Musk nudio Appleu da preuzme Teslu, Cook odbio

poruka: 10
|
čitano: 3.555
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Musk nudio Appleu da preuzme Teslu, Cook odbio".
4 godine
offline
Musk nudio Appleu da preuzme Teslu, Cook odbio

Nedaj boze da je. Samo bi bilo hrpetina standarda koji su samo njima poznati

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Musk nudio Appleu da preuzme Teslu, Cook odbio

Da je Apple kupio Teslu, taj automobil bi koštao oko 1 USD.
Trik... ne dolazi sa točkovima za koje bi se trebalo posebno nadoplatiti oko 100.000 USD. A sledeći model niti sa punjačem, koji će pored točkova koštati još dodatnih 200.000 USD :-D

Klasični Apple.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2020 22:28 (Envy).
Moj PC  
8 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Musk nudio Appleu da preuzme Teslu, Cook odbio

Naravno da je glatko odbio. Tesla je mozda jedina kompanija koja je vise napuhana od Applea

 
7 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Musk nudio Appleu da preuzme Teslu, Cook odbio
Desetljeca razvoja, tehnologije, patenti, stotine modela krasi gotovo svakog veceg proizvodjaca automobila, a Musk ih je sve u par godina pokosio ako je suditi po vrijednosti kompanije..a sto je najgore na cesti vidim i dalje samo vozila od prvotno spomenutih.
Nekako si mislim da bi Cook radije izbacio vrecu za VAG grupu, da se nudila, nego za Muskov projekt .
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Musk nudio Appleu da preuzme Teslu, Cook odbio
Inovator kaže...
Desetljeca razvoja, tehnologije, patenti, stotine modela krasi gotovo svakog veceg proizvodjaca automobila, a Musk ih je sve u par godina pokosio ako je suditi po vrijednosti kompanije..a sto je najgore na cesti vidim i dalje samo vozila od prvotno spomenutih.
Nekako si mislim da bi Cook radije izbacio vrecu za VAG grupu, da se nudila, nego za Muskov projekt .

 Nije nikog pokosio bas, nisu drugi proizvodaci idioti, pa da samo gledaju Muska kako radi svoje. Proizvodni proces auta je uzasan, kvaliteta auta na nivoima Dacije. Na trecu stranu, zasto najjaca auto kompanija na svijetu nije presla na struju...?

Di2 & EPS FTW!
5 godina
offline
Re: Musk nudio Appleu da preuzme Teslu, Cook odbio
ove vijesti su teški šund... najlakše je biti general poslije bitke... jednostavno u tom trenutku ideja o preuzimanju nije bila zanimljiva

da se kojim putem i desila tko zna što bi na kraju bilo(butterfly effect)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2020 17:31 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Musk nudio Appleu da preuzme Teslu, Cook odbio
"Pokosio" je sarkazam.
11 godina
neaktivan
offline
Musk nudio Appleu da preuzme Teslu, Cook odbio

Kad dobijemo automobile koje cemo svakodnevno koristiti a da im je pogon full elektrican i da nisu skupi ko omanja elektrana da se ne pune 3 sata da se rjesi kako ce se auti punit ispred velikih parkinga u zgradama i slicni (iz glave problemi) mozemo pricati o ovoj tealinoj vrijednosti.  Do tad je jos jedan hype za naivne da ispuse lovu jer trenutno je trend zeleno baterije solar vjetar stolni nogomet u uredu i slicne pizdarije a s dduge strane plastike i smeca nikad vise.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Musk nudio Appleu da preuzme Teslu, Cook odbio
Horatio_Hornblower kaže...

Kad dobijemo automobile koje cemo svakodnevno koristiti a da im je pogon full elektrican i da nisu skupi ko omanja elektrana da se ne pune 3 sata da se rjesi kako ce se auti punit ispred velikih parkinga u zgradama i slicni (iz glave problemi) mozemo pricati o ovoj tealinoj vrijednosti.  Do tad je jos jedan hype za naivne da ispuse lovu jer trenutno je trend zeleno baterije solar vjetar stolni nogomet u uredu i slicne pizdarije a s dduge strane plastike i smeca nikad vise.

 Pa to mozes i danas kupiti, zove se Tesla Model 3. 400tinjak tisuca kuna, nije preskupo za ponudjeno, problem je jedino sto si ti siromasan kao i 95% Hrvata da si to prijustis (ja ukljucen u tu pricu).

Hype je vjera u hype i odbijanje realnosti :D

11 godina
neaktivan
offline
Musk nudio Appleu da preuzme Teslu, Cook odbio

Yeah right Tesla model 3 jeli to onaj sto sam vozi ima vrhunsku bateriju ako vani nije ispod 10 stupnjeva i kvaliteta izrade mu je kao kod yuga ali  sve stoji elektrican je i sam vozi dok se ne raspadne i kosta ko 4 normalna auta? 

Mislim da ljudi izmisljaju razne gluposti ali nije to problem tesle nego raznih financijskih udruga sto konstantno moraju neku lovu vrtit i sad je ekstra popularno sve zeleno a to dok se ostvari zelena energija se prekopa pola afrike zagadi se oceani koriste se plastika i slicno je totalno licemjerno.  Sto se coca cola ne pakira u biorazgradivoj boci pa da je i kunu skuplja vise se bi se napravilo nego "zelena energija". Da se zabrani plastika i uvede jeftiniji biorazgradivi materjali vise se postize nego ta ekološka strana price.  Ali opet pare diktiraju jer kad imamo fukusimu koja ko zna koliku kolicinu radijacije je ispustila u ocean pa ne vidim neki veliki movment u svijetu da se nuklearke ne grade bas u potresnim podrucjima... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice