Ništa od kupnje? Musk kaže da Twitter krši njihov

poruka: 14
|
čitano: 6.936
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ništa od kupnje? Musk kaže da Twitter krši njihov ".
12 godina
neaktivan
offline
Ništa od kupnje? Musk kaže da Twitter krši njihov

Ma nije moguće.

Rekoh prije mjesec dana kako će Musk sahraniti Twitter i da to možemo gledati iz prvog reda. Što će sada oni koji tvrde da njegovi twitovi rade dar-mar samo u kripto svijetu. 

 
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Ništa od kupnje? Musk kaže da Twitter krši njihov


Kupio bih Vas auto. Moze, al' ne moze da otvoris haubu.

 
4 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Ništa od kupnje? Musk kaže da Twitter krši nji
Mzopg:

Notko ništa neće sahraniti. Posve si promašio
Ja rekoh
8 godina
offline
Re: Ništa od kupnje? Musk kaže da Twitter krši nji
Gebirgs:

Nisi čuo za Audi A1?

Kaj se Tesle tiče, više je problem u zatvaranju. Nemoj stiskati da ti se ruke ne uslikaju na haubi 😀😀
Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2022 21:53 (Feudalac).
16 godina
moderator
online
Ništa od kupnje? Musk kaže da Twitter krši njihov

Twitter je u škakljivoj poziciji - podatke ne daju jer su inkriminirajući.

 

Ako ne daju podatke, Musk ih možda ne kupi. Ako daju podatke, Musk će ih možda javno objaviti pa će to ići na stramotu Twitteru, odnosno onima koji su ga dosad vodili - a možda i tada odustane od kupnje, ako zaključi da je bilo previše nepravilnosti.

 

Tako je to kad stvari nisu transparentne...

 
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ništa od kupnje? Musk kaže da Twitter krši nji
Odmah smo znali da nece biti nista od toga.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Ništa od kupnje? Musk kaže da Twitter krši njihov

Lol briga njega uopce koliko ima korisnika kad je imao drugacije planove za Twitter i htio je samo kupit njihovu infrastrukturu.

 

Problem je sta je dionica Tesle prepolovljena i jednostavno ne moze opravdat ovu akviziciju sada, prije god dana je mogao bez problema.

 

Ono kako Wall Street definira MAU i DAU je dosta precizno i svake godine se radi tzv audit. Twitter ako nije na 5%, onda je vjerojatno na 10%, ali ne preko 20-30% sto bi bilo zabrinjavajuce. Jako je tesko dobiti ground truth na koliko osoba koristi Twitter, a ne accountova.

 
6 2 hvala 0
15 godina
offline
Ništa od kupnje? Musk kaže da Twitter krši njihov

pa ak čuva račun od kupnje (i jamstveni list), može vratiti u roku dva tjedna bez pitanja, ak nije zadovoljan proizvodom/uslugom, i dobije lovu natrag. ili? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ništa od kupnje? Musk kaže da Twitter krši nji
Ajar kaže...

pa ak čuva račun od kupnje (i jamstveni list), može vratiti u roku dva tjedna bez pitanja, ak nije zadovoljan proizvodom/uslugom, i dobije lovu natrag. ili? 

Al samo za online kupnju ak se ne varam. Znači neće moći samo ušetati u Twitter i provući karticu ak želi bit osiguran. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ništa od kupnje? Musk kaže da Twitter krši nji
Feudalac kaže...
Mzopg:

Notko ništa neće sahraniti. Posve si promašio

 Misliš?

 

https://www.texastribune.org/2022/06/06/texas-ken-paxton-twitter-fake-bots/

8 godina
offline
Re: Ništa od kupnje? Musk kaže da Twitter krši nji
Mzopg:

I onda će oni što? Likvidirati firmu? Daj me mojne
Ja rekoh
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ništa od kupnje? Musk kaže da Twitter krši nji
Feudalac kaže...
Mzopg:

I onda će oni što? Likvidirati firmu? Daj me mojne

 Srušit će joj vrijednost 30-40%, a onda je sve moguće od preuzimanja do bankrota. Sve je to Muskova igrica, a sada će je iskoristiti i Trump ekipa za osvetu, biti će zanimljivo pratiti.

8 godina
offline
Re: Ništa od kupnje? Musk kaže da Twitter krši nji
Mzopg:

Oni su već dogovorili preuzimanje po 54,20 USD po dionici. Daljnje kretanje dionice je irelevantno, a i ta cifra je bila 40% preko tadašnje tržišne. Više će bit da se Elonče ustrtario, a i izvor njegova bogatstva, TSLA, tone i tone. U vrijeme objave, Tesla je bio ravno 1000, sada je oko 600.

Ne samo to, kompletno je izgubio superfanove (prije par mjeseci bi te zaklali na forumima ako kažeš bilo što što nije pohvala, a sad ta ekipa piše vrlo negativne stvari). a svakom objavom na twiteru, dionica dodatno tone.
Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2022 21:06 (Feudalac).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ništa od kupnje? Musk kaže da Twitter krši nji
Feudalac kaže...
Mzopg:

Oni su već dogovorili preuzimanje po 54,20 USD po dionici. Daljnje kretanje dionice je irelevantno, a i ta cifra je bila 40% preko tadašnje tržišne. Više će bit da se Elonče ustrtario, a i izvor njegova bogatstva, TSLA, tone i tone. U vrijeme objave, Tesla je bio ravno 1000, sada je oko 600.

Ne samo to, kompletno je izgubio superfanove (prije par mjeseci bi te zaklali na forumima ako kažeš bilo što što nije pohvala, a sad ta ekipa piše vrlo negativne stvari). a svakom objavom na twiteru, dionica dodatno tone.

Da samo što Elon sada gleda kako raskinuti dogovor, a "penali" su 1mlrd.$ i zato je krenula cijela ova priča oko botova (ne kažem da nema uporište) i ona će mu biti nešto na što će se pozvati ako odluči odustati od svega. Ukoliko se to desi on izlazi free, a dionica ide nizbrdo.

 

Why Wall Street Thinks Elon Musk Is Getting Out of the Twitter Deal

https://slate.com/business/2022/06/elon-musk-twitter-stock-deal-wall-street.html

 

Ništa nije sigurno, jer da je kupiš sad Twittera koliko god možeš i u skoroj budućnosti imaš zagarantiranih 35% dobiti.

 

Slično je i sa Microsoftovim preuzimanjem Activisiona, u ovom trenu je to gotovo +25% dobiti, trenutna cijena dionice je 77$, a dogovorena 95$, ali treba to proći sva regulatorna dijela, dobiti dozvolu itd. Tko vjeruje u to eto mu super prilike, Buffet vjeruje i uložio je isključivo radi po njemu sigurne dobiti, a ne jer vjeruje u Activision. Naravno ako dogovor propadne dionica gotovo sigurno pada barem 20%.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2022 23:35 (mzopg).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice