Neuspješno lansiranje posade na ISS, kapsula Soyuz

poruka: 5
|
čitano: 2.682
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Neuspješno lansiranje posade na ISS, kapsula Soyuz".
15 godina
offline
Neuspješno lansiranje posade na ISS, kapsula Soyuz

ali im je barem rit vidla puta. pri 6,7 G. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Neuspješno lansiranje posade na ISS, kapsula S

ne bu oni više u Svemir, ovisu praznovjerni, neće iste astronaute slat

14 godina
offline
Neuspješno lansiranje posade na ISS, kapsula Soyuz

Ali mi je dobar Ovčinin kak mrtav-hladan veli:

 

imamo problema s motorom, 2 minute i 45 sekundi...

 

Kao da ne sjedi na vrhu 200+ t visoko-eksplozivnog goriva i da mu je jedini spas da još pri tom okine eksplozivno punjenje da odbaci kapsulu a da ne "kresne" to gorivo....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Neuspješno lansiranje posade na ISS, kapsula S
A zašto bi rusi slali amerikance i njihovu opremu na međunarodnu postaju, kada im kauboji lupaju sankcije "ko iz revolvera po indijancima"?

Raketni motori Soyuz-a MS-10 provjereno dobro rade bez greške duži niz godina i tako dobro su i usavršili rusi da im mogu kontrolisano otkazati kad god to rusi požele.

You know I am born to lose, and gambling is for fools, But thats the way I like it baby, I do not wanna live for ever , And do not forget the joker!
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.10.2018 22:05 (Kurosawa).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Neuspješno lansiranje posade na ISS, kapsula Soyuz

Sojuz ima debelo najbolju statistiku, ali... uvijek postoji to ali... događa se, nije to baš samo bačva goriva s rupicom  na kraju...

 

glavno je da su ljudi preživjeli, i idemo u testove i provjere i opet ponovno pripalit jognja pod riti..

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice