Nastavlja se tužakanje i prepucavanje između Wayma

poruka: 3
|
čitano: 1.563
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nastavlja se tužakanje i prepucavanje između Wayma".
8 godina
online
Nastavlja se tužakanje i prepucavanje između Wayma

Dok sam u prethodnim raspravama vezano za uber govorio da su kriminalna, prevarantska organizacija, dobivao sam gomilu TD-ova. Ovo je tek početak, ne može se u par godina stvoriti enormno bogatstvo bez kriminala, na svjetlo dana isplivat će još mnoštvo sumnjivih aktivnosti. 

Ja rekoh
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nastavlja se tužakanje i prepucavanje između W
Feudalac kaže...

Dok sam u prethodnim raspravama vezano za uber govorio da su kriminalna, prevarantska organizacija, dobivao sam gomilu TD-ova. Ovo je tek početak, ne može se u par godina stvoriti enormno bogatstvo bez kriminala, na svjetlo dana isplivat će još mnoštvo sumnjivih aktivnosti. 

 Ideja koju su imali je dobra, al realizacija je bila loša i prebrza, te ekonomski neodrživa

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2017 11:54 (ivan262).
8 godina
online
Re: Nastavlja se tužakanje i prepucavanje između W
Ideja je otpočetka sumnjiva jer Su u taksi biznisu margine tako male da su postojeće službe preživljavale s radnicima na minimalcu, neplacenim prekovremenim satima, muljazama s drugim stvarima. Novost u njihovoj poslovnoj politici je korištenje partnera gdje su plaće efektivno umanjene za polovinu, a isti mogu prezivjeti samo tako dugo dok imaju ranije kupljeno vozilo u voznom stanju. Takvih ljudi je po prirodi stvari nedovoljno za održiv biznis pa otuda sve ovo sto se događalo kako bi uništili postojeću konkurenciju i tako stekli monopol s kojim se onda moze raditi malo opuštenije i docekati vrijeme autonomnih vozila s kojima bi takav model ipak mogao dugorocno funkcionirati. Sada su si pucali u nogu, šansa za preživljavanje im je minimalna.
Ja rekoh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice