Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo sve t

poruka: 32
|
čitano: 13.472
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo sve t".
14 godina
offline
Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo sve t

Prikai moj, aj sad bez jebe, al' morat ćeš se ipak malo više potruditi, apropo tvog pokušaja mentalnog podjebavanja i psihičkog zlostavljanja. Vidi, to što imaš štelu u BUG-u, nije moj problem, dagušče, to mi ide u prilog.

Inače, ima ona, s budaletinom se nije pametno stvađati i ulaziti u raspravu jer te ista prvo svede na svoj nivo, a potom dotiče životnim iskustvom, tako da, dižem ruke.

Ajd' lipi moj Kalimero, budi ti meni tako crveni debeljuškast, ko na toj svojoj profil sličici, a ostalo će sve biti dobro i uredu, ono, pravo pionirski.

Adio, lipi moj, adio!

 

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Operateri u Irskoj morat će blokirati gotovo s
Jehonan kaže...

Prikai moj, aj sad bez jebe, al' morat ćeš se ipak malo više potruditi, apropo tvog pokušaja mentalnog podjebavanja i psihičkog zlostavljanja. Vidi, to što imaš štelu u BUG-u, nije moj problem, dagušče, to mi ide u prilog.

Inače, ima ona, s budaletinom se nije pametno stvađati i ulaziti u raspravu jer te ista prvo svede na svoj nivo, a potom dotiče životnim iskustvom, tako da, dižem ruke.

Ajd' lipi moj Kalimero, budi ti meni tako crveni debeljuškast, ko na toj svojoj profil sličici, a ostalo će sve biti dobro i uredu, ono, pravo pionirski.

Adio, lipi moj, adio!

 

 Ma gle, tek poslije sam shvatio da sam pretjerao, nisam te htio vrijeđati (jako) već je to bio onako, grubi crni humor da ne prijeđemo u patetiku. A budući da si mi zazvučao kao Dalmoš, doli obično imaju tu grublju zekušeguzahebanciju pa sam mislio da ćeš to glatko proći.
Jbg Yehohanan je bio ono, malo razapet, pa sam mislio da guštaš te Opus Dei S/M spike, kad te malo našilje jelte ;-)

Ovo za prijavu, ja sam mislio da se zezaš :-)
Nisam ni vidio što je bilo kasnije, valjda su ti izbrisali postove da te zaštite od tebe samog (da ti poslije ne bude neugodno), ako si se previše nabrijao pa nešto ultra-blesavo napisao.

to što imaš štelu u BUG-u

hehehe, pozlatile ti se riječi. Teško da imam (bar ja za nju ne znam), prije će biti da glupostima koje pišem povremeno nekog razveselim ili npr naprosto dižem čitanost :-D
Ako te to tješi, povremeno sam nesmiljen (i sigurno bezobrazniji) i prema autorsko-masonskoj loži BUGa - ako pretjeraju sa glupostima ili obožavanju nekog gadgeta (jbg desi se, svi smo ljudi).

Osim s Dragom, s njim ne smijem, on je jak.

I dobio sam već po piksi kad sam pretjerivao, bez brige.

No hard feeling, Adio Mare

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice