Najbolje kamere na mobitelima analiziraju profi fo

poruka: 38
|
čitano: 12.416
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najbolje kamere na mobitelima analiziraju profi fo".
6 godina
offline
Re: Najbolje kamere na mobitelima analiziraju prof
Prednost smartphone camere je velicina...sto ti je uvik pri ruci....kao sto ce vecina ljudi prepustiti u buducnosti volan AI-u da ih odveze do cilja...medutim ima nas koji uzivamo u voznji za volanom...sad skupljam pare za sel 70-200/f4...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Najbolje kamere na mobitelima analiziraju prof
Nisam pogledao video ali kao ozbiljan profesionalac mogu reci da se slazem sa svime sto je receno.
PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.5.2018 17:36 (Ezio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Najbolje kamere na mobitelima analiziraju profi fo

Zanimljivo kak se na Hoykinom Instagram profilu svako malo samsung agresivno reklamira, sad mi ovo vec smrdi malo :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Najbolje kamere na mobitelima analiziraju profi fo

Znači flagship Samsung i Huawei za najbolje fotke sa mobitela.

Čudno je da niti jednom nisu spomenuli iPhone koji je također bio top za fotke!

 

Moje zrno pameti vezano uz tematiku je da za profi fotke, pogotovo večih formata sa ciljem snimke za lovu, mora biti DSLR + postprodukcija a za sve ostalo je dobar smartphone i više nego dovoljan!

AMEN.

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2018 0:38 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Najbolje kamere na mobitelima analiziraju prof
andi.cro kaže...

Znači flagship Samsung i Huawei za najbolje fotke sa mobitela.

Čudno je da niti jednom nisu spomenuli iPhone koji je također bio top za fotke!

 

Moje zrno pameti vezano uz tematiku je da za profi fotke, pogotovo večih formata sa ciljem snimke za lovu, mora biti DSLR + postprodukcija a za sve ostalo je dobar smartphone i više nego dovoljan!

AMEN.

Pixel 2 XL, S9, P20P i U11 su vrh sto se tice fotki.

 

iPhone X je kategorija ispod. Ovo ti govorim iz iskustva

14 godina
offline
Najbolje kamere na mobitelima analiziraju profi fo

Da vjerujem, pogotovo Pixel 2 i iX su top allrounderi i po raznim testovima top proizvodi ( naravno i najskuplji ), S9 naravno rame uz rame sa njima a svaki ima neku sitnicu zbog koje je bolji od drugoga...

 

Samo šteta kaj su tako bezobrazno skupi 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2018 1:06 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Najbolje kamere na mobitelima analiziraju profi fo

Ja samo primjećujem da svi forumaši ne rade odavno isključivo ili-ili. Dakle natjecanje je bespredmetno, kao i tema jer ljudi uglavnom imaju i koriste oboje, ovisno o prilici i situaciji. 
Ako imaju samo jedno, obično je to smartphone. I ako je on, onda su to ljudi koje nimalo nije ni briga za kvalitetu. Tu će im pomoći ti idiot modovi modernih spartphoneova, i razni preset filteri.
I svi sretni i zadovoljni. Osim sirotih servera koji moraju po cloudovima, instagramima i fejsovima spremati te stotine milijardi smećastih fotografija tanjura s ručkom, zahod selfija i birtija.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Najbolje kamere na mobitelima analiziraju profi fo

Sve se razvija, pa tako i mobiteli. Sve se smanjuje, te se i smanjuju razlike između tehnologije koja stane na sve manje mjesta.
Nema potrebe potreba za suprostavljanjem mišljenja, jer svaka tehnologija nađe put do svoje svrhe, te korisnika koji će istu znati iskorisiti na najbolji mogući način.

 

Sviđa mi se vidjeti kako profesionalci komentiraju razvoj tehologije, te kako koriste pametne mobitele u svoje privanto/profesionalno okruženje.
DSLR ne može biti mobitel zbog veličine, a mobitel ne može biti DSLR, opet zbog svoje veličine.


Al' kada si na nekom izletu, bilo kakvoj outdoor aktivnost, mobitel odnosi odlučujuću prednost pred DSLR.
Hoyka je dao lijepi komentar, pogotov mi se sviđa kada kaže daje za svaki slučaj stvario svojeg "najboljeg prijatelja" u džep.
Da, i ja osobno, ponekad tako zovem stvari koje nosim sa sobom(ne, nužno mobitel-npr. džepna svjetiljka...),
jer mi uvelike olakšavaju život kada ih nosim uz sebe na nekoj aktivnosti kada nisam mado.

 

Vrlo kvalitetna emisija sa odličnim razgovorom trojice profesionalaca koji su spremeno odgovarali na vrhunski postavljena pitanja sa strane našeg Dragana.
Informativno, slikovito, te poučno. Moglo bi se napisati za ovu epizodu Tech Radara.

 

BWT, mora se napisati da je Hoyka odličan sugovorik, te odličan čovjek. Uvije je spreman pomoć drugome.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice