U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i kup

poruka: 34
|
čitano: 10.120
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i kup".
11 godina
protjeran
offline
U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i kup

Hype train se nikada ne propušta, svi se ukrcavaju dok je prilika.

Koliko drugih igara se abnormalno natprosječno prodalo, a bili su BLAGO REČENO apsolutno smeće, pa su isto tako uspješne po tom ključu...ali njihovom "vozu" se nije priključila lokomotiva pa ništa od hajpa (youtuberi, twitch streameri i sl.). Ako igra "pudipaj" mora biti dobro.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i
Kod mene je taj hype train koliko toliko OK... dok ne pocne usporedjivanje sa stvarno dobrim igrama - tu mi pukne film. Traljavo odrađivanje, prakticki nebriga za core gameplay, utrosene milijarde i tisuce developera, a govno da se ni pas nije posra...

I onda jos ovdje moram citati o profesionalizmu u novinarstvu i ostale gluposti, a trpa se dok se stigne. Ma daj...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i
Super64 kaže...
Q-Tip kaže...

 

 Full igra će imati dvije mape. Dvije! Zaista sramota.

 14 mapa battlefronta 2 opravdavaju prelosu igru? I cijenu od 80 eura za premium? E to je sramota! Da ne spominjem menadjment EA.

 

Ne razumijem kako činjenica da je Battlefront sranje opravdava činjenicu da je PUBG pun problema? Ne razumijem to argumentiranje. Niti 14 mapa opravdava Battlefront, niti 2 mape opravdavaju PUBG. Tko je uopće spominjao Battlefront? Niti sam kupio prvi, niti ću kupiti drugi.

16 godina
offline
U novom Bugu se igra PUBG, trguje bitcoinima i kup

Zašto u ovom Bugu nema Olegove kolumne?

Njegove kolumne dižu kvalitetu za min. 30 %.

I da, katastrofalan je pregled sadržaja na vašem "novom" bug.hr-u. Za ovu vijest mi je trebalo 10 min da ju nađem da ostavim ovaj komentar, a da ne otvaram novu temu na forumu.

Bolje da se vratite na stari ili da konačno stavite nekakav pregled vijesti po danima.

Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2017 13:28 (mali.ivica87).
Moj PC  
2 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice