Na Netflixu sada možete filmove i serije ocijeniti

poruka: 13
|
čitano: 13.024
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Na Netflixu sada možete filmove i serije ocijeniti".
12 godina
neaktivan
offline
Na Netflixu sada možete filmove i serije ocijeniti

Dobro su se sjetili. Imati samo TD i TU je loša opcija jer ima hrpa filmova koji su mi ok, ali ništa više od toga i kako onda to ocijeniti? Nije za TD, a nije ni za TU. Ovako je malo više opcija, ali svejedno bi brojčano ocjenjivanje bilo najbolja opcija, lijepo od 1 do 10 sa korakom od 0.5 i tada se precizno može ocijeniti.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Na Netflixu sada možete filmove i serije ocijeniti

Treba ocjenjivati od minus pet preko nule do plus pet. Nula bi bila BMK.

Već sam vidio ovakve ikone s dva palca, ali nisam to shvatio kao dvostruko odobravanje nego više kao "ja sam iz Černobila".

 

 
18 0 hvala 0
15 godina
offline
Na Netflixu sada možete filmove i serije ocijeniti

Sve što dobro gledam u zadnje vrijeme je redom Amozon Prime, Dinsey+. apple TV+, Paramount+, HULU...  itd itd.. a sve manje sa Netflixa.

Zadnje što sam odlgedao a svidjelo mi se je Bridgerton i to je to.

Previše se diže prašina oko svega što netflix nudi je bacanje magle. Btw: gdje ću gledati novu seriju o Gospodaru prstenova, ili novu seriju o Game of Thrones... sigurno neću na Netflixu.

Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Na Netflixu sada možete filmove i serije ocije
Treba tako i na forumu dodati razlicite velicine palceva.
14 godina
offline
Na Netflixu sada možete filmove i serije ocijeniti

Treba uvest kao i na FB messengeru, koliko držiš taj palac gore da naraste, toliko ti se nešto sviđa 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Na Netflixu sada možete filmove i serije ocijeniti

Davno je ova zajebantska ekipa predvidjela kave će se piz... razviti sa lajkovima i socijalnim mrežama, jer ništa bez bar 5 lajkova:

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Na Netflixu sada možete filmove i serije ocije
E da vidimo sad čiji je palac veći
morrisoN
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Na Netflixu sada možete filmove i serije ocijeniti

u gotovo svakom kukolju može se pronaći žitarica ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
offline
Na Netflixu sada možete filmove i serije ocijeniti

Koliku lovu mlate Netflix i svi slicni servisi te njihove aplikacije bi u najmanju ruku trebale izgledati tj imati opcija kao photoshop s jedno 30000000000000000000 opcija, sramotno!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Na Netflixu sada možete filmove i serije ocije
Boris grozni kaže...

Koliku lovu mlate Netflix i svi slicni servisi te njihove aplikacije bi u najmanju ruku trebale izgledati tj imati opcija kao photoshop s jedno 30000000000000000000 opcija, sramotno!

 Koliko sam puta htio pogledati film ponovo, koji sam prije par mj pogledao, i ne mogu ga pronaci!

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Na Netflixu sada možete filmove i serije ocije
Fake_Alert kaže...
Boris grozni kaže...

Koliku lovu mlate Netflix i svi slicni servisi te njihove aplikacije bi u najmanju ruku trebale izgledati tj imati opcija kao photoshop s jedno 30000000000000000000 opcija, sramotno!

 Koliko sam puta htio pogledati film ponovo, koji sam prije par mj pogledao, i ne mogu ga pronaci!

 haha to je i mene više puta izludilo, na kraju sam se zainatio i sve prekopao i pronašao. moraš otići u svoj account, ona slikica gore desno, pa klik na account i onda imaš listu profila, klikneš na profil koji te zanima i tu imaš viewing activity.

e sad zašto nema nekakav odjeljak u samoj aplikaciji gdje bi bilo sve što si pogledao samo oni znaju. da ne govorim da je totalno glupo da mi aplikacija stalno nudi ove aktualne nove serije i filmove koje sam već pogledao, pa što će mi to, makni negdje tamo sastrane i ne gnjavi više.  kod tebe je obrnuti problem.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.4.2022 19:46 (mzopg).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Na Netflixu sada možete filmove i serije ocije
Fake_Alert kaže...

 Koliko sam puta htio pogledati film ponovo, koji sam prije par mj pogledao, i ne mogu ga pronaci!

 imaš sav popis svega što si pogledao.

čak i ocjene koje si dodijelio.

sve skineš u tablici.

 

Kako pogledati i preuzeti povijest gledanja (netflix.com)

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
14 godina
offline
Re: Na Netflixu sada možete filmove i serije ocije
torrente kaže...
Fake_Alert kaže...

 Koliko sam puta htio pogledati film ponovo, koji sam prije par mj pogledao, i ne mogu ga pronaci!

 imaš sav popis svega što si pogledao.

čak i ocjene koje si dodijelio.

sve skineš u tablici.

 

Kako pogledati i preuzeti povijest gledanja (netflix.com)

 Gledam na TVu sam tako da tog nema

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice