Može li jeftini 5G iPhone privući milijardu korisn

poruka: 8
|
čitano: 4.201
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Može li jeftini 5G iPhone privući milijardu korisn".
15 godina
offline
Može li jeftini 5G iPhone privući milijardu korisn

Koliko sam čuo,  da novi SE ima ISTO kućište kao i stari SE - to bi trebalo značiti da će i baterija biti kao u starom SE. A znamo kakva je banana bila baterija u starom SE.

 

Daklem,  novi SE - isto sranj....  kao i stari. 

 

Nadam se da griješim

 
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Može li jeftini 5G iPhone privući milijardu korisn

A što mi to iphone nudi u odnosu na mid range android? Lošu bateriju, plitki os koji je tek toliko da se može na instagram i 1 godinu garancije? Ne, hvala.

Moj PC  
4 10 hvala 1
7 godina
online
Re: Može li jeftini 5G iPhone privući milijardu ko
pqweasdyxc kaže...

A što mi to iphone nudi u odnosu na mid range android? Lošu bateriju, plitki os koji je tek toliko da se može na instagram i 1 godinu garancije? Ne, hvala.

Bolju kameru.

 

Ali da, baterija i OS su možda i prevelika prepreka, zapravo OS i ne tolko, jer 99% ljudi je svejedno koji OS koriste, ali baterija da, premda vidim da se većina ljudi pomirila s time da više puta dnevno puni mobitel, tak da...

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2021 8:35 (fer-de-lance).
15 godina
offline
Re: Može li jeftini 5G iPhone privući milijardu ko
Kao bivši korisnik iPhonea SE 2020 moram reći da on uopće nije imao lošu bateriju. Normalnim korištenjem ga nikad nisam mogao ubit od ujutro do navečer. Jedino su ga GPS ili hotspot brzo praznili.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Može li jeftini 5G iPhone privući milijardu korisn

Zasto se ovdje ljudi toliko bore protiv iOS ili Androida? Kao da operirate srcane zaliske mobitelima, pa vam je bitno u koliko klikova dodete do onog sto zelite. Uvijek isti argumenti, vec 10 godina isti argumenti bez kraja.

 

Realno i iOS ima sranja i Android ima sranja. Imao sam S10 kojem se baterija u 2 godine prepolovila, pa ne prolazi u garanciji, tako da mi isto imao 100 godina garancije ili 1. A opet i iPhone ima stvari koje su sramotne.

 

To su samo mobiteli, 95% ljudi nije briga ni za 5G, a vi ovdje opet zapocinjete "Sto mi to nudi Apple vs mid range Android". A sto bi ti trebao ponudit? Da ti radi kavu i tost ujutro?

 

 

Na kraju dana kad sam presao sa jednog na drugi OS, moji dan izgleda identicno kao i prije, nisam pao u depresiju jer nisam dobio sto ima iOS ili mid range Android.

 

 

OT:Prvi iPhone SE i dan danas radi, bez greske, cak i baterija nije losa, pao je xy puta na pod i nista. Ona stara forma je bila zakon.

Di2 & EPS FTW!
Moj PC  
14 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Može li jeftini 5G iPhone privući milijardu korisn

Jeftino znači 100 kn?  Ili 1000 ili 5000?

Mislim ja koristim Android od 1500kn i evo 3 godine odlično radi...  Kužim ja ima ljudi sto daju pare na bilo što tako i na mobitele...  Svaka budala ima svoje netko veselje... 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Može li jeftini 5G iPhone privući milijardu ko
ZaliazniMacan kaže...

Jeftino znači 100 kn?  Ili 1000 ili 5000?

Mislim ja koristim Android od 1500kn i evo 3 godine odlično radi...  Kužim ja ima ljudi sto daju pare na bilo što tako i na mobitele...  Svaka budala ima svoje netko veselje... 

Tocno tako je i kod mene. Imam Xiaomi-ja A1,  jos malo pa ce mu biti 4 godine, i ne vidim niti jedan razlog zasto bih prelazio na novi uredaj. I da, kada sam ga kupio kostao me je citavih 1200kn . To je naravno moje subjektivno misljenje, mozda nekome stvarno treba mobitel koji podrzava najnovije tehnologije, meni eto ne.

2 godine
neaktivan
offline
Može li jeftini 5G iPhone privući milijardu korisn

Taj a1 je bio čudo šteta da xiaomi trenutno nije ni sjena onome koji je bio prije par godina kad se nogama i rukama čupao da se igra tu gdje je danas... I danas ima ok modela ali prije je redovno bio debeli Best buy

...

Inače xiaomi u svemu je kompromis manje platiš ali i manje je kvalitetno... Pogotovo zadnju godinu dvi od 10 ljudi sto imaju xiaomijev mobitel polovica ih imalo neki defekt... 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice