OnePlus Googleovim stopama, softverske nadogradnje

poruka: 5
|
čitano: 2.081
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OnePlus Googleovim stopama, softverske nadogradnje".
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus Googleovim stopama, softverske nadogradnje

Po novome, svaki OnePlusov mobitel dobivat će velike nadogradnje softvera kroz dvije godine od službenog dolaska na tržište. 

...ovaj raspored nadogradnji primjenjivat će se ne samo na nove poput OnePlus 6 modela, već i na starije uređaje, kao što su OnePlus 3 i OnePlus 3T.

Već su prošle više od dvije godine od službenog dolaska na tržište OnePlus3, (ne OnePlus3 T) malo kontradiktornosti u članku. Hoće li OnePlus3 isto dobiti nadogradnje iako je već prošlo više od dvije godine od službenog dolaska na tržište?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
OnePlus Googleovim stopama, softverske nadogradnje

Jednom kada istekne period od dvije godine, korisnici će nastaviti dobivati sigurnosne nadogradnje, ali u rjeđim terminima, odnosno svaka dva mjeseca.

 

 

Nakon dvije godine će i dalje dobivati sigurnosne nadogradnje svaka dva mjeseca, što znači da ovi stariji modeli neće dobit major update, al će dobivati security update što nije loše

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus Googleovim stopama, softverske nadogra
Taman. Imam tricu i do godine mislim uzet sedmicu, pod uvjetom da dobije citac otiska prsta u ekranu. Trica dan danas radi ko podmazana, imam Android 8 i jednostavno radi, ono radi bez drame, komplikacija, bugova, nemrem belivit da sam vec par godina zadovoljan telefonom.
11 godina
offline
Re: OnePlus Googleovim stopama, softverske nadogra
Zato androidi vecinom nakon nadogradnje rade I dalje, za razliku od appleovih govana koje ako nadogradis, bolje ti je da odma imas pare za novi uredjaj....
Glih_x HD
 
2 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus Googleovim stopama, softverske nadogra
Zato androidi vecinom nakon nadogradnje rade I dalje, za razliku od appleovih govana koje ako nadogradis, bolje ti je da odma imas pare za novi uredjaj....
Glih_x HD
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice