Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti pare

poruka: 36
|
čitano: 9.977
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti pare ".
12 godina
offline
Re: Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti p
dastefan kaže...

A za ove koji se brinu kak će oni preživjet to. Godišnji prihodi po fininfo za 2016 (2017 još nema) oko 60mil kuna. To nije čisti profit, ali ak je 10% od toga to je 6mil kuna, pa im je 500.000 mjesečna zarada. Al što veli kolega, ak su uložili na kladionici samo 10% tog profita dok je koeficijent bio 40... računajte sami. Za njih win-win situacija. Ak zgubimo, na većem prometu zbog akcije opet vraćaju uloženo na kladionicu. A vi koji ste kupili dok je bila akcija, u nedjelju ak pobijedimo imate 2 razloga za ubit se od alkohola :)

 A čuj, uvjek se može oderat radnike za cipelarinu.

 

14 godina
offline
Re: Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti p
Minneyar kaže...

Sve te raznorazne droce tipa Zanamari ce uciniti sve da malo paznje skrenu na sebe, a jos je tuznije sto cak niti ne ispune obecanja nego nadu "workaround", tj kaze "slika bez gacica" i onda se slika potpuno omotana zastavom da se vidi manje nego na njenim uobicajenim slikama... 

To be fair prema toj osobi, rekla je da će slikati gola omotana zastavom. 

E sad, druga je stvar što ako je omotana zastavom nije gola, jel. No nije nikakav workaround u ovom slučaju, ispunila je obećano. 

Opet, činjenica je da su mediji ti koji od njih prave bitne osobe i dižu u nebo i pišu članke o njima da bi "prosječan" čitatelj dobio tu informaciju.

14 godina
online
Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti pare

1. za tu Žanamari ne bi dao 5 kuna. Koga uopće danas briga za nečije skidanje, golih žena koliko hoćeš na svakom koraku. I to zgodnih, a ne ta jadnica.
2. Instar je vjerojatno osiguranje platio 10-15kkn, a akcijom su zaradili puno više. Win-win.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti p
dastefan kaže...

A za ove koji se brinu kak će oni preživjet to. Godišnji prihodi po fininfo za 2016 (2017 još nema) oko 60mil kuna. To nije čisti profit, ali ak je 10% od toga to je 6mil kuna, pa im je 500.000 mjesečna zarada....

 nemaš što nagađati, na sudskom registru imaš sve informacije, također i izvješće za 2017. godinu

ukupni prihodi su im porasli u 2017. na 86,6 milijuna kuna, a dobit je cca 315 tisuća kuna

10 godina
offline
Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti pare

Hrabra odluka. Iako je to sve bizinis, te u njemu i treba riskirati(-ponekad, više-manje) ako se želi profitirati....Nikako se ne bi pouzdao u "Hrvatsku".

Razumijem biznismene, ali me zabrinjava što običan puk kojeg deru raznorazne gulikože u ime hrvatstva sto na sat, a ih ovi još vole i navijaju za njih....Ah, ne može takva politika, nogomet i Zdravko Mamić propast dok postoje ljudi koji ih podržavaju.

Hrvatska je najbolji domaći proizvod. 

 

 

Svanuti će ujutro u ponedjeljak, te će hrv.nogometna reprezentacija biti prvak ili viceprvak svijeta, a gdje ćete biti vi?

Ja na svojem poslu.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Neki su obećali skinuti gaće, a neki vratiti pare

a kak da se otuširam? u gaćama? dajte me najte me. a lovu nemam kome vratiti jer su svi dužni meni 

 

pe se: priča se po selu da je instaru i osiguravateljima pao šum sa srca, a žanamari i dalje nosi iste gaće (žuto naprijed ...) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.7.2018 20:55 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice