Mimestream - snaga macOS-a i mogućnosti Gmaila

poruka: 5
|
čitano: 7.935
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mimestream - snaga macOS-a i mogućnosti Gmaila".
Mimestream - snaga macOS-a i mogućnosti Gmaila

ili, otvoriš browser i ukuckašmail.google.com ... eto.

 

edit:

brz sam na jeziku. Sad sam pogledao demo i aplikacija djeluje fantastično i što je najbolje preglednije i funkcionalnije od gmaila na webu...

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2023 23:31 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
2 1 hvala 0
3 godine
offline
Re: Mimestream - snaga macOS-a i mogućnosti Gmaila
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

ili, otvoriš browser i ukuckašmail.google.com ... eto.

 

edit:

brz sam na jeziku. Sad sam pogledao demo i aplikacija djeluje fantastično i što je najbolje preglednije i funkcionalnije od gmaila na webu...

 Neš vjerovat vjerovatno jer su dodali uglavnom boje nevjerovatan fičr, trenutno sam instalirao par nekih app na windowsima i skuzim da su mi neke app totalno nepregledne i nekuzim sto s njima ne štima jer moram podrobno gledati na kaj klikam?!, i onda skuzim da su idioti makli sve boje a Apple ih dodaje zasto?
pa nismo krave pa da svijet vidimo crno bijelo sto ocigledno ovi iz Ms-a i ostali ocigledno ne kuže kako ljudi funkcioniraju! Nije u pitanju ikakva snaga vec BOJEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2023 23:42 (Boris grozni).
12 godina
offline
Re: Mimestream - snaga macOS-a i mogućnosti Gmaila
Koliko god dobar bio, 50 nečega godišnje za mai client je puno. Da je i kuna. Ima jako dobrih besplatnih clienta.
 
2 0 hvala 1
13 mjeseci
offline
Mimestream - snaga macOS-a i mogućnosti Gmaila

Google inbox je bio odlican. Steta sto ga je Google poslao na groblje.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mimestream - snaga macOS-a i mogućnosti Gmaila
BlueMax kaže...
Koliko god dobar bio, 50 nečega godišnje za mai client je puno. Da je i kuna. Ima jako dobrih besplatnih clienta.

Upravo tako.

It is always darkest just before the dawn.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice