OnePlus 6T bit će predstavljen 30. listopada

poruka: 8
|
čitano: 2.106
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OnePlus 6T bit će predstavljen 30. listopada".
12 godina
offline
OnePlus 6T bit će predstavljen 30. listopada

Gotovo savrsen uredaj. Ima samo 2 potvrdene mane:

1. prevelik je

2. sav je od prokletog stakla

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 6T bit će predstavljen 30. listopada
kerum kaže...

Gotovo savrsen uredaj. Ima samo 2 potvrdene mane:

1. prevelik je

2. sav je od prokletog stakla

 To nisu nikakve mane.

12 godina
offline
Re: OnePlus 6T bit će predstavljen 30. listopada
Envy kaže...
kerum kaže...

Gotovo savrsen uredaj. Ima samo 2 potvrdene mane:

1. prevelik je

2. sav je od prokletog stakla

 To nisu nikakve mane.

Itekako jesu jer poprilicno povecavaju sansu da se uredaj razbije. Da je 1,5 ili 2 cm kraci sa straznjom stranom od kevlara, bio bi 10/10.

 

Izbacivanje 3,5mm jacka npr nije mana.

16 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6T bit će predstavljen 30. listopada

Ne znam zasto se netko vise ne odvazi napraviti nesto deblji mobitel, i umjesto stakla i metala staviti pozadi plastiku/gumu. Time bi mogli dobiti na prostoru, pa napokon imati bateriju koju ne treba puniti svaku vecer a istovremeno i eliminirati potrebu za kojekakvim zastitnim maskama. A i bezicno punjenje bi bilo moguce bez brige da ce staklena poledjina puknuti ako mrko pogledas mobitel. Osobno me ni malo ne privlaci ideja stakla ili keramike na poledjini, a koliko primjetim 95% takvih mobitela ljudi koriste s maskom a ovih ostalih 5% vecina nosi polupane mobitele sto mi je jos manje privlacno. 

 
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: OnePlus 6T bit će predstavljen 30. listopada
kerum kaže...
Envy kaže...
kerum kaže...

Gotovo savrsen uredaj. Ima samo 2 potvrdene mane:

1. prevelik je

2. sav je od prokletog stakla

 To nisu nikakve mane.

Itekako jesu jer poprilicno povecavaju sansu da se uredaj razbije. Da je 1,5 ili 2 cm kraci sa straznjom stranom od kevlara, bio bi 10/10.

 

Izbacivanje 3,5mm jacka npr nije mana.

 Izbacivanje audio porta je velika mana. Kao i onaj glupi notch. OnePlus je samo pokazao da su gomila klosara.

12 godina
offline
Re: OnePlus 6T bit će predstavljen 30. listopada
O_O_O kaže...

 Izbacivanje audio porta je velika mana. Kao i onaj glupi notch. OnePlus je samo pokazao da su gomila klosara.

 

Ovo je jedina izvedba notcha koja je pozeljna, sve ostale su katastrofa. Ovako ima vise no dovoljno mjesta za notifikacije i statusne informacije, a u isto vrijeme (u teoriji) omogucava manje dimenzije uredaja. Jos kada Google ne bi upropastio situaciju s limitiranjem broja notifikacija na 4 i ostavio sat na desnoj strani...

 

Sto se tice audio porta, jednom kada zapnes za zicu i razbijes mobitel, budes promijenio misljenje. Razbijeni mobitel s audio portom mi nista ne znaci. Da ne spominjem koliko puta dnevno zapetljana zica samo stvara frustracije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.10.2018 16:40 (kerum).
6 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6T bit će predstavljen 30. listopada
točno tako, notch nije vrijedan ni komentara a izbacivanje 3.5mm porta će imati smisla tek u onom trenutku kada bežične slušalice budu imale mogućnost i bežičnog punjenja na udaljenosti od minimalno 2-3m od uređaja sa kojim su spojeni, ili jednog lijepog dana kada dočekano da tehnologija baterja omogući njihov kapacitet nekoliko puta veći negoli je to danas slučaj
7 godina
protjeran
offline
Re: OnePlus 6T bit će predstavljen 30. listopada
kerum kaže...
O_O_O kaže...

 Izbacivanje audio porta je velika mana. Kao i onaj glupi notch. OnePlus je samo pokazao da su gomila klosara.

 

Ovo je jedina izvedba notcha koja je pozeljna, sve ostale su katastrofa. Ovako ima vise no dovoljno mjesta za notifikacije i statusne informacije, a u isto vrijeme (u teoriji) omogucava manje dimenzije uredaja. Jos kada Google ne bi upropastio situaciju s limitiranjem broja notifikacija na 4 i ostavio sat na desnoj strani...

 

Sto se tice audio porta, jednom kada zapnes za zicu i razbijes mobitel, budes promijenio misljenje. Razbijeni mobitel s audio portom mi nista ne znaci. Da ne spominjem koliko puta dnevno zapetljana zica samo stvara frustracije.

 Jasno neki ljudi ne vole zice i to je u redu. Medjutim kako te postojanje audio port sprijecava da koristis bezicne slusalice? Korisnicima treba ponuditi izbor pogotvo kad nema dobrog razloga za ukidanje istog.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice