NASA ima rješenje uz koje bismo mogli prestati dir

poruka: 14
|
čitano: 5.980
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NASA ima rješenje uz koje bismo mogli prestati dir".
15 godina
odjavljen
offline
NASA ima rješenje uz koje bismo mogli prestati dir
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
NASA ima rješenje uz koje bismo mogli prestati dir

kako ću onda stavljati make up, umjetne trepavice i ostalo što kao muškarac koristim ?

skinem uređaj ?! 💋

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
3 2 hvala 0
16 godina
offline
NASA ima rješenje uz koje bismo mogli prestati dir

Ovo sve mi je toliko degutantno sta se radi. Kao da hoce da naprave nas sve da budemo invalidi i ovisnici o hemikalijama i farmaciji nacisto, da se unisti skroz imuni sistem coveka.

Nas imuni sistem mora doci u dodir sa svim i svacim da bi skupio iskustva kako se boriti i sutra prekosutra ako dodje do nekog mnogo goreg virusa da bar neko prezivi, ovako ce napraviti da postanemo invalidi koji samo cekaju kada ce da nestanu sa lica zemlje.

 

Dve godine sam radio od kuce bio, nisam skoro imao dodira sa promenom temperature vanjske, i onda sam dosao do toga da sam osetio i kada se pola stepena temperatura promeni u stanu i da mi smeta i te kako. Postao sam bio totalno neotporan na bilo kakvu temperaturnu oscilaciju.

Krenem ici na posao u firmu nakon toga, pa sam vise od pola godine kasljao kao blesav, jer moj imuni sistem nije imao potrebe da radi ista u toku te dve godine i za njega je to odjednom extrem sto sam krenuo da izlazim.

Ali to sam ja koji nije skolovan medicinski i nisam znao sta sebi radim i onda sam naucio na svojoj kozi, ali sta reci sada za ove nebuloze na svetskoj razini.

 
12 0 hvala 1
10 godina
offline
NASA ima rješenje uz koje bismo mogli prestati dir

jadni grickaci noktiju :(

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
NASA ima rješenje uz koje bismo mogli prestati dir

perverzije

Svemir.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NASA ima rješenje uz koje bismo mogli prestati

a da nam digitaliziraju svijest i pamćenje? Pa nam po volji mogu drkati po "mozgu"... do tog momenta neg odjebu i nek konačno prihvate da nismo ništa više od poludresiranih životinja.

8 godina
offline
NASA ima rješenje uz koje bismo mogli prestati dir

Digitalni kavez.

GPS te prati, mobilni snima, javne kamere AI prepoznaju (tuku social scoring bodove, samo je pitanje vremena dok se to uvede "za nase dobro"), furaj maske, ne diraj lice, placaj digitalno, a Stozeri odlucuju tko moze kuda....

Get lost with all that s***.

Jos malo i gibam u pecinu. Ovo postaje previse.

 
7 0 hvala 1
8 godina
offline
NASA ima rješenje uz koje bismo mogli prestati dir

Ovo je dobro za mršavljanje i još bolje protiv alkoholizma. Nemoj jesti, nemoj piti i bit ćeš zdrav - kostur. 

 
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NASA ima rješenje uz koje bismo mogli prestati dir

Ljudskom licu trebaju dodiri. Zato se i dodiruje. Zato bi možda bolji smjer bio da se ugrade mehaničke ruke oko glave koji će pipkati lice umjesto da to činimo svojim prljavim rukama. To bi mogla biti i neka masažna kaciga koja ujedno štiti od virusa i masira lice. Može se koristiti i mehanička, plastična ili silikonska ruka s drškom.

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
NASA ima rješenje uz koje bismo mogli prestati dir

Mene bi bilo stid da radim u nasi. Napravili ogricu za vibro motorom i senzorom. Pa složenije stvari pravi mali Mate iz Špičkovine.

 

Jebote tehnologija dokle smo dosli... pa slične stvari za pse postoje godinama.

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
NASA ima rješenje uz koje bismo mogli prestati dir

Glupost. Kao da zadnjih mjeseci nastoje napraviti degenerike od ljudi. Kad se sebe sjetim, a čitao sam da su i drugi imali takav osjećaj... Dakle, prije koji mjesec kada je kao bilo najžešće kada bih vani vidio da mi čovjek ide u susret, a nemamo masku, hvatala bi me nelagoda i doslovno sam par puta zadržao dah kada bih imao proći pokraj čovjeka. Onda sam sam sebi rekao koji ti je k!?

 

E, gospodo moja, to bi vam bila prava homofobija! Ovo su mediji strahovito prenapuhali. Stvorili su histeriju.

Moj PC  
3 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: NASA ima rješenje uz koje bismo mogli prestati
evo imam ja ideju...rado bih je patentirao i tako štogod zaradio...ali bit ću humanist...prije nego što prstima dotaknete lice,te prste prije stavite u guzicu:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
NASA ima rješenje uz koje bismo mogli prestati dir

Ovo neće nitko nositi. Da Apple napravi iSensor i prodaje ga po 100€, e onda bi se nosilo.

 

A vidim skupilo se ovdje dosta ravnozemljaša.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
5 2 hvala 0
15 godina
offline
NASA ima rješenje uz koje bismo mogli prestati dir

ma samo neka mi ne diraju ličko rukovanje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice