NASA predstavila četiri moguća cilja u budućem ist

poruka: 7
|
čitano: 2.041
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NASA predstavila četiri moguća cilja u budućem ist".
15 godina
offline
NASA predstavila četiri moguća cilja u budućem ist

IVO - did you mean Ćaća se vraća? 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
NASA predstavila četiri moguća cilja u budućem ist

Sve mi zvuči zanimljivo i znanstveno relevantno. Očekivao sam da će biti i planova za istraživanje dubokog svemira. Nekako mi se čini da je tamo 'party ekipa'.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NASA predstavila četiri moguća cilja u budućem ist

to! o vlastitoj planeti pojma nemamo a i mjesec nam je uglavnom ono bijelo/žuto na nebu. mars je ionak dobar samo za sadnju krumpira pa ajmo sad na neptun malo. usput bi i na veneri mogli povući kakve paralele s globalnim zatopljenjem. kaj je i njima bandić šef? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: NASA predstavila četiri moguća cilja u budućem
Ajar kaže...

to! o vlastitoj planeti pojma nemamo a i mjesec nam je uglavnom ono bijelo/žuto na nebu. mars je ionak dobar samo za sadnju krumpira pa ajmo sad na neptun malo. usput bi i na veneri mogli povući kakve paralele s globalnim zatopljenjem. kaj je i njima bandić šef? 

Koliko god znali o našoj planeti ili mjesecu to ne znači da pojma nemamo ako ti ne znaš  

7 godina
offline
NASA predstavila četiri moguća cilja u budućem ist

znači još ništa s europom i enkeladom, bušenje leda je problem, bit će...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: NASA predstavila četiri moguća cilja u budućem
Louis Pluto kaže...

znači još ništa s europom i enkeladom, bušenje leda je problem, bit će...

 Baš sam i ja to htio pitat, oćemo misije tamo di može bit života 

16 godina
offline
NASA predstavila četiri moguća cilja u budućem ist

Zašto već jednom ne počnu program zasjenjivanja Venere? Postavite reflektirajuću foliju između Venere i sunca i sinhronizirate orbitu, Venera se postupno hladi, dograđujete površinu folije, kad temperatura dozvoli pošaljete na površinu automatske tvornice za prikupljanje klora i sumpora, i za koje stoljeće teraformiramo Veneru. Ako treba sruše na površinu nešto ledenih kometa/asteroida...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice