Mitsubishijeva tehnologija za automobile bez retro

poruka: 4
|
čitano: 2.468
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mitsubishijeva tehnologija za automobile bez retro".
15 godina
offline
Mitsubishijeva tehnologija za automobile bez retro

Zanimljivi su svi ovi sustavi za autonomnu vožnju sa svim tim kamerama.

 

Ali kad ih demonstriraju.... vrijeme je uvije sunčano i lijepo, ceste su uredne i čiste sa linijama po sredini i uz rubove.

 

Zanima me kako ti sustavi rade kad su uvjeti loši  -  noć, kiša, magla, snijeg i vjetar....  + blatnjava cesta bez linija.  

 

U tim teškom metereološkim uvjetima i živom čovjeku je teško voziti..... 

 

Ja se ne bih usudio sjesti u autonomni automobil po tim teškim uvjetima.

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Mitsubishijeva tehnologija za automobile bez retro

Il kad neki ziherung prdne ili se nekaj zblesira na elektronici moš se slikat!!!

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mitsubishijeva tehnologija za automobile bez r
ludizao kaže...

Rado bi kupio auto koji u sebi gotovo da uopće nema elektronike, osim tamo gdje je to nužno.

Ok, servo ne bi odbio.

 tak je imal moj stari kadett c. auto snova: motor (sitan) naprijed, pogon na stražnje, a volan si okretal malim prstom. a udoban. a jeftilen za održavanjitis. uf. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mitsubishijeva tehnologija za automobile bez r
ludizao kaže...

Rado bi kupio auto koji u sebi gotovo da uopće nema elektronike, osim tamo gdje je to nužno.

Ok, servo ne bi odbio.

 Iskreno, tko ti smeta kupiti takvo vozilo? Imaš ih pune oglasnike za šaku kovanica, središ relativno jeftino i vozi. Budu jedino imali ubrizgavanje.

You're welcome.

 

 

Ubi bene, ibi patria.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice