Opasnost: platina u zraku!

poruka: 11
|
čitano: 4.809
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Opasnost: platina u zraku!".
12 godina
offline
Opasnost: platina u zraku!

Sreća da je kod nas uobičajeno skidati katalizatore i DPF-ove .

 
12 0 hvala 0
7 godina
offline
Opasnost: platina u zraku!

Ništa novo za nas koji redovito pratimo Cody's lab:

 

BTW, jedan razlog zakaj ne uvoditi EV, ovak se da fino zaraditi 

 

Kruha i igala...
 
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Opasnost: platina u zraku!
I onda mi u BiH ludi kad skinemo katalizator :)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Opasnost: platina u zraku!

Ako još nisi donirao svoje tijelo u medicinske svrhe, Nenade, možda da ga doniraš meni, s obzirom na količinu zlata i drugih vrijednih materijala koje nosiš u sebi? :-D

 

Poziv vrijedi za sve - uopće nisam ksenofičan ni rasist - primam sva tjelesa, svih boja i veličina, bez obzira na stanje i količinu kose. :-)

 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Opasnost: platina u zraku!
Onaj članak od prije kojeg mjeseca o tehnici koja bi trebala smanjiti količinu upotrebljenih plemenitih metala u katalizatorima - kako će se ista odraziti na emisiju tih metala u zrak?
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Opasnost: platina u zraku!
goxon kaže...
I onda mi u BiH ludi kad skinemo katalizator :)

Kad bi u Indiji svi skinuli katalizator, prometni policajci ne bi patili od dermatitisa i iritacije očiju te ne bi imali problema s astmom i probavom, ali bi, vjerovatno, na kraju radnog dana umrli od trovanja ugljičnim monoksidom.

42
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.7.2020 14:07 (markoBT).
10 godina
neaktivan
offline
Opasnost: platina u zraku!

U BiH imas da kupis skoro pa novoNOVOnovoNOVO auto bez DPF, s kilometrazom od max 200k km.

Koje je baba vozala po Njemackoj/Svajcarskoj - do pijace i nazad, i to samo nedjeljom kad bi isla u crkvu (a crkva i pijaca blizu). Uz to imala kracu desnu nogu pa nikada nije mogla stisnuti gas do kraja.

I upalit ce bolje nego svaki od ovih novih sto se prodaju... SVAKI!


A to sto imamo povecan broj oboljelih od kojekakvih oboljenja... pa to je zbog 5G, Zlatne Milijarde, Iluminata...

 
5 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Opasnost: platina u zraku!

I što ti metali mogu uraditi čovjeku? 

Gdje se može dat uzorak stolca, kose, mokraće, i krvi?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Opasnost: platina u zraku!

Rutinske se analize za mikroelemente (dakle onih kojih ima nekoliko ppm) ne rade. U Hrvatskoj ima više laboratorija koji rade takve analize, ali samo u znanstvene svrhe ili po izričitom zahtjevu liječnika. Inače, te analize nisu nipošto jeftine, a uzorci se moraju uzimati vrlo pažljivo, tj. ne može se donijeti uzorak mokraće od kuće, da ne bi bio onečišćen. 

 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Opasnost: platina u zraku!

kod motora s unutrašnjim izgaranjem rješavanje jednog problema dovodi do stvaranja novog problema

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Opasnost: platina u zraku!

i onda narod ne vjeruje da jednorozi prde dugu. a auti samo što ne izbacuju dragulj(č)e. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice