OPPO Find X i u inačici s 10 GB RAM-a

poruka: 11
|
čitano: 2.560
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OPPO Find X i u inačici s 10 GB RAM-a".
6 godina
protjeran
offline
OPPO Find X i u inačici s 10 GB RAM-a

Dizajn malo podsjeća na jeftine kineske lava-lampe.

All work and no play makes Jack a dull boy.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OPPO Find X i u inačici s 10 GB RAM-a

Matematičarski mobitel... Nađe ti x...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OPPO Find X i u inačici s 10 GB RAM-a

Zanimljiv komad mobilnog gadgeta, nema se tu što prigovoriti! 

No, pitam se onda, koliko RAM-a se može očekivati 2020 godine, minimalno 20 ?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: OPPO Find X i u inačici s 10 GB RAM-a
Mary Sue kaže...

Dizajn malo podsjeća na jeftine kineske lava-lampe.

Dizajn je pobio apsolutno cijelu konkurenciju proteklih par godina(od izlaska Find 7 koji je u ono vrijeme također pobio svu konkurenciju).

Ove glupe kopije Iphonea sa ogavnom rupom na vrhu mi se jednostavno gade. Čak se i Samsung odlučio NE koristiti glupu rupu nego ostaviti kompletnu liniju. 

Kad se već svi trude maknut bezele(osim Sonya-Xperia mi je super), onda nek to bar odrade pošteno a ne sa ogavnom rupom u ekranu.



14 godina
online
OPPO Find X i u inačici s 10 GB RAM-a

Sve 5, ali čemu 10GB ram-a, gledano imam uređaj sa 6GB ram-a i stalno mi je slobodno 3GB rama-a, max da mi iskoristi 4GB ram-a, a ovo sa 10GB ram-a je van pameti, samo marketing, smisla i potrebe nema, barem još u dogledno vrijeme.

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: OPPO Find X i u inačici s 10 GB RAM-a
MasterOfDisaster kaže...

Sve 5, ali čemu 10GB ram-a, gledano imam uređaj sa 6GB ram-a i stalno mi je slobodno 3GB rama-a, max da mi iskoristi 4GB ram-a, a ovo sa 10GB ram-a je van pameti, samo marketing, smisla i potrebe nema, barem još u dogledno vrijeme.

 Da, sad kad će 10 giga rama biti onda će Facebook praviti aplikacije koje koriste rame puno više  a za sve ostale bude izbacio Light inačicu.  To ne radi samo facebook nego i ostali.

 

Rami su korisni iz razloga da se aplikacije ne moraju iznova pokrenuti već da android povuče aplikaciju iz ram memorije, uštedi se više na bateriji pogotovo ako ima puno podataka  .

 

 

 

 

15 godina
offline
Re: OPPO Find X i u inačici s 10 GB RAM-a
Vise je bolje. Citam o pretjeranoj kolicini rama od kada su prebacili 2 gb. Uzeo bi sa 25 gb da ponude.
 
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: OPPO Find X i u inačici s 10 GB RAM-a

 To sam čekao, da mob ima više rama od normalnog kompa. Pa ti vlasnici će se slikat i dopisivati 100 puta bolje nego mi ostali. Fenomenalno !!

8 godina
offline
OPPO Find X i u inačici s 10 GB RAM-a

Meni je 2gb na mome s5 neo više nego dovoljno, većinu vremena 1gb slobodno ako se zna ljepo koristiti 

Baci neku ponudu za bilo kakav ssd i 8gb ddr4 rama
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
OPPO Find X i u inačici s 10 GB RAM-a

Ja čekam 12GB i onda ga kupujem.Nece oni mene ograničavati s 10Gab rama.Krajnje bezobrazno.

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
OPPO Find X i u inačici s 10 GB RAM-a

Baterija očaj

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice