Nastavak drame? Epic dobiva podršku od brojnih drž

poruka: 2
|
čitano: 9.763
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nastavak drame? Epic dobiva podršku od brojnih drž".
15 godina
offline
Nastavak drame? Epic dobiva podršku od brojnih drž

ako je samo jedna, onda je neparnica. kad budu dvije, onda ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Nastavak drame? Epic dobiva podršku od brojnih drž

Naravno da je Apple, a na Appleovoj platformi developa se na Apple uređaju preko Apple softvera i proizvod se plasira na Apple storeu, najbolja i najisplativija opcija za developere koji žele programirati za Apple.

 

Evo brojki:

1. Broj developera koji programiraju Apple aplikacije na Apple uređaju vs. broj onih koji programiraju na ostalim uređajima

2 800 000 / 0

 

Nesumnjivo je Apple najbolja platforma za Apple developere jer ako uzmemo da prosječni developer zaradi 80-100 000$, ispadne da developanje preko Apple uređaja dovede

1. 2 800 000 x 100 000 = 280,000,000,000$

 

Dok developeri koji developaju na drugim uređajima dovedu 100 000 x 0 = 0$

Mislim da bi dobar korak sadašnje US vlasti bila ne samo odbacivanje ove tužbe, već i ukidanje određenih poreznih stopa za sam Apple, jer je vidljivo koliko developanje za Apple sustav preko Apple uređaja generira kapitala koji ostaje na tlu USA.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice