Najavljen Halo: The Master Chief Collection za PC

poruka: 3
|
čitano: 2.473
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najavljen Halo: The Master Chief Collection za PC".
15 godina
offline
Najavljen Halo: The Master Chief Collection za PC

comabt evolved i halo 2 su načinjeni za pc, samo su ms-gownari instaliranje dvojke uvjetovali vistom (sad će, pretpostavljam, desetkom; u međuvremenu "samo za x-box" - toliko očajni da su morali ucjenjivati). combat evolved radi na svemu. igra je toliko dobra da su je ms-gownari (343 industries) morali kupiti (iako je bungie nije morao prodati - budale). enivej, ima sve što dobra igra mora imati: spremanje pozicije gdje hoćeš, skromni hardverski zahtjevi za pc i potpuno i tipično ms-gownarski bezumni softverski, s fantastičnom grafikom, čudesno brzo učitavanje, bez bugova, maštovita priča ...  sad će i to ms-gownari razjebati do kocena. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Najavljen Halo: The Master Chief Collection za
halo combat evolved....igrao na PC....prije toga na prvom Xboxu...za mene jedna od najboljih fps igara... naročito muzika

radi halo mi je malo žao što sam kupio ps4pro...ali hebiga sony ipak ima više exclusive...i ipak je lakše nabaviti polovne igre za Playstation

prvi gear of war isto igrao na PC...odlična igra
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 11:49 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Najavljen Halo: The Master Chief Collection za PC

Dobre vijesti, svaka konzolaška ekskluziva je dobrodošla na PC, pa čak i sa ovako ogromnin zakašnjenjima.

 
2 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice