Netflix poskupljuje u SAD-u

poruka: 9
|
čitano: 3.445
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix poskupljuje u SAD-u".
14 godina
offline
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Netflix poskupljuje u SAD-u

problem je sto ce sigurno i kod nas skociti cijena (i to vjerojatno vise nego u US), bez obzira sto imamo 30% manje sadrzaja od njih...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix poskupljuje u SAD-u
I oni žele doprinjeti izgradnji zida
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix poskupljuje u SAD-u
Mi ne da imamo manje sadrzaja nego nemamo ni titlova, a usluga se masno naplacuje.
Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
14 godina
offline
Re: Netflix poskupljuje u SAD-u
Blue_Fatal1ty kaže...
Mi ne da imamo manje sadrzaja nego nemamo ni titlova, a usluga se masno naplacuje.

 a nije baš "masno", košta 90kn najveći paket s tim da mogu dijeliti s još 3 osobe ako hocu, a sadržaja ima dosta, ionako ne stignem 95% toga pogledati, a titlovi na hrvatskom mi nisu bitni.

 

Da ne govorim o tome da je kvaliteta slike vrh pogotovo na 4k/hdr sadržajima, a i praktično je.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2019 8:42 (dmanz).
12 godina
offline
Re: Netflix poskupljuje u SAD-u
dmanz kaže...
Blue_Fatal1ty kaže...
Mi ne da imamo manje sadrzaja nego nemamo ni titlova, a usluga se masno naplacuje.

 a nije baš "masno", košta 90kn najveći paket s tim da mogu dijeliti s još 3 osobe ako hocu, a sadržaja ima dosta, ionako ne stignem 95% toga pogledati, a titlovi na hrvatskom mi nisu bitni.

 

Da ne govorim o tome da je kvaliteta slike vrh pogotovo na 4k/hdr sadržajima, a i praktično je.

 Ali to ne mijenja cinjenicu da kosta isto kao u US (tj vise), a imamo dostupno puno manje sadrzaja a titlove ne uopce... jednostavno za isti novac puno losija usluga. 

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
14 godina
offline
Re: Netflix poskupljuje u SAD-u
Minneyar kaže...
dmanz kaže...
Blue_Fatal1ty kaže...
Mi ne da imamo manje sadrzaja nego nemamo ni titlova, a usluga se masno naplacuje.

 a nije baš "masno", košta 90kn najveći paket s tim da mogu dijeliti s još 3 osobe ako hocu, a sadržaja ima dosta, ionako ne stignem 95% toga pogledati, a titlovi na hrvatskom mi nisu bitni.

 

Da ne govorim o tome da je kvaliteta slike vrh pogotovo na 4k/hdr sadržajima, a i praktično je.

 Ali to ne mijenja cinjenicu da kosta isto kao u US (tj vise), a imamo dostupno puno manje sadrzaja a titlove ne uopce... jednostavno za isti novac puno losija usluga. 

 Dobro, to je istina, slažem se. Al svejedno nije skupo. 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Netflix poskupljuje u SAD-u
Ima li tko DE Netflix?
Da li je na njihovom sve sinkronizirano ili je normalno na engleski?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Netflix poskupljuje u SAD-u
dmanz kaže...

a sadržaja ima dosta, ionako ne stignem 95% toga pogledati

Nije ni poanta takve usluge da pogledaš sve, već da imaš izbor i gledaš što ti se sviđa. Što se tiče titlova, oni bi trebali biti sastavni dio usluge. U krajnjem slučaju, nekad sam preumoran ili u prebučnom okruženju da bih mogao bez velikog napora pratiti strani jezik.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice