Nastavlja se negativni trend prodaje tablet uređaj

poruka: 15
|
čitano: 5.541
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nastavlja se negativni trend prodaje tablet uređaj".
13 godina
offline
Nastavlja se negativni trend prodaje tablet uređaj

Prije bih rekao da se nastavlja trend ne izdavanja poštenog hardvera u njima, skoro svi su na prastarom OSu, imaju low range procesore i memoriju, loše ekrane... I ja sam nedavno htio kupiti jedan 8", a izbor skoro nula.

Moj PC  
16 0 hvala 0
15 godina
offline
Nastavlja se negativni trend prodaje tablet uređaj

možda zbog toga jer većina ne zna što bi s njima? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Nastavlja se negativni trend prodaje tablet ur

A možda je izbor skoro nula jer proizvođači ne žele, previše, investirati u nešto što nitko ne kupuje.

8 godina
offline
Re: Nastavlja se negativni trend prodaje tablet ur
markoBT kaže...

A možda je izbor skoro nula jer proizvođači ne žele, previše, investirati u nešto što nitko ne kupuje.

 Baš tako. S jedne strane mobiteli su uzeli dio tržišta, a s druge i sami tableti su dugovječni. Tržište je još uvijek veliko, 20-30-40 milijuna komada je jako velika brojka za stvar koja ti stoji kod kuće i ne rabi se ni 5% koliko mobitel...

Ja rekoh
15 godina
neaktivan
offline
Nastavlja se negativni trend prodaje tablet uređaj

Da potpomognem prodaju i obrnem negativni trend, budem si uzeo novi iPad. Tko zna, mozda se obradujem sa Apple Penom, kad je bal nek je maskenbal 

Why so serious?
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nastavlja se negativni trend prodaje tablet ur
Cesc kaže...

Da potpomognem prodaju i obrnem negativni trend, budem si uzeo novi iPad. Tko zna, mozda se obradujem sa Apple Penom, kad je bal nek je maskenbal 

 Eto ja baš napravio to što najavljuješ😁

16 godina
offline
Nastavlja se negativni trend prodaje tablet uređaj

Samo su "IT analiticari" iznenadjeni tom cinjenicom, i da jos uvijek ljudi kupuju "klasicne desktope". Ti ljudi uvijek crno/bijelo, nema tu i i, sve je ili ili svijet, ili tableti ili desktopi, ili cloud ili lokalna server soba itd. Zasto ih itko slusa i nabija besmislene izjave analiticara svim nama na naslovnice?

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nastavlja se negativni trend prodaje tablet ur
ja bas prije par dana izvadio Kindle HDX iz ladice i svo surfanje doma obavljam na njemu.
cak je i za video odlican pogotovo zbog zvuka, odlicni su mu zvucnici..
isto tako FireOS 4.5.5.3. (fork androida, KitKat 4.4) radi nevjerojatno dobro na Snapdragonu 800. opcenito je iskustvo koristenja osjetno ugodnije nego bilo koji task na galaxy note 4 (moj daily driver, Android 6.0.).

volio bih nekaj malo modernije i sa maaalo manjim bezelima.
fireos izgleda lijepo dise bez svih guglovih nametnika
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.5.2018 18:11 (nixass).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nastavlja se negativni trend prodaje tablet ur
Ajar kaže...

možda zbog toga jer većina ne zna što bi s njima? 

 

Baš to, i ako nemaš male djece koje će se igrati na njemu obično skupljaju prašinu.

Ja sam mislio da ću čitati knjige na njemu...pročitao sam ih ravno 0.

8 godina
offline
Re: Nastavlja se negativni trend prodaje tablet ur
Neki ne znaju sta bi s njim, al neki dobro znaju. I koriste.
Problem za industriju je sto su tableti dugovjecni. Moj Samsung Galaxy Note 10.1 je starac od preko 4 godine. S novom baterijom radi ko urica. I necu kupovati drugi dok je ovaj ziv.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nastavlja se negativni trend prodaje tablet ur
millo kaže...
Cesc kaže...

Da potpomognem prodaju i obrnem negativni trend, budem si uzeo novi iPad. Tko zna, mozda se obradujem sa Apple Penom, kad je bal nek je maskenbal 

 Eto ja baš napravio to što najavljuješ😁

 Je li ta apple olovka fakat nesto uveliko znaci pri koristenju, nisam neki crtac koristio bih je eventualno jedino za biljeske i pisanje, pa isplati li se po tebi?

 

Sto se tice teme, ja otkako sam nabavio iPad laptop slabo i palim, samo za neki ozbiljniji rad ili ozbiljnije igranje.

Surfanje, multimedija, muzika, sve to mnogo lakse i brze mi radi na ipadu tako da ne mogu reci da su tableti beskorisni.

8 godina
offline
Re: Nastavlja se negativni trend prodaje tablet ur
Ne ocekuj previse od “pisanja biljeski olovkom”. Tko crta - ima smisla.
13 godina
neaktivan
offline
Nastavlja se negativni trend prodaje tablet uređaj

Nedavno sam kupio za djecu 2 (ista) tableta, 8".

I za tu namjenu su super. Ako se i razbiju, nije velika steta.

 

Konkurencija je velika ako tablet promatramo kao sredstvo za konzumaciju medija, smartphone mi je uvijek oko ruke, tablet ne.

Plus toga, uredjaji iz viseg cijenovnog razreda su i nakon par godina jos uvijek dovoljno dobri za vecinu korisnika, nema potrebe za upgradeom (kao sto je vec spomenuto).

 

Jos uvijek imam iPad 1, na koji prakticno ne mogu instalirati nista novo od softwera, ali uredjaj nakon 7-8 godina jos uvijek besprijekorno radi (poslao sam ga u zasluzenu penziju :-)

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nastavlja se negativni trend prodaje tablet uređaj

Koliko vidim apple kao tvrtka sa najvećim udjelom u prodaji tableta je taj trend okrenula ima godina dana i prodaja iPada opet kontinuirano raste.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Nastavlja se negativni trend prodaje tablet uređaj

Također odlučio uzeti ponovno - Samsung Galaxy Tab A 10.1 

 

Prije 2 godine sam intenzivno koristio Tab S2 i bio je odličan, ali se onda prebacio na Galaxy S7 :D pa tablet prodao. Sad odlučih nabavit nam za dodatne poslove .

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice