Netflix ima izvrsnu godinu iza sebe

poruka: 8
|
čitano: 3.652
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix ima izvrsnu godinu iza sebe".
15 godina
offline
Netflix ima izvrsnu godinu iza sebe

ju gat tu spend mani tu rn mani. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.1.2018 17:33 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Netflix ima izvrsnu godinu iza sebe

KODI box rulz dok Netflix ne ponudi full lokalizirani sadrzaj.

Battlenet - TheProdigy#2234
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Netflix ima izvrsnu godinu iza sebe
Zemljanin kaže...

KODI box rulz dok Netflix ne ponudi full lokalizirani sadrzaj.

KODI box je meh. Imam kodi godinama a pocel sam sa RPi B+, RPi2, 3, kodi sam stavil i na fire stick, imam android stick a trenutno imam dva boxa koje hvalis sa real debrid pretplatom. Sadrzaja ima na tone kak velis ali sve to se vuce ko krepana krava sve dok ne krenes gledat kaj te zanima. Nema jedan posteni pravi 4K film ili serija i na kraju dana si sve dalje skidam pa stavljam na NAS jer mi je muka kolko treba da nekaj pokrenes iz nekog addona. Primjera radi ako ocu gledat Stranger Things kaj sam sad pogledal u dva tjedna. Za skinut dvije sezone mi treba sat vremena i da kopiram na NAS. Sve to odradim s posla prek teamviewera. Dojdem doma napravim update i gledam sve u onoj sekundi kad ocu a ne da se mucim sa addonima. Netflix na tv-u upalim za isto tako jednu sekundu, zna kaj sam gledal gdi sam stal i ako bude kaj novo odma mi bude na naslovnici. Netflix je nejvjerojatno dobro napravljen i jedinu prednost koju ima kodi box je kolicina sadrzaja, ali ne ako je nekaj starije od dvije godine jer onda jako tesko pronalazis izvor.

 

On topic. Posto ulazu milijarde sadrzaj im je stvarno dobar i ako uzmete s frendom da placate pretplatu po pola onda je Netflix must have! Jedino kaj dolazi blizu je Amazon Prime Video i jednako je dobro napravljen softver koji mi na novom tv-u radi jednako dobro = ono otvara sve u sekundi. Najbolji izbor za 4K stream.

 

Plus ides negdi mozes skinut sadrzaj na telefon ili tablet dok se s kodijem offline mogu slikat ako nisam skinul onak kak ja to inace i skidam pa stavljam na NAS tj. u ovom slucaju stavljam na uredaj. Za auto sam kupil dva tableta da klinci gledaju crtice i sve to ide prek kodi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.1.2018 13:11 (NEW_MAN).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix ima izvrsnu godinu iza sebe
NEW_MAN kaže...
 Netflix na tv-u upalim za isto tako jednu sekundu, Netflix must have! Jedino kaj dolazi blizu je Amazon Prime Video

 Ja imam oboje na TVu, i to je fakat super za tu siću od pretplate kaj traže.

Jedno kaj se ne upali za "sekunndu" nego mu ipak treba neki veći broj sekudni kad stisnem Netflix gumb na daljinskom. Za amazon još nešto malo više sekundi jer nemam gumb, pa moram u izbornik i onda moram pokrenuti Amazon prime iz TVovog izbornika. Dakle, koji klik više. Odmah krene i super slika, jedino je mana za poneke ukućane što nije moguće nabaciti HR titlove.

 

 

 

 

16 godina
offline
Re: Netflix ima izvrsnu godinu iza sebe
Imam novi tv Samsung 8nesto i to je perverzno brzo. Na starom modelu serije 6 je trebalo neko vrijeme da se pokrene ali na ovom sve leti. Netflix sam imal, pa nisam, pa opet jesam i sad sam opet bez Netflixa jer nemamo vremena a Amazon Prime imam iz drugih razloga pa usput nekad pogledam neki film.
15 godina
offline
Netflix ima izvrsnu godinu iza sebe

Računam ja to dobro, marža od jedva 0,06%  ?

 

 

 

 
0 0 hvala 0
Netflix ima izvrsnu godinu iza sebe

Ja sam maknuo KODI i sad imam Popcorn Time. 

 

Ali problem kao i kod legalnog sadrzaja, nemam sto gledati da mi je bas jako interesantno.

Na kraju prije spavanja uzmem YouTube i gledam recenzije čekića i motornih pila, kako blanjati drvo ili tuckati kamen. Meni za zaspati dovoljno.

 

A predvečer, onda je tu lokalni IPTV i Midsomer Murders, Inspector Murdock, CSI, NCIS, Chicago PD, ...

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Netflix ima izvrsnu godinu iza sebe

Imam sifru od frenda. Nakon sto sam u prvi tjedan pogledo te 3 serije koje valjaju, moja interakcija sa netflixom je drkanje od 20 minuta po menijima i gledanje inidiana jonesa i gospodare prstenova 2473 put. Napravio popis od 10 filmova, svi snimljenih prije 2010e, sve hollywood, nema ni jednog. Nisam probo amerciku verziju prek vpna, al ovaj global je tesko sranje....imho naravno

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice