Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredder u

poruka: 45
|
čitano: 9.800
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredder u".
11 godina
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
syncmaster245b kaže...

..za razliku od picajzle koji je odmah krenuo na noz pa je onda jos malo i izmisljao anegdote putem

nisam uopće odmah išao na nož, iako si to zaslužio izuzetno glupim i iritantnim pitanjem, koje je više napad nego pitanje

pogledaj i sam - prvo sam postavio pitanje jel mogu ja nešto komentirati ako jesam nešto pomogao, jer ti se očito postavljaš kao neki autoritet po pitanju gladnih ljudi, autoritet koji će najprije provjeriti tvoje pravo komentiranja po tom pitanju

žešće sam odgovorio tek nakon tvojeg "predviđanja" o tome na koji način ću ja tumačiti tvoj odgovor i hoću li te trpati u kutije - to si sam smislio, tu neku buduću konverzaciju i moju reakciju, izvukavši to iz dupeta

a to si napravio kako bi sam sebe unaprijed napravio žrtvom, a da te nitko nije napao  - sve što sam pitao jel smijem komentirat 

dakle jedan izuzetno licemjeran i oduran način rasprave, još licemjernije je tvoje kasnije tumačenje što je moralno

 

a jel znaš zašto sam te uopće pitao u startu jel smijem ja komentirat, sasvim nevezano jel sam izmislio prosjaka ili ne?

zato jer mi je pun kurac krkana koji postavljaju takva pitanja, koja se uopće ne razlikuju od pitanja "đes bio '91."

to je isti mentalni sklop kojim krkan smatra kako je baš on taj koji će to priupitati i provjeriti jel ljudi imaju pravo komentirati nešto

samo što je ovo pitanje o gladnima daleko starije od '91. i samim tim još izlizanije i iritantnije

15 godina
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
ridealong kaže...

Neka pokaže prvi primjerom. A možeš i ti. Zapravo, trebao bi.

 Mozda bih i trebao, ali se ne usudjem jer sam svjestan da ne mogu biti  i j...n i posten istovremeno. Upravo iz tog razloga ne sugeriram nikome sto da radi sa svojim novcima.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
8 godina
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
A sto je toliko lose u stvaranju milijunasa?
Trebalo bi stvarati sirotinju?
15 godina
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
Umbel kaže...
A sto je toliko lose u stvaranju milijunasa?
Trebalo bi stvarati sirotinju?

Jer stvaraju sirotinju.

 

Ne mozes negdje uzeti, a da to nesto na drugom mjestu ne fali.

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
6 godina
protjeran
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
ridealong kaže...

Neka pokaže prvi primjerom. A možeš i ti. Zapravo, trebao bi.

 Ne mogu pokazati primjerom jer bi se trebao odreknuti ovakvg načina života, a to ne želim niti ikome sugeriram da to treba raditi.

Problem je što ti nisi shvatio apsolutno ništa što ja pišem, pa ću ti pokušati još jednom dočarati: ne petljaj se u tuđe trošenje novaca i nemoj lupetati o gladnim ljudima jer i ti utječeš na to - to je poanta svega.

Ako je taj tip kupio sliku za 1 milijun funti to se tebe ne tiče i to su njegove pare, ti ćeš sutra kupiti PC za 7000 kn, a tih 7k kn su nekoj sirotinji kao milijun funti.

Dakle, nema razlike između tog milijunaša i tebe, ako i dalje ne shvaćaš onda ti ne vrijedi više ništa pisati.

 

Plus, ako je on nešto kupio za 1M funti, onda će te pare opet negdje otići nekome, pa opet nekome i tako u krug, nije da ih je on zapalio pa se ti sad tu čudiš zašto ih nije pametnije iskoristio.

Uglavnom, pišeše nonsens, stvari koje nemaju veze s vezom.

http://dukedantalion.weebly.com/
6 godina
protjeran
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
picajzla0707 kaže...

samo što je ovo pitanje o gladnima daleko starije od '91. i samim tim još izlizanije i iritantnije

Sram te može biti.

6 godina
protjeran
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
zalman1 kaže...
ridealong kaže...

Neka pokaže prvi primjerom. A možeš i ti. Zapravo, trebao bi.

 Ne mogu pokazati primjerom jer bi se trebao odreknuti ovakvg načina života, a to ne želim niti ikome sugeriram da to treba raditi.

Problem je što ti nisi shvatio apsolutno ništa što ja pišem, pa ću ti pokušati još jednom dočarati: ne petljaj se u tuđe trošenje novaca i nemoj lupetati o gladnim ljudima jer i ti utječeš na to - to je poanta svega.

Ako je taj tip kupio sliku za 1 milijun funti to se tebe ne tiče i to su njegove pare, ti ćeš sutra kupiti PC za 7000 kn, a tih 7k kn su nekoj sirotinji kao milijun funti.

Dakle, nema razlike između tog milijunaša i tebe, ako i dalje ne shvaćaš onda ti ne vrijedi više ništa pisati.

 

Plus, ako je on nešto kupio za 1M funti, onda će te pare opet negdje otići nekome, pa opet nekome i tako u krug, nije da ih je on zapalio pa se ti sad tu čudiš zašto ih nije pametnije iskoristio.

Uglavnom, pišeše nonsens, stvari koje nemaju veze s vezom.

Ako ne možeš pokazati primjerom, barem nemoj otkrivati svoju pravu narav.

 

Što se tiče onoga što je kupljeno za milijun funti, pročitaj barem ovo:

https://www.theguardian.com/commentisfree/2017/jul/26/britain-artwork-banksy-art-girl-with-balloon

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
ridealong kaže...

Ako ne možeš pokazati primjerom, barem nemoj otkrivati svoju pravu narav.

 Ajde ne lupetaj više.

I nemam šta čitati, shvati više da te se ne tiče kako će tko trošiti svoje novce i gdje će potrošiti milijun funti, netko će kupiti mercedes, netko stan od 200 kvadrata, a ne tko će si ugraditi silikone u sise, naporan si više.

 

ridealong kaže...

Sram te može biti.

 Ne sramoti se, u pravu je, nema ništa debilnije nego povlačit takva pitanja o gladi u svijetu.

http://dukedantalion.weebly.com/
6 godina
protjeran
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
zalman1 kaže...
ridealong kaže...

Ako ne možeš pokazati primjerom, barem nemoj otkrivati svoju pravu narav.

 Ajde ne lupetaj više.

I nemam šta čitati, shvati više da te se ne tiče kako će tko trošiti svoje novce i gdje će potrošiti milijun funti, netko će kupiti mercedes, netko stan od 200 kvadrata, a ne tko će si ugraditi silikone u sise, naporan si više.

 

ridealong kaže...

Sram te može biti.

 Ne sramoti se, u pravu je, nema ništa debilnije nego povlačit takva pitanja o gladi u svijetu.

 Ideš ti meni na ignore popis. To je ipak najbolje rješenje.

11 godina
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
ridealong kaže...
picajzla0707 kaže...

samo što je ovo pitanje o gladnima daleko starije od '91. i samim tim još izlizanije i iritantnije

Sram te može biti.

 krivo si me shvatio, nisam mislio da je pitanje gladnih izlizano, nego smatram da je izlizano i iritantno pitanje "sto si ti ucinio po pitanju gladnih ljudi" koje je syncmaster245b postavio tebi na početku teme

 

također smatram da je to isti tip pitanja kao "đes bio '91.", jer si netko uzima za pravo postavljati takva pitanja ne bi li druge, po nekim svojim krkanskim kriterijima, diskreditirao i isključio iz rasprave

zašto netko ne bi smio raspravljati o ratu ako nije sudjelovao u njemu, a isto tako zašto bi uvjet za sudjelovanje u raspravi o gladnima bilo dokazivanje takvim krkanima koliko si sam pomogao

8 godina
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
I? Sta ste zakljucili?
Da je sirotinja glupa jer radi za milijunase, umjesto da milijunasi rade kod sirotinje?
6 godina
protjeran
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
picajzla0707 kaže...
ridealong kaže...
picajzla0707 kaže...

samo što je ovo pitanje o gladnima daleko starije od '91. i samim tim još izlizanije i iritantnije

Sram te može biti.

 krivo si me shvatio, nisam mislio da je pitanje gladnih izlizano, nego smatram da je izlizano i iritantno pitanje "sto si ti ucinio po pitanju gladnih ljudi" koje je syncmaster245b postavio tebi na početku teme

 

također smatram da je to isti tip pitanja kao "đes bio '91.", jer si netko uzima za pravo postavljati takva pitanja ne bi li druge, po nekim svojim krkanskim kriterijima, diskreditirao i isključio iz rasprave

zašto netko ne bi smio raspravljati o ratu ako nije sudjelovao u njemu, a isto tako zašto bi uvjet za sudjelovanje u raspravi o gladnima bilo dokazivanje takvim krkanima koliko si sam pomogao

 

Bilo bi dovoljno da ljudi počnu razmišljati o tome što i kome plaćaju za proizvode i usluge. A to je teško postići. Pitaj me zašto. Ako baš moraš.

 

Život u šumi kao rješenje? Pročitaj:

 

https://www.theguardian.com/news/2017/mar/15/stranger-in-the-woods-christopher-knight-hermit-maine

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.10.2018 20:45 (ridealong).
11 godina
offline
Re: Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredd
ridealong kaže...

 

Bilo bi dovoljno da ljudi počnu razmišljati o tome što i kome plaćaju za proizvode i usluge. A to je teško postići. Pitaj me zašto. Ako baš moraš.

 

Život u šumi kao rješenje? Pročitaj:

 

https://www.theguardian.com/news/2017/mar/15/stranger-in-the-woods-christopher-knight-hermit-maine

 trenutno nemam volje za čitanje ili raspravljanje

o tome povremeno razmišljam, raspravljam i činim nekih 40-ak godina, trenutno nisam u raspoloženju, možda neki drugi dan

dovoljno mi je bilo i ovo sranje s iritantnim trolovskim pitanjima đes bio i štos' napravijo

15 godina
offline
Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredder u

mislim da shedder više neće biti problem kad za ovo doznaju njinja kornjače. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Najveća spačka u povijesti umjetnosti - shredder u

Zgodna dosjetka, no pravi spektakl bi bio da je pred publikom "zašredao" ovakvu umjetninu:

 

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice