Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podržava

poruka: 100
|
čitano: 14.968
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podržava".
16 godina
online
Re: Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podr
Milka30 kaže...

Imas na sluzbenoj stranici Žz program koji je logican i kvalitetan,treba ga samo procitati.

Njihove ideje su za mene odlicne i ne,nisu samodestruktivne kako to placeni mediji prikazuju!

Nisu se maknuli?Pa druga su stranka u Hrv,Pernar je,ako izuzmemo Kolindine glasacke botove,najpoplarniji FB politicar sa blizu 300000 pratitelja.Sincic visoko kotira po popularnosti po Ipsos pulsu...ako to nije napredak,jbt. Onda ne znam sta je!

 

Diktatura?

Iako sam se zezao,recimo Gadafiijeva vladavina,ako se ne varam,građani su imali besplatno skolstvo,zdravstvo,struju,vodu.....njegovom likvidacijom i uvodenjem "demokracije",gradani danas zive ko psi!

Pročitao sam, zato i kažem.

Da, nisu se maknuli. A uspoređivati Libiju i nas... Ne bih komentirao...

12 godina
offline
Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podržava

Mogao bi ŽZ dobro proći na idućim izborima... SDP je efektivno mrtav (zasluženo), njegovi bivši birači će tražiti drugu opciju koja neće biti HDZ... Na žalost HDZ sigurno opet (i zauvijek) premoćno pobjeđuje, ali ne bi me čudilo da ŽZ postane druga najjača opcija...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
online
Re: Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podr
Minneyar kaže...

Mogao bi ŽZ dobro proći na idućim izborima... SDP je efektivno mrtav (zasluženo), njegovi bivši birači će tražiti drugu opciju koja neće biti HDZ... Na žalost HDZ sigurno opet (i zauvijek) premoćno pobjeđuje, ali ne bi me čudilo da ŽZ postane druga najjača opcija...

To bi tek značilo da smo stvarno propali...

12 godina
offline
Re: Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podr
Old Iggy kaže...
Minneyar kaže...

Mogao bi ŽZ dobro proći na idućim izborima... SDP je efektivno mrtav (zasluženo), njegovi bivši birači će tražiti drugu opciju koja neće biti HDZ... Na žalost HDZ sigurno opet (i zauvijek) premoćno pobjeđuje, ali ne bi me čudilo da ŽZ postane druga najjača opcija...

To bi tek značilo da smo stvarno propali...

 Jer HDZ toliko dobra cini za nasu drzavu, od 90-e naovamo?

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
16 godina
online
Re: Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podr
Minneyar kaže...
Old Iggy kaže...
Minneyar kaže...

Mogao bi ŽZ dobro proći na idućim izborima... SDP je efektivno mrtav (zasluženo), njegovi bivši birači će tražiti drugu opciju koja neće biti HDZ... Na žalost HDZ sigurno opet (i zauvijek) premoćno pobjeđuje, ali ne bi me čudilo da ŽZ postane druga najjača opcija...

To bi tek značilo da smo stvarno propali...

 Jer HDZ toliko dobra cini za nasu drzavu, od 90-e naovamo?

Nope, samo loše zamijeniti gorima nije baš dobro rješenje.

12 godina
offline
Re: Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podr
Old Iggy kaže...
Minneyar kaže...
Old Iggy kaže...
Minneyar kaže...

Mogao bi ŽZ dobro proći na idućim izborima... SDP je efektivno mrtav (zasluženo), njegovi bivši birači će tražiti drugu opciju koja neće biti HDZ... Na žalost HDZ sigurno opet (i zauvijek) premoćno pobjeđuje, ali ne bi me čudilo da ŽZ postane druga najjača opcija...

To bi tek značilo da smo stvarno propali...

 Jer HDZ toliko dobra cini za nasu drzavu, od 90-e naovamo?

Nope, samo loše zamijeniti gorima nije baš dobro rješenje.

 A kako znas da su gori s obzirom da nikad nisu dobili priliku nista promijeniti? S tim mentalitetom "bolje vrag kojeg znas ..." se nikad nista nece promijeniti ako se po inerciji stalno bira isto vec poznato zlo koje nas vodi u sve dublju i dublju rupu.

 

Makar da, realno, vec smo preduboko i masinerija je prejaka da bi se ista promijenilo taman da isus krist dode na vlast..

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
7 godina
neaktivan
offline
Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podržava

Ma kakve stranke? Koja stranka ce uredit mirovinski fond da isplacuje penzije koje su uplacivane u fond, a sve druge iz proracuna i neka slobodno budu 20 000 kn, ako misle da imaju love za to. Odmah si prestao opterecivati danasnje radnike, koji ce pocet uplacivat samo za vlastitu mirovinu (cist racun, duga ljubav). Takoder omogucit umirovljenicima da mogu radit u mirovini (jer mnogi mogu doprinjeti, a ne upasti u penzionersku depresiju), bez da ih se odere davanjima ili zatrpa birokratskim procedurama. 65 ili 67 mi je u ovoj prici samo dimna zavjesa koja nista nece rijesiti. 

Ali da to netko danas i napravi, proracun bi se toliko opteretio da bi se sustav vjerovatno srusio. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podr
Old Iggy kaže...

Problem je doći u poziciju to napraviti. Što više ideš u tom smjeru, šanse su ti manje.

 Zato sto ima vise onih koji zele da stvari ostanu kako jesu.

 

Kojeg je to opcinara/zupana Plenkovic ili Karamarko osobno natjerao da krade ili da dodjeljuje koncesije kako mu odgovara? Moze se reci da je i presucivanje zlocin i odobravanje, no opet se hvatamo u kostac sa nekim misticnim elitama.

 

21 (clanovi vlade) nasuprot 4 milijuna stanovnika drzave zvuci kao opravdana borba protiv neke vlasti/sustava/elite.

15 (clanovi opcinskog vijeca) nasuprot 3000 stanovnika opcine vec zvuci kao da ti je susjed u dogovoru za ilegalno dodjeljivanje beneficija.

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/mocni-hdzovac-dao-koncesiju-svom-sinu-inspekcija-im-zatvorila-gradiliste/2079659.aspx

https://www.index.hr/vijesti/clanak/gazda-restorana-se-zali-da-su-mu-hdzovci-pozderali-desetke-tisuca-kuna-janjetine-i-nisu-platili/1033593.aspx

https://www.index.hr/vijesti/clanak/prica-o-besramnim-dugorackim-vijecnicima-potpuno-je-bizarna-cak-i-po-hravatskim-standardima/947715.aspx

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
online
Re: Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podr
Minneyar kaže...
Old Iggy kaže...

Nope, samo loše zamijeniti gorima nije baš dobro rješenje.

 A kako znas da su gori s obzirom da nikad nisu dobili priliku nista promijeniti?

Dovoljno je pročitati program / slušati njihove zastupnike i "zastupnike" i slično.

GdjeSuBikovi kaže...

Ma kakve stranke? Koja stranka ce uredit mirovinski fond da isplacuje penzije koje su uplacivane u fond, a sve druge iz proracuna

Nijedna. Promjena načina rada mirovinskih fondova je proces koji traje desetljećima.

wyks kaže...
Old Iggy kaže...

Problem je doći u poziciju to napraviti. Što više ideš u tom smjeru, šanse su ti manje.

 Zato sto ima vise onih koji zele da stvari ostanu kako jesu.

Bingo.

12 godina
offline
Re: Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podr
Old Iggy kaže...

Nope, samo loše zamijeniti gorima nije baš dobro rješenje.

Iggy pa zaista ne razumijem zasto smatraš da su oni gori,kada jos nisu imali priliku se pokazati gorima,naprotiv sve su bolji i bolji,to ti dokazuje njihov kontinuirani rast clanstva-sta god razlicite ankete tvrdile/lagale!

Sta to toliko glupo i lose ima u njihovome programu?

Gospodin Bunjac,jedan od rijetkih istinskih branitelja,jako inteligentan,njegovi govori su pregledani vise miliona puta na YT.

Pernar.....da,on je ...Pernar,one njegove scene iznosenja iz sabornice su ciljane,on je postigao bas ono sto je i htio,da se cuje za njega.Inace,jako inteligentan momak ima i on svojih svjetlih trenutaka.

Nekidan u Sl.Brodu su djelili sadnice batata na trznici,ja sam sa strane radio na standu i gledao sam ga,ljudi su stajali u redu da ga zagrle,cestitaju mu i slikaju se sa njim,niti jedan negativan kometar od prolaznika nije dobio-jbg. kakav je takav je,narod ga voli,to puno znaci.

Iako mi onaj Lukanić izgleda kao teški muljator,imaju oni zavidan broj školovanih ljudi-istinski školovanih,za razliku od vladajucih koji su svoje diplome pokupovali u BiH.

Negativna medijska kampanja protiv njih još više ih jaća i to ce se vladajucim obiti o glavu,jer ce oni razjebati sve...što je istinski potrebno ovoj drzavi,da se više napravi taj factory reset!

Ne vjeruj ženi koja laže!
15 godina
offline
Re: Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podr
Milka30 kaže...

Sta to toliko glupo i lose ima u njihovome programu?

Gospodin Bunjac,jedan od rijetkih istinskih branitelja,jako inteligentan,njegovi govori su pregledani vise miliona puta na YT.

Pernar.....da,on je ...Pernar,one njegove scene iznosenja iz sabornice su ciljane,on je postigao bas ono sto je i htio,da se cuje za njega.Inace,jako inteligentan momak ima i on svojih svjetlih trenutaka.

Nekidan u Sl.Brodu su djelili sadnice batata na trznici,ja sam sa strane radio na standu i gledao sam ga,ljudi su stajali u redu da ga zagrle,cestitaju mu i slikaju se sa njim,niti jedan negativan kometar od prolaznika nije dobio-jbg. kakav je takav je,narod ga voli,to puno znaci.

Ako se postojecoj i prijasnjoj vlasti otvoreno prijeti gulazima, smrcu i inim zlocinima jer su nesposobni za upravu i ekonomiju, zasto bi Zivom Zidu gledali kroz prste glede nesposobnosti u vidu ekonomije, vanjske politike i znanosti?

 

Sincic je otvoreno rekao da banke kreditima varaju narod - da bi samo nekoliko mjeseci kasnije uzeo kredit u istoj banci koju je optuzivao.

Pernar se zalaze za ukidanje financiranja stranaka, a vlastitom odlukom je dao milijun kuna stranci Abeceda demokracije, koja je 100 000 kuna potrosila mimo propisa.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
online
Re: Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podr
Milka30 kaže...
Old Iggy kaže...

Nope, samo loše zamijeniti gorima nije baš dobro rješenje.

Iggy pa zaista ne razumijem zasto smatraš da su oni gori,kada jos nisu imali priliku se pokazati gorima,naprotiv sve su bolji i bolji,to ti dokazuje njihov kontinuirani rast clanstva-sta god razlicite ankete tvrdile/lagale!

Samo ono što govore (da ne govorim rade u Saboru) pokazuje da bi bili lošiji. Ne dao Bog da se stvarno dočepaju vlasti.

To da su bolji dokazuju rastom članstva?!? Ti to ozbiljno?!?

12 godina
offline
Re: Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podr
wyks kaže...

 Sincic je otvoreno rekao da banke kreditima varaju narod - da bi samo nekoliko mjeseci kasnije uzeo kredit u istoj banci koju je optuzivao.

Pernar se zalaze za ukidanje financiranja stranaka, a vlastitom odlukom je dao milijun kuna stranci Abeceda demokracije, koja je 100 000 kuna potrosila mimo propisa.

Pa ok to sto je rekao da varaju,ali covjek je digao kredit da ima kuću-sta je drugo trebao?Ici "klasicnim" putem i steći imovinu lopovijom?

Pernar nije vlastitom odlukom dao taj novac,kada on nikada niti nije bio njegov,nego od presjednika te stranke koji je odbio dati tu lovu!

 

 

Ne vjeruj ženi koja laže!
16 godina
online
Re: Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podr
Milka30 kaže...
wyks kaže...

 Sincic je otvoreno rekao da banke kreditima varaju narod - da bi samo nekoliko mjeseci kasnije uzeo kredit u istoj banci koju je optuzivao.

Pernar se zalaze za ukidanje financiranja stranaka, a vlastitom odlukom je dao milijun kuna stranci Abeceda demokracije, koja je 100 000 kuna potrosila mimo propisa.

Pa ok to sto je rekao da varaju,ali covjek je digao kredit da ima kuću-sta je drugo trebao?Ici "klasicnim" putem i steći imovinu lopovijom?

Pernar nije vlastitom odlukom dao taj novac,kada on nikada niti nije bio njegov,nego od presjednika te stranke koji je odbio dati tu lovu!

 

 

Koja je stvarna poruka iza toga? Pljujem po bankama kad mi treba, dižem kredite u pozadini? Kako je potpisao izjavu o prihvaćanju ovrhe nad samim sobom?

Pernar nije sudjelovao u toj priči o lovi?

12 godina
offline
Re: Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podr
Old Iggy kaže...

Samo ono što govore (da ne govorim rade u Saboru) pokazuje da bi bili lošiji. Ne dao Bog da se stvarno dočepaju vlasti.

To da su bolji dokazuju rastom članstva?!? Ti to ozbiljno?!?

Pa rastom clanstva dokazuju da im ljudi vjeruju,da ce im dati glas-zar to u politici nije uspjeh?

No,tupavo je o njima raspravljati kada oni su trenutno toliko maleni da ne mogu ništa,imati ce priliku se dokazati.Ja im ne vjerujem 100%,ali ce moj glas dobiti samo zato sto mi se gadi dati glas bilokojoj drugoj stranci.

Ne vjeruj ženi koja laže!
16 godina
online
Re: Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podr
Milka30 kaže...
Old Iggy kaže...

Samo ono što govore (da ne govorim rade u Saboru) pokazuje da bi bili lošiji. Ne dao Bog da se stvarno dočepaju vlasti.

To da su bolji dokazuju rastom članstva?!? Ti to ozbiljno?!?

Pa rastom clanstva dokazuju da im ljudi vjeruju,da ce im dati glas-zar to u politici nije uspjeh?

No,tupavo je o njima raspravljati kada oni su trenutno toliko maleni da ne mogu ništa,imati ce priliku se dokazati.Ja im ne vjerujem 100%,ali ce moj glas dobiti samo zato sto mi se gadi dati glas bilokojoj drugoj stranci.

Vjerovanje da je netko bolji nije dokazivanje da je netko bolji.

Nažalost su dovoljno veliki da budu značajnija opozicija jer je, opet, nažalost, opozicija toliko rascjepkana da će HDZ opet dobiti vlast.

12 godina
offline
Re: Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podr
Old Iggy kaže...

 Koja je stvarna poruka iza toga? Pljujem po bankama kad mi treba, dižem kredite u pozadini? Kako je potpisao izjavu o prihvaćanju ovrhe nad samim sobom?

Pernar nije sudjelovao u toj priči o lovi?

Iggy,sta je covjek trebao napraviti tada?Zena mu je trudna,djete dolazi,nije uhljeb,nema para za kuću-sta je konkretno trebao napraviti-uplatiti loto?
Meni su savrseno jasni njegovi razlozi!

Pa nije Pernar pisao taj glupi zakon,nije on kriv sto tada njegova stranka dobija lovu za svakoga zastupnika.To ti je kao kada bi tvoja firma primila lovu od druge firme jer si joj ti viličarist napravio nekakav posao.

Pa hebogati,kako on u tome slucaju moze biti kriv?

 

....no dosta o Pernaru,odošmo mi u offtopic,još cemo o Partizanima

 

Ne vjeruj ženi koja laže!
15 godina
offline
Re: Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podr
Milka30 kaže...
Pa ok to sto je rekao da varaju,ali covjek je digao kredit da ima kuću-sta je drugo trebao?Ici "klasicnim" putem i steći imovinu lopovijom?

Sto bi ucinio da ti mehanicar kaze da npr. Bosch pumpa ne valja jer Bosch ne valja, pa nakon preuzimanja auta vidis da ti je ugradio Bosch pumpu?

 

Ili da ti lijecnik kaze da Parcetamol ne valja jer proizvodjac vara, pa ti prepise bas Paracetamol tog proizvodjaca?

Ili da ulozis novac u dionice, pa ti savjetnik kaze da dionice Applea nevaljaju, pa kasnije ulozi novac bas u Apple?

 

Dobar dio ljudi ih favorizira jer otvoreno najavljuju restrikcije bankama, kao i sto Pernar najavljuje privatizacije, pa se jasno vidi da Sincic ocito ne portupa u skladu svojih rijeci.

Milka30 kaže...
Pernar nije vlastitom odlukom dao taj novac,kada on nikada niti nije bio njegov,nego od presjednika te stranke koji je odbio dati tu lovu!

https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/ivan-pernar-ipak-izlazi-iz-abecede-demokracije---546634.html

 

Na novinarski upit koristi li Živi zid novac koji je dodijeljen Abecedi demokracije Pernar je odgovorio negativno kazavši da je novac korišten samo za njega kao zastupnika.

 

Pernar je mogao izaci iz Abecede, pa ta stranka ne bi dobila novac.

 

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/pernar-o-aferi-milijun-kuna-za-stranku-abeceda-koristio-sam-ja/8303753/

 

PERNAR O AFERI 'Milijun kuna za stranku Abeceda koristio sam ja'

 

Tko laze? Ti, Pernar, ili oboje?

 

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
11 godina
offline
Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podržava

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podr
Milka30 kaže...
Old Iggy kaže...

 Koja je stvarna poruka iza toga? Pljujem po bankama kad mi treba, dižem kredite u pozadini? Kako je potpisao izjavu o prihvaćanju ovrhe nad samim sobom?

Pernar nije sudjelovao u toj priči o lovi?

Iggy,sta je covjek trebao napraviti tada?

 

Kako što je trebao? Jesu li banke "centar zla", tjeraju li ljude van iz kuća i slično?

Ne možeš privatno propagirati jednu politiku, javno drugu.

12 godina
offline
Re: Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podr

Hmmmmmm ne baš tako,nego ovako:

Tebi je Bosh pumpa pokvarena i mehanicar ti kaze da nove Bosh pumpe ne valjaju,ali ti ne mozes kupiti niti jednu drugu pumpu,jer u tvoj auto ne ide niti jedna druga ili ne mozes u Hrv kupiti nista osim Bosha.

Isto tako i sa Paracetamolom,dionicama......

Znaci,cilj je omoguciti da ti u Hrv mozes kupiti Lux pumpu,drugi kvalitetniji ljek......

 

Lazu novinari,jer pogledaj cijeli interview,u niti jednom trenutku Pernar nije izjavio da je lova pripadala samo njemu,stovise,predlozio je da se novac donira-sto je kasnije onaj didica,sef te sranke odbio.

Taj novac po zakonu ne pripada zastupniku,nego stranci!

Link iz Jutarnjeg nema niti smisla otvarati.

Ne vjeruj ženi koja laže!
6 godina
protjeran
offline
Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podržava

@Miro

 

Ponovo su otvorili onu zločestu Draginu temu "Što se događa s našim društvom"

 

SOS ... --- ... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
2 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podr
Milka30 kaže...

Hmmmmmm ne baš tako,nego ovako:

Tebi je Bosh pumpa pokvarena i mehanicar ti kaze da nove Bosh pumpe ne valjaju,ali ti ne mozes kupiti niti jednu drugu pumpu,jer u tvoj auto ne ide niti jedna druga ili ne mozes u Hrv kupiti nista osim Bosha.

Isto tako i sa Paracetamolom,dionicama......

Znaci,cilj je omoguciti da ti u Hrv mozes kupiti Lux pumpu,drugi kvalitetniji ljek......

Ne, oni se bune protiv pumpi i paracetamola u cjelini. Ne Boscha ili Delphija, ne Lupoceta ili Lekadola. Tu je problem.

Oni se nisu borili i reklamirali Erste, borili su se protiv svih banaka. Nisu odbili državna sredstva kad su ih dobili, sad bi ih gasili. Iliti, kad im odgovara idu uz "standardne" oblike političkog ponašanja, a u biti su isti kao i svi ostali. Konkretnije, ne vidim kod njih ništa novo / pozitivno / drugačije od ostalih da bih ih imalo smatrao ikakvom opcijom, kamoli relevantnom.

Anđeo bez falinge kaže...

@Miro

 

Ponovo su otvorili onu zločestu Draginu temu "Što se događa s našim društvom"

 

SOS ... --- ... 

Eeeee, to fali...

15 godina
offline
Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podržava

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/sincic-ide-u-bruxelles-sincic-suspendirao-bunjca-20190604

 

Prijetnje smrcu su savim okej, ali placa od 5000€ je kamen spoticanja.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podr
wyks kaže...

 

Prijetnje smrcu su savim okej, ali placa od 5000€ je kamen spoticanja.

Omirisala žena pare i više fensi lokaciju stanovanja...

15 godina
offline
Re: Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podr

A netko mora vratit kredite banci koja pljacka napaceni hrvatski narod...

 

Plus, na instagramu bolje prolazi Strazbur, Brisel, Zeneva nego Pescenica, Vrbani, Zaprudje.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podržava

.. čujem da bunjac ide u mma-fightere.. i kad već nema mamića na sceni, uzima njegov poklič aaaajmooo dok će nick biti babinjo, s brčićima kao bi se naglasila nadasve arijevska karakteristika malog fašiste..

 

ah, naravno da nije to sve samo zbog 5000€ .. ima tu više, to je samo osnovica-plaća, idu troškovi, pomoćnici, do desetak tisuća, tek da ne mislite da su se jeftino prodali ili da je svađa povezana s materijalnim. To su sve isključivo idelaističko moralne dimenzije, razlozi... a i oni drugi. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podržava

Fora je to, kaže Sinčić da Lukanić treba ići jer on nije saborski zastupnik i onda na kraju kaže ja idem u istoj rečenici.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podr

pa rečenica je ok.. tj kakav su dogovor imali, rotacija, stjecanje iskustva i to da će prvi i drugi (bunjac) prepustiti mjesto trećem.. ako drugi ne prepušta mjesto, tad mora ići prvi ili ide bunjac.. to mi je ok retorika, .. kad se djeca, vilenjaci i firerčići posvađaju oko igračke ili tko-je-što-kome.. uz sexističke izjave o ženi (na koju jo ne vidim reakcije AFŽa i ostalih gongaša koji inače reagiraju..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.6.2019 18:28 (ihush).
15 godina
offline
Re: Mirovinska reforma - koliko je Hrvati (ne)podr

Sincic ide po sili izbornog zakona, tj. preferncijalnih glasova.

 

Da on odustane ide Bunjac, sto je bio povod problema.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice