Muskova The Boring Company iskopala prvi tunel isp

poruka: 31
|
čitano: 10.072
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Muskova The Boring Company iskopala prvi tunel isp".
15 godina
offline
Re: Muskova The Boring Company iskopala prvi tunel

-možeš primijetiti, ''ja'' je pod navodnicima, bilo tko, 'ja-pa-ja' .. jer svatko za sebe misli da je najpametniji, dakle, ne nisam mogao biti ja-ja, nego je to neki-ja, ''ja'', pa i Musk koji je odličan hype-nešto (ne bi reko manager, manageri vode biz, npr manager prodaje..). Musk je sinonim nečeg kao jamesbond-007.. osoba koja vodi biz-PR, dobija donacije-novce i ima slobodne ruke. On angažira managere, inženjere, kopače rovova, mehaničare, raketaše itd. On je čarobnjak, ja nisam. :)

 

Bandić, ne barata svojim-nečijim novcem ili donacijama, nego gradskim proračunom, ali je the šef-šerif, boss ko alcapone koji lopatom tjera podanike ili ćarapama gazi grobove.. :) -nije Musk, ni blizu, osim što je Musk ipak nešto 'novo' (tehnologija koja nije u upotrebi, koja je u počecima.. i tad nikakve usporedbe nisu moguće).. jedino je poveznica kad se govori o 'zaslugama', tj kad se kolokvijalno kaže da je ''on'' nešto napravio, precizno, napravili su ostali anonimni ljudi, istina, potreban je i the-šef.. i to im je recimo zajedničko. (dok za hiću radije preskočiti, nije primjereno..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.5.2018 22:33 (ihush).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice