, kao i putem USB-a.

 

3. App ES File Explorer je u besplatnoj verziji nudio fenomenalnu mogućnost pristupa PC-u sa telefona (svemu što je dijeljeno na PC-u) kroz homegroup ili pojedinačno dijeljenim folderima (koristeći parametre prijave na windows acc). Jednom pristupljeno PC-u u appu je pamtilo postavke, tako da je pristup ubuduće značio par "klikova" sa mobitela. Transfer veoma brz i jednostavan, bez da se ustane iz fotelje. U najnovijoj verziju tu funkcionalnost u frre verziji uslovljava instalacijom partnerskih app-ova, pa mi se nijes tim dalo zezati, te sam za oko $2 kupio pro verziju, koja radi savršeno + ukinuo sam reklame.

 

Dakle, jednostavnih načina postoji preko nekoliko, no raduje me ako windowsi uvedu "nativnu" podršku za android telefone, koja bi trebala potpuno izbaciti potrebu za 3rd party rješenjima (iako vidimo da u slučaju npr. galaxy s7e ni sad ne treba).

morrisoN
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice