Nije dugo trebalo: Appleov "dinamični otok" sada d

poruka: 12
|
čitano: 27.236
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nije dugo trebalo: Appleov "dinamični otok" sada d".
16 godina
offline
Nije dugo trebalo: Appleov "dinamični otok" sada d

Zasto pobogu?!

Imas notifikacije i imas statusnu traku, sve informacije su nadohvat ruke. Zasto kopirati nesto cemu je jedina funkcija skrivanje kamere (a uopce nije neko pametno rjesenje)?

Jedva cekam da Apple izbaci telefon bez utora, to je jedino dobro sto ce kopirati, sve ovo ostalo su gluposti kojima Apple (nazalost uspjesno) trola citav svijet.

 

Gledam te!
 
12 7 hvala 1
14 godina
offline
Nije dugo trebalo: Appleov "dinamični otok" sada d

Kako sam znao da je samo pitanje kad će iskopirati  ... nemožeš vjerovati koja je to ekipa 

 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Nije dugo trebalo: Appleov "dinamični otok" sa
napokon revolucija u mobilnom svijetu... Nobel iz fizike ide za Apple ove godine
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 2 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Nije dugo trebalo: Appleov "dinamični otok" sada d

Apple je konačno sam sebe nadmašio u retardaciji: prednju kameru su pretvorili u centralno mjesto za dodirivanje masnim papcima.

 

Nema ništa ljepše od mutne i masne kamere na mobitelu.

Moj PC  
5 8 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nije dugo trebalo: Appleov "dinamični otok" sa
Damok kaže...

Apple je konačno sam sebe nadmašio u retardaciji: prednju kameru su pretvorili u centralno mjesto za dodirivanje masnim papcima.

 

Nema ništa ljepše od mutne i masne kamere na mobitelu.

Ne kuzim, kako mislis da dodirujes taj dio? Zasto?

Samo su super dizajnerski rijesili tu kameru i senzore. I to su top odradili, vrhunski..

14 godina
offline
Re: Nije dugo trebalo: Appleov "dinamični otok" sa
Damok kaže...

Apple je konačno sam sebe nadmašio u retardaciji: prednju kameru su pretvorili u centralno mjesto za dodirivanje masnim papcima.

 

Nema ništa ljepše od mutne i masne kamere na mobitelu.

Ne kuzim, kako mislis da dodirujes taj dio? Zasto?

Samo su super dizajnerski rijesili tu kameru i senzore. I to su top odradili, vrhunski..

2 godine
neaktivan
offline
Re: Nije dugo trebalo: Appleov "dinamični otok" sa
Interesantno je to da Android ima rupu u ekranu vec cca 5 godina sa tisucama razlicitih mobitela i da se nitko nije ovog sjetio. Htio ne htio moraš Appleu priznat zaslugu.
 
9 1 hvala 0
7 godina
online
Re: Nije dugo trebalo: Appleov "dinamični otok" sa

Mislim da nije do toga da se nitko nije sjetio, nego ti Android proizvođači funkcioniraju na način da ako netko i osmisli nekaj, uprava ne dozvoljava implementaciju toga dok god Apple ne implementira to.

Isto vrijedi i za Android i za Windowse na računalima.

To su bili super OS-ovi dok nisu skužili da Apple najbolje zarađuje.

Pa su počeli micati čim više mogućnosti i sad ih vraćaju nazad jednu po jednu uz bojni poklič: Amazing !!!!

Sjeti se samo koliko su Android do 5.0 i Windowsi do 8 bili puno funkcionalniji nego današnje verzije...

 

pan y agujas
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.9.2022 9:46 (fer-de-lance).
14 godina
offline
Re: Nije dugo trebalo: Appleov "dinamični otok" sa
fer-de-lance kaže...

Mislim da nije do toga da se nitko nije sjetio, nego ti Android proizvođači funkcioniraju na način da ako netko i osmisli nekaj, uprava ne dozvoljava implementaciju toga dok god Apple ne implementira to.

Isto vrijedi i za Android i za Windowse na računalima.

To su bili super OS-ovi dok nisu skužili da Apple najbolje zarađuje.

Pa su počeli micati čim više mogućnosti i sad ih vraćaju nazad jednu po jednu uz bojni poklič: Amazing !!!!

Sjeti se samo koliko su Android do 5.0 i Windowsi do 8 bili puno funkcionalniji nego današnje verzije...

 

 

Windows bili super OS ?  OK su, rade, XP je bio super, i sad su OK, služe... ali daleko je to od Appleovog OS svih ovih godina cca 25 koliko ih paralelno koristim, stabilnost, sigurnost, backup, virusi, jednostavnost... i pogotovo što je ciljano točno na njihov hardver.

15 godina
offline
Nije dugo trebalo: Appleov "dinamični otok" sada d

kad vidim ovakva marketinška izdrkavanja (prdon: dizajnerske revolucije), bude mi žao što nisam programer i (sjevernokorejski?) haker pa da im složim pomicanje te ujdurme po zaslonu tako gdje telezombi, dovoljno glup da mu ovakvo što bude razlog kupnji, dotakne. al bi po cesti nabadali po zaslonima ... 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.9.2022 16:33 (Ajar).
Moj PC  
0 2 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Nije dugo trebalo: Appleov "dinamični otok" sa
Da je to nesto dto ljudi zele instalirali bi ovu app. Al ne vidim svrhu
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nije dugo trebalo: Appleov "dinamični otok" sa
bus kaže...

Kako sam znao da je samo pitanje kad će iskopirati  ... nemožeš vjerovati koja je to ekipa 

 1. Riječ je o aplikaciji a ne o proizvođaču. O kojoj ekipi govoriš?

 

2. Hoćemo li napraviti listu featuresa koje je Apple preuzeo od Androida i obrnuto? 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice