Oppo je najavio brzo punjenje od 125 W

poruka: 9
|
čitano: 3.739
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Oppo je najavio brzo punjenje od 125 W".
4 godine
neaktivan
offline
Oppo je najavio brzo punjenje od 125 W

Ne razumijem sta dobijamo sa tolikom brzinom punjenja obicnog telefona, razumiuo bih da ga razvijaju za neke druge stvari al za telefone nema smisla :D

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Oppo je najavio brzo punjenje od 125 W

Lakse je napumpat punjac snagom nego ispeglat softver...

 

Jbt moja Dellova radna stanica koja vrti zadnji Xeon i 128 GB DDR4 ECC i valjda 25 sklearn jobova ima punjac od 180W..

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2020 16:29 (Mitch).
 
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Oppo je najavio brzo punjenje od 125 W
Skoruga kaže...

Ne razumijem sta dobijamo sa tolikom brzinom punjenja obicnog telefona, razumiuo bih da ga razvijaju za neke druge stvari al za telefone nema smisla :D

 Kak ti nije jasno?

Prosječni korisnik puni mobitel bar dva puta dnevno.

Ako mu daš duplo veću bateriju, mobitel mu bude u banani tek nakon 4 godine, a ako mu daš duplo manju onda bude nakon godinu dana.

Pa onda bolje da puni 4x dnevno i svake godine kupi novi mobitel..

 

P.S. brzo punjenje je tu da ipak korisnik može izdržati tih 4 punjenja dnevno.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2020 18:20 (fer-de-lance).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Oppo je najavio brzo punjenje od 125 W
fer-de-lance kaže...
Skoruga kaže...

Ne razumijem sta dobijamo sa tolikom brzinom punjenja obicnog telefona, razumiuo bih da ga razvijaju za neke druge stvari al za telefone nema smisla :D

 Kak ti nije jasno?

Prosječni korisnik puni mobitel bar dva puta dnevno.

Ako mu daš duplo veću bateriju, mobitel mu bude u banani tek nakon 4 godine, a ako mu daš duplo manju onda bude nakon godinu dana.

Pa onda bolje da puni 4x dnevno i svake godine kupi novi mobitel..

 

P.S. brzo punjenje je tu da ipak korisnik može izdržati tih 4 punjenja dnevno.

 

 Ja ne punim mobitel dva puta dnevno. Ne sjecam se zadnji put kad sam morao po danu dopuniti mobitel. Neki put ga stavim na bezicno punjenje samo zato jer mi je pored kompa, neki put ga ukopacm u autu, ali nikad nisam puniti mob jer mi se ispraznio preko dana.

12 godina
offline
Re: Oppo je najavio brzo punjenje od 125 W

Ne radi se za SAMO za tebe ili jednu osobu ;) Ni ja nikad ne koristim bezicne slusalice jer su 0 nasprem zice (za isto $) pa sve manje mobitela ima 3.5 mm utor a ja ga stalno koristim isto eto...

4 godine
neaktivan
offline
Oppo je najavio brzo punjenje od 125 W

Nemam niš protiv ali kad bi postojao standard, da svi koriste tu tehnologiju.

 

 

 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Oppo je najavio brzo punjenje od 125 W
zoki.zlikowski kaže...

 Ja ne punim mobitel dva puta dnevno. Ne sjecam se zadnji put kad sam morao po danu dopuniti mobitel. Neki put ga stavim na bezicno punjenje samo zato jer mi je pored kompa, neki put ga ukopacm u autu, ali nikad nisam puniti mob jer mi se ispraznio preko dana.

Ti i ja nismo prosječni korisnici.

Prosječna instagramuša ga iscijedi za 2 sata, em se mobitel oznoji pošteno, em baterija trpi muke.

Naravno, sve je to average usage scenarij, ne želim ni zamisliti kaj rade oni kaj baš ubijaju mobitel.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2020 20:57 (fer-de-lance).
6 godina
protjeran
offline
Re: Oppo je najavio brzo punjenje od 125 W
fer-de-lance kaže...
zoki.zlikowski kaže...

 Ja ne punim mobitel dva puta dnevno. Ne sjecam se zadnji put kad sam morao po danu dopuniti mobitel. Neki put ga stavim na bezicno punjenje samo zato jer mi je pored kompa, neki put ga ukopacm u autu, ali nikad nisam puniti mob jer mi se ispraznio preko dana.

Ti i ja nismo prosječni korisnici.

Prosječna instagramuša ga iscijedi za 2 sata, em se mobitel oznoji pošteno, em baterija trpi muke.

Naravno, sve je to average usage scenarij, ne želim ni zamisliti kaj rade oni kaj baš ubijaju mobitel.

 

 zaboravio si na mobilne igre, dok sam igrao clash of clans mob bio stalno na punjaču dok nije krepala matična 

15 godina
offline
Oppo je najavio brzo punjenje od 125 W

hadžija kojem (šaomi) telefon služi samo onome zbog čega se tako i naziva (+ semese), bez igara, bez "društvenih mrežica za leptire", bez nepotrebnih budalaština, postavljen na 2G (i više nego dovoljno), punjenje baterije ritualno obavlja jednom tjedno, a i to natenane, polako (iako ima brzo punjenjenjenjenje) i po danu, dok se vidi. i tako već godinama, moja ines. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2020 11:13 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice