N1: u tijeku su pregovori s Hrvatskim Telekomom o

poruka: 16
|
čitano: 7.656
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "N1: u tijeku su pregovori s Hrvatskim Telekomom o ".
15 godina
offline
N1: u tijeku su pregovori s Hrvatskim Telekomom o

Ovako izgleda sponzorirani članak.

Korisnici zvali i pisali United grupi da nastavi suradnju s HT-om... how yes no.

 
8 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: N1: u tijeku su pregovori s Hrvatskim Telekomo
Drama se nastavlja, da li će opet optužiti HDZ za sabotažu.
 
4 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: N1: u tijeku su pregovori s Hrvatskim Telekomo
Iskreno se nadam da će ih prestat emitirat.
Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
Moj PC  
5 5 hvala 0
5 godina
offline
N1: u tijeku su pregovori s Hrvatskim Telekomom o

Nikog nije briga.

 
6 1 hvala 0
10 godina
offline
N1: u tijeku su pregovori s Hrvatskim Telekomom o

 

 

A, ste dobre volje jutros.

Mene je briga. N1 ima svoje gledatelje i publiju. Ne možemo živjeti u samo na jednom glavnom mediju. Što više njih, to bolje.

Vijest je uredno prenesena i ovo nije nikakav sponzorirani članak kako bi neki rekli, pomislili i napisali.

 

Vaše optužbe odbacujem. Nema nikakvog problema sa ovim člankom.

dzg
Moj PC  
2 3 hvala 0
14 godina
offline
N1: u tijeku su pregovori s Hrvatskim Telekomom o

Kome smeta N1?

Ne čudi me uopće da su korisnici molili da se nastavi emitirati.

Meni je jako krivo što nemam N1 na A1. Informativne emisije na HRT-u, RTL-u i Nova tv su za k.

 

PSN - darklydexter
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
N1: u tijeku su pregovori s Hrvatskim Telekomom o

n1 su budale. kad bi emitirali "prek antene", bili bi dostupni svima (od kojih dobar dio plaća harač hrt-u, a baš ih i ne prati). imaju zbilja dobrih emisija ((ne samo "prime time") i mogli bi biti ravnotežni element u općoj poplavi mediokriteta, režimskih podrepaka i desničarskih glasila. ovak q. nije sve u lovi. nešto mora biti i u nekretninama i vrijednosnicama. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.6.2022 11:52 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: N1: u tijeku su pregovori s Hrvatskim Telekomo
Ajar kaže...

n1 su budale. kad bi emitirali "prek antene", bili bi dostupni svima (od kojih dobar dio plaća harač hrt-u, a baš ih i ne prati). imaju zbilja dobrih emisija (osim "prime time") i mogli bi biti ravnotežni element u općoj poplavi mediokriteta, režimskih podrepaka i desničarskih glasila. ovak q. nije sve u lovi. nešto mora biti i u nekretninama i vrijednosnicama. 

Sve to stoji.

Samo, kao što i kolega kaže, ako su spali na ovakav jeftini PR, bolje nek propadnu...

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Re: N1: u tijeku su pregovori s Hrvatskim Telekomo
PzKpfw kaže...

 

 

A, ste dobre volje jutros.

Mene je briga. N1 ima svoje gledatelje i publiju. Ne možemo živjeti u samo na jednom glavnom mediju. Što više njih, to bolje.

Vijest je uredno prenesena i ovo nije nikakav sponzorirani članak kako bi neki rekli, pomislili i napisali.

 

Vaše optužbe odbacujem. Nema nikakvog problema sa ovim člankom.

Problem je nastao onog trentka kada su platili svim portalima objavu članka da ih A1 i HT miću zbog pritiska od strane HDZ-a, tada su postali dno. Kao bivši zaposlenik HT mogu potvrditi da HT boli kikić za politiku i da je to samo kap u moru $$$. 

 

Iz nekog mog iskustva vjerojatno se odigralo ovako, došao je neki novi direktor/direktorica/voditelj/neko nebitan i rekao režite cijenu 25% da ovaj opravda svoje postojanje, ovi rekli ne, nema više N1. Smijenjena ta osoba u HT-u ne zbog toga nego zato što imaju vijek trajanja, došao novi i eto opet N! u igri.

 

Nama kao firmi kćeri za naš jedna projekt su tražili da režemo cijenu održavanja i onda su pristali održavanje 5/8 (pet dana u tjednu 8h) umjesto 24/7. Prvi petak 19h crklo sve, jebga nema supporta do ponedeljka kad smo im rekli na kojoj točki im je platforma legla. Da li je ta osoba koja je to odlučila dobila otkaz .... LOL not  

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2022 12:52 (Gajotres).
11 godina
offline
N1: u tijeku su pregovori s Hrvatskim Telekomom o

Naravno da smetaju, smetaju vladajucoj klerofasistickoj strtukturi vlasti a medju njima je predvodnik HDZ te ostali kamenojebi...

HrvaCka nije demokratska zemlja, kao sto to nije citava Evropa, USA, Rusija....

 

Nametanje tijeka misli vladajuce strukture je imperativ, tko se tome ne prilagodi biti ce, demokratski, izbijen sa trzista :D

 

 

HDZ je kriminalna organizacija, to je sud odredio a samim time su svi clanovi kriminalci te njihov predvodnik, vitez sef Mafijaske organizacije. To je jasno ko dan i noc, svima samo ne njima!

SDP je fiktivna alternativa a svi ostali samo dekoracija koja fiktivnim i mafijasima daje legitimitet!

 

 

Opljackali su ovu drzavu i ne bi da se o tome prica!

Da se postavljaju pitanja...

 

 

 
2 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: N1: u tijeku su pregovori s Hrvatskim Telekomo
Aha
14 godina
offline
Re: N1: u tijeku su pregovori s Hrvatskim Telekomo
LudaRajcica kaže...

Naravno da smetaju, smetaju vladajucoj klerofasistickoj strtukturi vlasti a medju njima je predvodnik HDZ te ostali kamenojebi...

HrvaCka nije demokratska zemlja, kao sto to nije citava Evropa, USA, Rusija....

 

Nametanje tijeka misli vladajuce strukture je imperativ, tko se tome ne prilagodi biti ce, demokratski, izbijen sa trzista :D

 

 

HDZ je kriminalna organizacija, to je sud odredio a samim time su svi clanovi kriminalci te njihov predvodnik, vitez sef Mafijaske organizacije. To je jasno ko dan i noc, svima samo ne njima!

SDP je fiktivna alternativa a svi ostali samo dekoracija koja fiktivnim i mafijasima daje legitimitet!

 

 

Opljackali su ovu drzavu i ne bi da se o tome prica!

Da se postavljaju pitanja...

 

 

 Slažem se. Ali nisu oni klerofašistička struktura. Ima ih i takvih naravno, ali u osnovi oni samo koriste prave i latentne klerofašiste, tj. rvatine sa 2 i pol moždane vijuge da bi se održali na vlasti. A inače su društvo za preusmjeravanje novca poreznih obveznika u privatne džepove.

PSN - darklydexter
13 godina
offline
Re: N1: u tijeku su pregovori s Hrvatskim Telekomo
Ajar kaže...

kad bi emitirali "prek antene", bili bi dostupni svima (od kojih dobar dio plaća harač hrt-u, a baš ih i ne prati). 

I tu dolazimo opet do—birokracije.

 

N1 želi emitirat u nacionalnoj DVB-T2 mreži, za to su već više puta iskazali interes; čak u slali i dopise HAKOM-u i AEM-u. Ali da bi mogli emitirati na nacionalnoj razini treba im nešto što se zove koncesija. No oni tu koncesiju ne mogu dobiti bez obzira što imalju želju, jer eto, HAKOM i AEM ne žele raspisati natječaj za dodijelu nacionalne koncesije pod izgovorom "nema dovoljno interesa". 

 

I sve bi bilo super, i sve pet da nas prilikom prijelaza na DVB-T2 nisu bombardirali činjenicama i prednostima tog standarda od kojih je, osim veće kvalitete slike, druga najglasnija prednost bila VEĆI BROJ TV KANALA. No, što se sad čeka? Interesa za koncesiju ima, ali s druge strane nema.

 

Ovo s koncesijom me podsjeća na situaciju s dolaskom Spotifyja u Hrvatsku; bude za dvije godine, nakon dvije godine, bude opet za dvije godine da bi pak nakon toga iz ZAMP-a rekli "Spotify ne želi doći u Hrvatsku jer je stopa piratstva visoka". S druge strane imaš Italiju koja ima još veću stopu piratstva od nas i svejedno je tada imala Spotify.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2022 17:04 (Marko :D).
7 godina
offline
N1: u tijeku su pregovori s Hrvatskim Telekomom o

Meni je zanimljiva činjenica da N1 u Srbiji Vučić i njegovi podanici nemogu smisliti, kao i vladajući kod nas !

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: N1: u tijeku su pregovori s Hrvatskim Telekomo
CrniPero kaže...

Meni je zanimljiva činjenica da N1 u Srbiji Vučić i njegovi podanici nemogu smisliti, kao i vladajući kod nas !

Dobro, istina je da naši ne trpe N1. Ali kod nas je situacija daleko od one u Srbiji, koja je identična onoj u Rusiji. U Srbiji sve medije drže Vučkovi ljudi, osim N1 i Nove S (kanali United Grupe). SBB (Telemach u Srbiji) jedini u ponudi ima N1 dok su ga svi drugi operateri davno ga izbacili iz ponude. Nadalje, svi veliki operateri udružili su se da izbace United Grupu s tržišta, zbog toga prava za sva sportska elitna natjecanja drži samo Arena. Drugim riječima; Vučko je ulupao novce građana samo da sve osigura na Areni i da bi svi s SBB-a prešli na Telekom. Još jedna srpska epizoda serije "Kako na legalan način konkurenciju izbaciti s tržišta?".

 

Svaki put kad pomislim da je grozno što smo prodali HT Deutsche Telekomu, pogledam situaciju u Srbiji i onda vidim da to ipak nije toliko loše. Tko zna što bi naši napravili s HT-om...

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2022 17:07 (Marko :D).
8 godina
offline
Re: N1: u tijeku su pregovori s Hrvatskim Telekomo
N1 ima svoje bisere ali je najmanje loša TV u nas (mislim na informativni program). Dosta sam je gledao dok sam mogao.
Kad su prošle godine prekinuli s A1 iskoristio sam to za pregovore o usluzi i cijenama i iskamčio prilično dobre uvjete od A1 😀:
- obiteljski i filmski TV paket
- HBO i HBO Go (sad HBO Max)
- skoro 300 TV kanala (nije da ih gledam, ali eto)
- Xplore TV (za mob, PC, tablet)
- 200/20 Mbitps internet
- telefon (skoro ne koristim, ali eto 😀)
Sve to za 199 kn mjesečno.

Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice