NAD Viso HP70 - Puca visoko

poruka: 8
|
čitano: 8.191
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NAD Viso HP70 - Puca visoko".
NAD Viso HP70 - Puca visoko

Trajanje baterije u bežičnom načinu rada iznosi do nekakvih 15 sati, a ovisi o korištenom Bluetooth kodeku, aktivnosti ANC-a te glasnoći slušanja. U tom aspektu izravni konkurenti nude više; Sonyjeve slušalice WH-1000XM4 i Bowers & Wilkinsov model PX7 nude dvostruko dulju autonomiju

 

 

 

Kao vlasnik Sony XM3 modela koji bi trebao imati približno 30 sati autonomiju mogu samo reci "HA-HA-HA". Autonomija im je cca 12-15 sati, ovisno koliko glasno slušate muziku. 30 sati, ali to je ako je skroz tiho tiho valjda. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NAD Viso HP70 - Puca visoko
Bežične slušalice od 3000 kn u 2021 i onda micro usb...
Nedavno sam pronašao powerbank koji je dugo stajao nekorišten zbog korone i tek onda sam shvatio koliki je minus u današnje vrijeme micro usb, a pogotovo na uređaju ovakve kvalitete i cijene..m
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
NAD Viso HP70 - Puca visoko

3 iljade bogova

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: NAD Viso HP70 - Puca visoko
berzerker kaže...
Bežične slušalice od 3000 kn u 2021 i onda micro usb...
Nedavno sam pronašao powerbank koji je dugo stajao nekorišten zbog korone i tek onda sam shvatio koliki je minus u današnje vrijeme micro usb, a pogotovo na uređaju ovakve kvalitete i cijene..m

 Zašto? Problem naći mikro usb kabel ili te muči sporost punjenja?

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.3.2021 12:27 (Filox).
Re: NAD Viso HP70 - Puca visoko
Filox kaže...

 Zašto? Problem naći mikro usb kabel ili te muči sporost punjenja?

 

micro USB je veoma zastario i ne bi se trebao baš nigdje više koristiti. Njega se još uglavnom nalazi na jeftinim kineskim gadgetima, isl.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.3.2021 12:31 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
7 godina
protjeran
offline
Re: NAD Viso HP70 - Puca visoko
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Trajanje baterije u bežičnom načinu rada iznosi do nekakvih 15 sati, a ovisi o korištenom Bluetooth kodeku, aktivnosti ANC-a te glasnoći slušanja. U tom aspektu izravni konkurenti nude više; Sonyjeve slušalice WH-1000XM4 i Bowers & Wilkinsov model PX7 nude dvostruko dulju autonomiju

 

 

 

Kao vlasnik Sony XM3 modela koji bi trebao imati približno 30 sati autonomiju mogu samo reci "HA-HA-HA". Autonomija im je cca 12-15 sati, ovisno koliko glasno slušate muziku. 30 sati, ali to je ako je skroz tiho tiho valjda. 

 Također ih imam i nikakvih problema sa baterijom, redovno odrade 22-25sati sa jednim punjenjem, tako da bih na tvom mjestu dao ih na garanciju 

 

 

 

 

 

 

14 godina
offline
Re: NAD Viso HP70 - Puca visoko
Filox kaže...
berzerker kaže...
Bežične slušalice od 3000 kn u 2021 i onda micro usb...
Nedavno sam pronašao powerbank koji je dugo stajao nekorišten zbog korone i tek onda sam shvatio koliki je minus u današnje vrijeme micro usb, a pogotovo na uređaju ovakve kvalitete i cijene..m

 Zašto? Problem naći mikro usb kabel ili te muči sporost punjenja?

 

Bez obzira na brzinu punjenja radi se o zastarjelom konektoru kojeg više ni jeftini kineski mobiteli od 800kn nemaju.

A u današnje vrijeme da wireless slušalice od 3000 kn nemaju type c je banalno i sramotno, lakše bi probavio da imaju neki svoj proprietary konetkor nego micro usb. 

Doma više osim spomenutog powerbanka nemam micro usb uređaj, pa i laptop kad sam birao mi je veliki plus bio da ima punjenje preko type c jer kad idem na teren ne moram nositi 2 punjača.

Da se radi o Chi-fi slušalicama ne bi trepnuo ali ovo je ipak ozbilja firma i ozbiljna cijena.

Ne vidim jedan razlog zašto bi proizvod skuplji od 500kn proizveden u 2021 godini imao micro usb.

12 godina
offline
Re: NAD Viso HP70 - Puca visoko
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

 

 

 

Kao vlasnik Sony XM3 modela koji bi trebao imati približno 30 sati autonomiju mogu samo reci "HA-HA-HA". Autonomija im je cca 12-15 sati, ovisno koliko glasno slušate muziku. 30 sati, ali to je ako je skroz tiho tiho valjda. 

 XM3 na cca 70% glasnoče vrlo blizu 30h. Jesi li savio zadnji upadate firmwarea? Ja nisam.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice