Novi smjer istraživanja kvantno poboljšanih mjeren

poruka: 3
|
čitano: 579
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Novi smjer istraživanja kvantno poboljšanih mjeren".
9 godina

Čestitam, Ruđerovci. Osobito na uspjehu da privučete poslijedoktorande iz razvijenih zemalja. Da mi je vidjeti koliko od preostalih 25 i još koji povrh ima inozemne poslijedoktorande koji luče uspjehe ove vrste.

Bez međunarodne kompetentnosti bacamo porezni novac u vjetar. Izvolite se mijenjati, gospodo znanstvenici i pridružena vam privilegirana ekipo! 

0 0 hvala 0
17 mjeseci
protjeran
Re: Novi smjer istraživanja kvantno poboljšanih mj
BarbaVeli kaže...

Čestitam, Ruđerovci. Osobito na uspjehu da privučete poslijedoktorande iz razvijenih zemalja. Da mi je vidjeti koliko od preostalih 25 i još koji povrh ima inozemne poslijedoktorande koji luče uspjehe ove vrste.

Bez međunarodne kompetentnosti bacamo porezni novac u vjetar. Izvolite se mijenjati, gospodo znanstvenici i pridružena vam privilegirana ekipo! 

Bit će toga sve više. Nemoj biti jedan od onih koji ne vjeruju u hrvatsku znanost.

10 godina

ček malo: ovoga talijana nazivamo hrvatskim znanstvenikom?! je li to na tragu naziva institucije u kojoj sad radi (on je tvrdio da je hrvat, talijani da je digić, a srbi da je srbin)? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice