Najuzbudljivije svemirske misije planirane za 2020

poruka: 4
|
čitano: 2.079
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najuzbudljivije svemirske misije planirane za 2020".
15 godina
offline
Najuzbudljivije svemirske misije planirane za 2020

čekat ću nove mandalorianove misije po svemirima, u drugoj sezoni, koncem 2020. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Najuzbudljivije svemirske misije planirane za 2020

SpaceX, kao prva privatna kompanija, nakon 9 godina konačno vraća mogućnost slanja ljudi u Svemir s američkog tla. I to uz daleko manje troškove, reusability raketa i sigurnost pri polijetanju.

 

Ali mene najviše interesira JWST, kada sam prvi put čuo za njega, taj ultramoćni svemirski teleskop je trebao poletjet još davne 2014. Tko zna koliko će ga još odgoditi... već je i SpaceX dosad razvio raketu Falcon Heavy koja sada može ponijeti i puno veći teret u Svemir, pa je ono njegovo rasklapanje pomalo izgubilo smisao . (ne sunshielda nego samog ogledala)

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Najuzbudljivije svemirske misije planirane za
A hoće li 2020. krenuti lansiranja u Udbini ili je to odgođeno za 2021.? Uz plaću od 8000€ Hrvati će moći putovati svaki dan.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Najuzbudljivije svemirske misije planirane za
8000€ je brutto a ne netto.. rekla je gospođa informatičarka...želim gospođi da za nju glasaju samo ovi koji će imati 8000€
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice