Mladi hrvatski robotičari europski prvaci u čak dv

poruka: 5
|
čitano: 2.051
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mladi hrvatski robotičari europski prvaci u čak dv".
12 godina
odjavljen
offline
Mladi hrvatski robotičari europski prvaci u čak dv

Čestitke!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mladi hrvatski robotičari europski prvaci u čak dv

nimalo me ne čudi. sretan put u irsku/njemačku/kamoliveć, klinci. ovdje znanje i pamet nisu dobrodošli. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2018 5:10 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mladi hrvatski robotičari europski prvaci u ča

Tvoj stav pomaže

15 godina
offline
Re: Mladi hrvatski robotičari europski prvaci u ča
Keops kaže...

Tvoj stav pomaže

 to nije moj stav, već (svakodnevna, od 90-ih) empirijska spoznaja države u kojoj obitavam. klincima mogu samo poželjeti izbjegavanje sudara sa zbiljom. 

 

(a pomažem samo u rubirici "upomoć!" najčešće friško registriranima kojima je još jučer radilo a danas ne.)

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2018 11:23 (Ajar).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mladi hrvatski robotičari europski prvaci u ča

Pričam ti ne zato što sam genije koji odlazi iz Hrvatske, ali sam mladić koji uskoro završava fakultet u dosta jakoj struci i trenutno nisam siguran što želim u životu. Još nisam doživio pravu Hrvatsku jer me tatica financira, ali ne mislim da moram bježat van čim dobijem diplomu. Tko zna, možda na kraju hoću, ali generalno mi više smeta negativnost građana i taj potlačeni mentalitet nego to što su budale na vlasti. Je*eš budale, oni igraju svoj reality show, ja se igram svog života i ne mislim se trovat s glupostima.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2018 11:51 (Keops).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice