MSI Prestige PS341WU - ultraširoki 5K monitor

poruka: 7
|
čitano: 1.685
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MSI Prestige PS341WU - ultraširoki 5K monitor".
16 godina
odjavljen
offline
MSI Prestige PS341WU - ultraširoki 5K monitor

Mrzim UW monitore

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: MSI Prestige PS341WU - ultraširoki 5K monitor
Friday kaže...

Mrzim UW monitore

  Za 3D dusu dao. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
16 godina
odjavljen
offline
Re: MSI Prestige PS341WU - ultraširoki 5K monitor
fredii kaže...
Friday kaže...

Mrzim UW monitore

  Za 3D dusu dao. 

 

Mrzim 3D isto

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: MSI Prestige PS341WU - ultraširoki 5K monitor
Friday kaže...
fredii kaže...
Friday kaže...

Mrzim UW monitore

  Za 3D dusu dao. 

 

Mrzim 3D isto

 

Ti u sebi nosiš antigrafičke i antiAMD elemente.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
12 godina
neaktivan
offline
Re: MSI Prestige PS341WU - ultraširoki 5K monitor
fredii kaže...

 

Ti u sebi nosiš antigrafičke i antiAMD elemente.

 Sad vjerojatno mrzi i tebe...

14 godina
offline
MSI Prestige PS341WU - ultraširoki 5K monitor

2 manja monitora (2x24) su mi uvijek bolja opcija od jednog velikog. Volim imati stvari fizički odvojene (panele, toolboxove, dokumentaciju, drugi desktop/program). Valjda stvar navike. U slučaju potrebe mogu se i oba pivotirati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MSI Prestige PS341WU - ultraširoki 5K monitor

Ovo su 4 monitora sastavavljena od prijašnih rezolucija 2560x1080 koji su se diljem svijeta prodavali pod 29" oznakom a matrica je LG-ova, a proizvedili su ih različiti proizvođači. Eh sada budući da na tako visokoj rezoluciji dijagonala je 34", ne da mi se računati, ali gustoća pixela je veća.

Imao sam DELL U2913WM i kontrole (unutar Windowsa u sys-trayu su bile vrh-vrhova), moga si ga "dijeliti" i "cijepati" kako si želio.. ali ovo 1080px mi je bilo jednostavno nedovoljno.


Budući da je ovome odvostručena i horizontalna i vertikalna rezolucija a monitor je 34", ovo se može smatratati kao prijašnja (o rezoluciji govorim) 4 29" monitora sa većopm gustoćom pixela.
Ehh sad, nisam na ovom gore Dell-u probao kako Windowsi vide monitore kad se isti rasjepi na dva dijela tako da se dobije nešto kao dva monitora jedan do drugoga rezolucije 2560x2160, barem ne u igrama. Faktički dođe kao dva monitora bez rubova.

Čekamo izvedbu od DELL-a i NEC-a i EIZA (zadnja dva će imati paprenu cijenu) a ni DELL neće biti jefitn.

 

Ali jedno sigurno znam.. da kralj ureda i offica diljem svijeta: DELL 27" QHD niti nakon pola decenije neće padati sa cijenom.

Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice