Nvidia predstavila Titan V, najsnažiju grafičku ka

poruka: 15
|
čitano: 5.243
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nvidia predstavila Titan V, najsnažiju grafičku ka".
9 godina
offline
Nvidia predstavila Titan V, najsnažiju grafičku ka

Odlično, 6.000 USD za SLI verziju, ili te dvije kartice ili Versace košulja s remenčićima za vezanje odostraga za onog tko to kupi samo za igranje.

 
0 7 hvala 0
7 godina
offline
Re: Nvidia predstavila Titan V, najsnažiju grafičk
Jel 815mm2 die size skupa s hbm cipovima ili samo jezgra?
Razlika je ogromna ,tj razlika izmedju brutalne arhitekture u slucaju da je skupa s hbm na 815mm2, ili uzasno lose arhitekture koju izvlaci ogroman die plus hbm..
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nvidia predstavila Titan V, najsnažiju grafičku ka

Konaćno volta vani

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nvidia predstavila Titan V, najsnažiju grafičk
Thinker kaže...

Odlično, 6.000 USD za SLI verziju, ili te dvije kartice ili Versace košulja s remenčićima za vezanje odostraga za onog tko to kupi samo za igranje.

 

"samo za igranje"

 

Oprosti, ljudi kupuju gitare za 5000 eura, bicikle za 10 000 eura, peštange za pecanje za 3000 eura,... ako ti je nešto u životu gušt, onda to nije "samo to".

 

Time waits for no man.
9 godina
offline
Re: Nvidia predstavila Titan V, najsnažiju grafičk
Tanen kaže...
Thinker kaže...

Odlično, 6.000 USD za SLI verziju, ili te dvije kartice ili Versace košulja s remenčićima za vezanje odostraga za onog tko to kupi samo za igranje.

 

"samo za igranje"

 

Oprosti, ljudi kupuju gitare za 5000 eura, bicikle za 10 000 eura, peštange za pecanje za 3000 eura,... ako ti je nešto u životu gušt, onda to nije "samo to".

 

Mislim da se nismo razumjeli. Daj mi objasni ili opiši scenarij u kojem bi te dvije kartice u SLI modu uopće došle do izražaja u igrama. Možda 3 komada 4k monitora? I onda baci neku računicu koliko sve to košta. Znači, mora biti jak procesor da ne bude usko grlo, dobra matična, puno RAM-a, jako napajanje itd. a onda se ne slažeš ako kažem da bi bio čisti promašaj koristiti takvu zvijer samo za igranje. Pa barem bi netko iz znatiželje pokrenuo nekakvo renderiranje ili stvarno zaslužuje košuljicu s kopčanjem na leđima...

Naravno, koristiti takvu zvijer u igrama bila bi prednost i čisto zadovoljstvo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 20:22 (Thinker).
15 godina
offline
Nvidia predstavila Titan V, najsnažiju grafičku ka

meni je najdraže kako svaki put napišu najbrža kartica u povijesti

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Nvidia predstavila Titan V, najsnažiju grafičku ka

Daj molim te, 2x 1080ti jedva vrte bf1 sp u 100fps-a, meni treba barem 5 ovakvih komada da igram igre kak bog zapovjeda...LP

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 20:28 (Stjepanj).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Nvidia predstavila Titan V, najsnažiju grafičku ka

Jedino relevantno pitanje je da li bolje majnaju ETH ili ZEC

 

:)

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia predstavila Titan V, najsnažiju grafičk
Kant kaže...

Jedino relevantno pitanje je da li bolje majnaju ETH ili ZEC

 

:)

 pravo pitanje glasi:

can it run crysis

 lp

 

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 20:33 (Stjepanj).
12 godina
online
Re: Nvidia predstavila Titan V, najsnažiju grafičk
Stjepanj kaže...
Kant kaže...

Jedino relevantno pitanje je da li bolje majnaju ETH ili ZEC

 

:)

 pravo pitanje glasi:

can it run crysis lp

 

 Imal sam isti  trackball ko ovaj na slici :)

 

15 godina
offline
Nvidia predstavila Titan V, najsnažiju grafičku ka

Moja je.. ili da čekam profi varijantu od nekih cca 48 GB RAM-a mi je jedina odluka :-)))

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nvidia predstavila Titan V, najsnažiju grafičk
Thinker kaže...
* * *

 

* * * Znači, mora biti jak procesor da ne bude usko grlo, dobra matična, puno RAM-a, jako napajanje itd. a onda se ne slažeš ako kažem da bi bio čisti promašaj koristiti takvu zvijer samo za igranje. * * *

Naravno, koristiti takvu zvijer u igrama bila bi prednost i čisto zadovoljstvo.

Ja renderiram medicinsku simulaciju ali sa profi GPU rješenjima (Vidi Moj PC), mislim da će profi Volta sa lupam cca 48 GB RAM-a biti već u sledećem Workstationu a sa ovim bi čisto se igrao i fino rudario u istom trenutku, ako je moguće.

9 godina
offline
Re: Nvidia predstavila Titan V, najsnažiju grafičk
Envy kaže...
Thinker kaže...
* * *

 

* * * Znači, mora biti jak procesor da ne bude usko grlo, dobra matična, puno RAM-a, jako napajanje itd. a onda se ne slažeš ako kažem da bi bio čisti promašaj koristiti takvu zvijer samo za igranje. * * *

Naravno, koristiti takvu zvijer u igrama bila bi prednost i čisto zadovoljstvo.

Ja renderiram medicinsku simulaciju ali sa profi GPU rješenjima (Vidi Moj PC), mislim da će profi Volta sa lupam cca 48 GB RAM-a biti već u sledećem Workstationu a sa ovim bi čisto se igrao i fino rudario u istom trenutku, ako je moguće.

 E to te ja pitam, tu da staviš i 4 takve kartice rekao bih bravo!

14 godina
offline
Re: Nvidia predstavila Titan V, najsnažiju grafičk
da imas para, a ne znas kud s njima kupis 4 takve za gledanje yt i boli te tko sto misli o tome :D
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Nvidia predstavila Titan V, najsnažiju grafičku ka

Samo vi stavljajte minuse meni i dalje, Nvidia je ionako došla sama do zaključka da nećete moći upogoniti SLI.

 

http://www.guru3d.com/news-story/nvidia-titan-v-will-not-support-nvlink-and-does-not-support-sli.html

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice