Novi Bug – najbolji prijenosnici za vaš novac, gdj

poruka: 14
|
čitano: 5.113
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi Bug – najbolji prijenosnici za vaš novac, gdj".
13 godina
offline
Novi Bug – najbolji prijenosnici za vaš novac, gdj

kupuje se

 
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Bug – najbolji prijenosnici za vaš novac,
Gale92 kaže...

kupuje se

 radi teme broja i radi ryzena se treba kupiti

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
9 godina
offline
Re: Novi Bug – najbolji prijenosnici za vaš novac,
Zasto nemate aplikaciju za citanje BUGa na android tabletima kojih je kudikamo vise na nasem trzistu, nego recimo iPada?
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Novi Bug – najbolji prijenosnici za vaš novac, gdj

najbolji IT je studij ucenje od kuce onoga sto vas zanima, fakultet vas nece nauciti ono sto volite (u IT, ne znam za ostale sektore, govorim iz svoje perspektive kao student racunarstva)

Moj PC  
2 3 hvala 0
10 godina
offline
Novi Bug – najbolji prijenosnici za vaš novac, gdj

Dan ne može bolje početi. Ti si na godišnjem, odradiš dobar trening u gym, odeš osobno po svoj BUG.
Vidiš, pozdraviš, drage ljude. Dojdeš mado, zdravno pojedeš, malo nekaj isprogramiraš, te se onda prepustiš čitanju BUG-a.
To volim, to je taj posebni ritual.
Savršena kombinacija.

 

 

Bez obzira na temu onaj tko voli kompjutere i sve što ide uz njih, može biti siguran da sa redovitim čitanjem BUG nikada i nikako ne može pogriješiti.
Isto tako i sa Mrežom, ako se želite razvijati u profi-ICT pravcu.

Prosječni korisnici kompjutera mogu kroz BUG uvijek biti na izvoru informacija, te sebe poučiti da znaju što više samostalno hendlati sa kompjuterima,
a ne da ovisi o susjedovom-malom, koji sve radi za pare, čokoladu i pivo.Dugoročno čitanje BUG prosječnom korisniku štedi energiju, zdravlje i novac.


Možda, sa vremenom i za vole kompjutere, pa se i prekvalficiraju u nešto drugo, te počnu živjeti od toga.
Tako da mlade ljude treba usmjeriti na BUG i kompjutere, ako imalo pokazuju afinitete ka tome, jer će im život sa tehnologijom i kompjuterima biti uvelike lakši. A, oni osobno sretniji i ljudi oko njih.
Ove nisu prazne priče, nego na bezbrojnim primjerima živa istina, jer su mnogi odrasli u svojoj mladim danima na čitanju BUG, a danas su više, nego uspješni profesionalci koje ne brine previše crnilo koje nam serviraju svakodnevno oni koji se kunu u narod.
Tehnologija povezuje svijet, a kriminalnci nas dijele.

 

 

 

Hoćete se igrati? Da, BUG je tu, jer ima najjače gejmere na ovim područjima. Da nije bilo Olega Maštruka nikada ne bi počeo sa wargamingom. Samo igranje strateški, operativno i taktičkih igara razvija kod čovjeka logiček i ine vještine, koje mu kasnije u životu dosta mogu koristiti.
Nema puno razlike između povlačenja tenkića po ekranu i tvikanja po nekom kompjuterskom sistemu na radnom mjestu. Jedan potez vuče, drugi. A, na ovu priču odlično se veže i Dragina koluman iz ovo mjesečnog BUG.

 

Imate tehničkim problema sa kompjuterom? Pa, ovomjesčni BUG vrvi od savjeta Bakse - enciklopedije kompjuterskog znanja. Nema toga što taj čovjek ne zna.Svakome je pomogao. Isto tako i Dragan sa svojom ovomjesečnom kolumnom.

 

Denin&Šuštinjo kada opišu hardver to je toliko dobro, da čitatelj ne mora lutati nema ima pravu informaciju gdje ići i kako najbolje izabrati neki komad hardvera za sebe.
Sami čitanjem njihovih opisa hardvera, čovjek sa vremenom može znati prepoznati što je dobro,a što loše, tako da ga tregovac ili neki drugi "pametni", ne može samo tako navesti
da kupi nešto krivo. Opet, BUG štedi lovu.

 

Lijepo je opisao jedan čitatelj BUG -a što je za njega značio sami BUG. Naime, svaki novi broj BUG i njegova naslovnica bila je izazov za njega, da privatno za sebe nešto bolje od toga. Tako je s vremenom postao vrhunski dizajner, te sada radi u inozemstvu. Tako da se opet može napisati što donosi čitanje BUG, ako imate volje i želje. Čitanje BUG vas može odvesti na drugi kraj svijeta. Ovo svjedočnadtvo je napisano u jednom od prošli brojeva BUG pod rubrikom, pisma čitatelja.


Zato mislim da nema potrebe puno razmišljati da li kupiti BUG ili ne, nego se treba momentalbi preplatiti na njega.
Ako vam BUG nije dostupan zbog raznoraznih uzroka, koliko je meni poznato može se naći u svakoj javnoj knjižnici ili pak onoj školskoj.

 

Stoga, za mene BUG i ovaj mjesec - rula nadmoćno, a nije prošlo ni pola godine.

Što će tek biti na kraju iste?
I tako već 25 ljeta....

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 6 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Novi Bug – najbolji prijenosnici za vaš novac, gdj

Urednistvu BUG-a : Osnujte BUG crkvu . Jednog worshiper-a vec imate . Ovog iznad mene 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi Bug – najbolji prijenosnici za vaš novac, gdj

Ali pazi molim te... 

 

Napise kobasicu od posta da se onako, sramezljivo pohvali da ide u teretanu. 

 

😂

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.4.2018 14:59 (Kant).
Moj PC  
10 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Bug – najbolji prijenosnici za vaš novac,
vjerojatno puno trazim :) ali bilo bi ljepo ako bi neko od bugovaca mogao testirati asus gl702vs, uglavnom ono sto me zanima najvise dali ovaj model ima problema sa prekomjernim zagrijavanjem prilikom opterećenja i ako ima u kojoj bi to bilo mjeri, eto thanks unaprijed 😉
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi Bug – najbolji prijenosnici za vaš novac, gdj

redakcijo? koliko plaćate ovog gore?

 

ne vjerujem da itko normalan može besplatno ovoliko srat 

Svemirski mega car
Moj PC  
14 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi Bug – najbolji prijenosnici za vaš novac,
Ako ga ne placaju, onda je iz tvog posta jasno o cemu je rijec ;)
 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Novi Bug – najbolji prijenosnici za vaš novac,
tomislav_oxy kaže...
Zasto nemate aplikaciju za citanje BUGa na android tabletima kojih je kudikamo vise na nasem trzistu, nego recimo iPada?

 Kada je rađen app za iPad Android tableti su bili u povojima. Danas se ne isplati raditi poseban app za Android tablete.

...
16 godina
offline
Re: Novi Bug – najbolji prijenosnici za vaš novac,
Miro kaže...

 Kada je rađen app za iPad Android tableti su bili u povojima. Danas se ne isplati raditi poseban app za Android tablete.

 Današnji smartphoni su tak' veliki da se može ugodno čitati BUG časopis [u horizontalnom obliku, pretpostavka]. Makar ofrlje napravite test aplikaciju i podijelite sa svekolikim pučanstvom BUG foruma te vidite feedback?

LOL: Crobrother
16 godina
moderator
offline
Re: Novi Bug – najbolji prijenosnici za vaš novac,
Najbrži kaže...
Miro kaže...

 Kada je rađen app za iPad Android tableti su bili u povojima. Danas se ne isplati raditi poseban app za Android tablete.

 Današnji smartphoni su tak' veliki da se može ugodno čitati BUG časopis [u horizontalnom obliku, pretpostavka]. Makar ofrlje napravite test aplikaciju i podijelite sa svekolikim pučanstvom BUG foruma te vidite feedback?

 Osobno mislim da treba težiti univerzalnom rješenju, a to je trenutno HTML5. Premalo je naše tržište da bi bilo isplativo razvijati app za svaku plaformu posebno...

...
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.4.2018 20:21 (Miro).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Bug – najbolji prijenosnici za vaš novac,
PzKpfw kaže...

 

 Velik si činiš djela velika https://media.giphy.com/media/iZp1ycGmDJ3BS/giphy.gif

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice