MSI i AMD kreirali Combat Crate setove za igrače

poruka: 8
|
čitano: 2.827
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MSI i AMD kreirali Combat Crate setove za igrače".
12 godina
offline
MSI i AMD kreirali Combat Crate setove za igrače

Imate grešku u tekstu:

 zbog nestašice grafičkih kartica za gamare

 

Inaće nevidim smisao ovakvog poteza.

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: MSI i AMD kreirali Combat Crate setove za igra
Luka123 kaže...

Imate grešku u tekstu:

 zbog nestašice grafičkih kartica za gamare

 

Inaće nevidim smisao ovakvog poteza.

Imaš i ti dvije: inaće, nevidim

 

Pa vjerojatno se, kako piše i u tekstu, rješavaju starih procesora..A i ovo je "anti-miners" kampanja, rudarima su matična i proc višak, oni žele samo GPU pa se njima ovo ne isplati kupovati samo da dođu do grafe.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 17:46 (Promster).
12 godina
neaktivan
offline
MSI i AMD kreirali Combat Crate setove za igrače

naravno da ce rudari i ovo kupiti i rjesiti se proca i maticne.. pa zasto im onda ne uvaljat sve u kompletu... bravo amd!

xfact
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: MSI i AMD kreirali Combat Crate setove za igra
Does not ship to Croatia. Zašto me to ne čudi...
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
MSI i AMD kreirali Combat Crate setove za igrače

Sa bugovim "vijestima" na "refferal linkove" dosli smo na link koji je u americi, pa lijepo onda napisite da se narucuje iz amerike i da se placa pdv+carina, ali ni to ne mozete jer taj proizvod ne salju u HR, sada koga briga sto amerikanci imaju dobre cijene i koga briga za cijelu tu vijest kada mi Hrvati ne mozemo naruciti otamo? Stvarno mi dode da dodem u vas ured i pitam vas u lice sto radite od buga, ali stvarno. Imaju americke stranice gdje se ljudi ubijaju od posla da bi objavili vijest najvise 10 min od nekoga izvora koje je objavio ono nesto, oni su amerikanci imaju sve sto pozele i amen, sada kako nedostaje vijesti stavljate ovakve vijesti, pa radije se vratite na staru taktiku objavljivanja starih vijesti po mjesec i nesto stare nego ovo radit. Ne vrijedam, ali zelim procitati neku novost ili neku vijest o nekom proizvodu koju MI mozemo naruciti.

http://www.aocsource.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 22:56 (WalterWolfy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: MSI i AMD kreirali Combat Crate setove za igra
WalterWolfy kaže...

Sa bugovim "vijestima" na "refferal linkove" dosli smo na link koji je u americi, pa lijepo onda napisite da se narucuje iz amerike i da se placa pdv+carina, ali ni to ne mozete jer taj proizvod ne salju u HR, sada koga briga sto amerikanci imaju dobre cijene i koga briga za cijelu tu vijest kada mi Hrvati ne mozemo naruciti otamo? Stvarno mi dode da dodem u vas ured i pitam vas u lice sto radite od buga, ali stvarno. Imaju americke stranice gdje se ljudi ubijaju od posla da bi objavili vijest najvise 10 min od nekoga izvora koje je objavio ono nesto, oni su amerikanci imaju sve sto pozele i amen, sada kako nedostaje vijesti stavljate ovakve vijesti, pa radije se vratite na staru taktiku objavljivanja starih vijesti po mjesec i nesto stare nego ovo radit. Ne vrijedam, ali zelim procitati neku novost ili neku vijest o nekom proizvodu koju MI mozemo naruciti.

 Istina, ako se ne moze naruciti iz EU nema smisla da stavljaju linkovi za US, ali ne koriste nikakv affilate. U moru vijesti koje se mogu pisati i objaviti Bug i dalje se fokusira na pocetnicke stvari. Iako je starija publika to odavno prerasla. 

14 godina
offline
MSI i AMD kreirali Combat Crate setove za igrače

Jeli ovo ovaj set kod nas ima kupiti po  "sličnoj cijeni"

Hi Folks!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
MSI i AMD kreirali Combat Crate setove za igrače

mrzim kako ameri uvijek imaju dobre dealove,ovaj kombo je na newegg-u 550$ (3350kn). na alza shopu sam stavio ta 3 proizvoda u košaricu i cijena je 660€ (4900kn),dakle nekih 45% skuplje(u hrvatistanu još koju stotinu kn gore) 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2018 23:29 (dtdtdt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice