Nokia 7 Plus donosi dvostruku Zeiss kameru

poruka: 9
|
čitano: 4.313
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia 7 Plus donosi dvostruku Zeiss kameru".
12 godina
offline
Nokia 7 Plus donosi dvostruku Zeiss kameru

Bome sve solidno. Samo malo me veličina pati, ali ajd...

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia 7 Plus donosi dvostruku Zeiss kameru

Zašto veličina? Veći je problem baterija nepoznate amperaže na veličinu. 5.5 do 6 cola mobitel je ajmo reći relativno prihvatljiva veličina.Da osjetiš da imaš u ruki "komad".

Svaka akcija ima svoju reakciju.
14 godina
online
Nokia 7 Plus donosi dvostruku Zeiss kameru

Zeiss počeo proizvoditi i kamere? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Nokia 7 Plus donosi dvostruku Zeiss kameru
jozef kaže...

Zeiss počeo proizvoditi i kamere? 

 Lako moguce da nema nit veze sa optikom, samo branding kao i Leica za Huawei

14 godina
protjeran
offline
Re: Nokia 7 Plus donosi dvostruku Zeiss kameru
Igor150 kaže...

Zašto veličina? Veći je problem baterija nepoznate amperaže na veličinu. 5.5 do 6 cola mobitel je ajmo reći relativno prihvatljiva veličina.Da osjetiš da imaš u ruki "komad".

Zato sta ima previse mesa iznad i ispod ekrana za 18:9 mobitel. Zasto je baterija problem? Svi noviji androidi izdrze jedan dan bez vecih problema...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia 7 Plus donosi dvostruku Zeiss kameru

ma baterije su općenito problem i to s svrhom namjere da ti što prije krepa...a ovo se isplati još čekati s ovim modelom nokije.realno ovo je možda momentalno meni ko po špagi osim baterije naravno.a iznad/ispod ekrana nekako i zanemariš vremenom.(barem ja)

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.2.2018 14:16 (Igor150).
14 godina
protjeran
offline
Re: Nokia 7 Plus donosi dvostruku Zeiss kameru
Igor150 kaže...

ma baterije su općenito problem i to s svrhom namjere da ti što prije krepa...a ovo se isplati još čekati s ovim modelom nokije.realno ovo je možda momentalno meni ko po špagi osim baterije naravno.a iznad/ispod ekrana nekako i zanemariš vremenom.(barem ja)

Meni su na svim mobovima do sad bile ok baterije, nakon godinu i po (ne drzim mob nikad dulje od toga) padne kapacitet cca. na 80% originalnog..

9 godina
neaktivan
offline
Nokia 7 Plus donosi dvostruku Zeiss kameru

Pozdrav. Uzeo bi ovaj mobitel iz Engleske. Hocu li imat problema sa mrezama mozda. Na sto trebam pripaziti.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia 7 Plus donosi dvostruku Zeiss kameru

pa provjeri jel ima B20 mrežu, to je 800 MHz LTE mreža..

 

ali mislim da ju sve imaju...

moje je iz Francuske (iako kupljena u Hrvatskoj) i sve radi..

 

e da, poželjno je da nema touchscreen controller od Novateka...znači da pod informacijama o ustsavu se ne spominje pod SW touchscreena Novatek-V07

 

takve ne mogu smanjiti osvjetljenje ispod 16% (ne vidi se razlika do 0%), malo vuku na plavičasto ekrani i zna im štekati donji dio ekrana gdje su sofverske tipke (Home, Back,  Active apps) - da se riješiti bez restarta, ali mislim da su riješili s zadnjim updateima...

Ju je je? Je ju je!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice