S novim Bugom u novu godinu - Okruglost vs. jubile

poruka: 6
|
čitano: 7.527
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "S novim Bugom u novu godinu - Okruglost vs. jubile".
13 godina
offline
S novim Bugom u novu godinu - Okruglost vs. jubile

Čestitke ! Pomalo je sjetno, a opet i zabavno listati brojeve stare 10-20-30 godina i pratiti tehnološki napredak kroz to razdoblje

 
2 0 hvala 1
16 godina
offline
S novim Bugom u novu godinu - Okruglost vs. jubile

vec 350...

Ponekad kad odem do roditelja uđem u svoju staru sobu i listam brojeve Bytea, Buga, Pc Chipa, Hackera iz 90ih... koji je to trip down the memory line

and the heavens shall tremble
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
S novim Bugom u novu godinu - Okruglost vs. jubile

Ja se sjećam "Crnog Buga"  to je bio moj prvi kupljeni broj. Od  tada Bug se ne preskače.

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.12.2021 10:40 (Gale92).
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
S novim Bugom u novu godinu - Okruglost vs. jubile

Prestao sam kupovati papirnate Bugove ali sam ostao i dalje vjeran Bug-u u digitalnom obliku, štedimo šume jer ona su pluća našeg planeta rekao bi neki od zelenih genijalaca.

 

Dakle Bug ekipica želim Vam svima sve naj naj u nadolazećoj 2022 godini i da bili bu mo svi godinu dana stariji a valjda i pametniji možda. Čuvajte se ekipica i dobro se provedite ako idete nekam na slavlje. 

 

Zoran Maričić aka Dag Dagoberovic (dagoberhr)

veni vidi didici
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
S novim Bugom u novu godinu - Okruglost vs. jubile

ovako brzinski uz kavu...solidan broj.

jedino bih ponovio/predložio kao i uvijek...

 

jel se u uvodnim kolumnama uvijek spominje prilagodba sadržaja čitateljima?  jest.

koliko čitatelja spada u skupinu miljardera?  možda 2-3 miljardera.

 

moj prijedlog je da najružniji zvučnik stoljeća od 18k kn ne prezentirate na dvije stranice, laptop od 12k kn na 4 stranice, vodeno hlađenje od 2300kn na dvije stranice itd...

osim 2 čitatelja miljardera, to nitko neće niti sresti u živoru, a kamoli kupiti.

 

sve te điđe stavite na jednu stranicu uz dvije crtice opisa.. kao što je ova stranica sa hubovima.  evo tu se natiska hw kojeg ni mate rimac neće kupiti.

 

 

 

ostalo sve 5.  sretna vam nova 2022g !!

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 1 hvala 2
12 godina
offline
Re: S novim Bugom u novu godinu - Okruglost vs. ju
Gale92 kaže...

Ja se sjećam "Crnog Buga"  to je bio moj prvi kupljeni broj. Od  tada Bug se ne preskače.

 

Ja se sjećam "sivog Buga", još uvijek se čuva, sa svih svojih monstruoznih 60-ak stranica. 

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice