Nemiri i državni udari mogu se predviđati poput vr

poruka: 14
|
čitano: 5.025
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nemiri i državni udari mogu se predviđati poput vr".
15 godina
offline
Nemiri i državni udari mogu se predviđati poput vr

Zašto je Zagorje autoru čudno? Pa tamo se svi međusobno svađaju i tuže oko sitnica tipa jel 'meja' milimetar udesno ili ulijevo. Di neće oko nekih ozbiljnijih stvari biti većih problema.

 

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Nemiri i državni udari mogu se predviđati poput vr

Odlicno, sada mogu zaposliti jos jednu divojku dugih nogu kako bi nam prognozirala gdje je sljedeci kazahstan.

Ali i ljudima je dosta vise da slusaju kojekakve nasmrkane idiote u crnom. I Jhonson i ekipa nasa domaca nebitno, svi kad imaju party nas nebi zvali. Neka neka, doce gica na kolica, kravate su se malo olabavile da se lakse dise.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Nemiri i državni udari mogu se predviđati poput vr

Još jedan kamuflirani alat za političku represiju koji nekim čudom "predviđa" samo right-wing napade, a BLM paleže u startu klasificira kao "social justice activism". Prenositi ovo kao nekakvu tech vijest je u najmanju ruku komično.

Ruhe im Puff
 
8 1 hvala 0
16 godina
offline
Nemiri i državni udari mogu se predviđati poput vr

A što taj AI predviđa za Balkan.

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Nemiri i državni udari mogu se predviđati popu
zvir12 kaže...

A što taj AI predviđa za Balkan.

 To je regija koju svaki oblik inteligencije i razuma zaobilazi u širokom luku !

waaagh ;
2 godine
online
Re: Nemiri i državni udari mogu se predviđati popu

Sve što predviđa right-wing napade je dobro i poželjno a i ne treba neki napredniji AI, dovoljne su AI ganglije da ljudi ne trebaju pratiti baš svaki kretenizam.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2022 17:06 (notloB).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nemiri i državni udari mogu se predviđati popu
Ok, kužim više manje sva predviđanja za RH, ali Veljun, to ne kužim nimalo...
Nesto
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Nemiri i državni udari mogu se predviđati poput vr

ne mogu a i bogami nikad neće. to je više, onak, spontano (osim za ruse). "minority report" je fikcija. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Nemiri i državni udari mogu se predviđati poput vr

Ne čudi me predvidljivost ali zanimljivo bi bilo znati u kojoj mjeri se to "učenje" svodi na prisluškivanje, tj. špijuniranje.

Amenoum
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nemiri i državni udari mogu se predviđati popu
Aaaanarhija !
Ol over Baščaršija

Pa jel itko od ovih Bug-znanstvenika zna čitati grafikone?

Ovo za hr nisu projekcije, nego povijest događaja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Nemiri i državni udari mogu se predviđati poput vr

Sada neki znanstvenici vjeruju da se isti princip može iskoristiti i za predviđanja potencijalnog političkog nasilja i u demokratski postojanijim zemljama te tako spriječiti događanja poput onog u Washingtonu 6. siječnja 2021.

Dakako, jer u demokratski postojanijim zemljama obično nema nasilja, paleža i razbijanja po ulicama, marširanja policije po privatnim kvartovima i pucanja gumenih metaka po civilima, pokolja jurišnim puškama u školama, faksevima, kampusima, ...

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nemiri i državni udari mogu se predviđati popu
Pentagon, CIA i State Department…

Tri najveća krivca za većinu sukoba u zadnjih 30 godina ih ujedno i predviđaju???

I’m shocked.
Moj PC  
7 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Nemiri i državni udari mogu se predviđati popu
sirka666 kaže...
Pentagon, CIA i State Department…

Tri najveća krivca za većinu sukoba u zadnjih 30 godina ih ujedno i predviđaju???

I’m shocked.

 Dovode demokraciju u demokratske zemlje dovodenjem diktatora na vlast. U zemlji sa dvije desne stranke nema nista demokratskije.

8 godina
offline
Re: Nemiri i državni udari mogu se predviđati popu
sexytoiletpaper kaže...
sirka666 kaže...
Pentagon, CIA i State Department…

Tri najveća krivca za većinu sukoba u zadnjih 30 godina ih ujedno i predviđaju???

I’m shocked.

 Dovode demokraciju u demokratske zemlje dovodenjem diktatora na vlast. U zemlji sa dvije desne stranke nema nista demokratskije.

 Ignorirate  diktature u Bjelorusiji trenutno aktuelnom Kazakhstanu  zatim  paradržavama poput Abkhazije,Južne Osetije,Transinistrije ... Venezuelu  pa i lokalnog egomanijaka iz polovine BiH  ,Milorada , sve igrači postavljeni ili  podržani od režima iz Moskve !  Ruske republike gotovo svaka ima loko diktatora  blagoslovljen od Tzara Vladimira !

waaagh ;
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.1.2022 15:29 (warhammer).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice