Otkrivene gotovo sve značajke Xiaomi Mi 9 smartpho

poruka: 11
|
čitano: 3.841
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Otkrivene gotovo sve značajke Xiaomi Mi 9 smartpho".
12 godina
offline
Otkrivene gotovo sve značajke Xiaomi Mi 9 smartpho

Ništa ispod 5000mAh baterije...

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Otkrivene gotovo sve značajke Xiaomi Mi 9 smar
Ovo je veličinom skoro kao Note...
Pa šta netko ne napravi normalni manji mobitel sličnih specifikacija i s 5.5-6" ekranom da se može ugodno koristiti jednom rukom i staviti u džep bez da hodaš čudno.
Širina cca 67-68mm, visina 140ak i to je to, nek bude 9-10mm debljine ali s poštenom baterijom i bez izbočine za kameru
 
14 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Otkrivene gotovo sve značajke Xiaomi Mi 9 smar
Meeeh ogroman je...
Ceka se mi 10
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Otkrivene gotovo sve značajke Xiaomi Mi 9 smar
Možda mi 9 se global
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Otkrivene gotovo sve značajke Xiaomi Mi 9 smar
I notch?
Samsung Galaxy S9
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Otkrivene gotovo sve značajke Xiaomi Mi 9 smar
nex987 kaže...

Ništa ispod 5000mAh baterije...

 

Je kad bi bilo mjesta za takvu bateriju,ali mob je pun ko šipak i realno vrlo tanki 7.6mm dakle zaboravi.

 

Verzija 9 ima trunku veči zaslon, ali realno potrošnja baterije bit če nešto niža u odnosu na staru 8 verziju.Bitna razlika je u SoC-evima, dakle kaj se tiče potrošnje zelenaš ima bitnu prednost.

 

Xiaomi Mi 8, Snapdragon 845=Samsung 10nm ili realno dodatno optimizirani/preimenovani Samsung 14nm proizvodni proces

 

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_8-9065.php

 

Xiaomi Mi 9,Snapdragon 855=TSMC 7nm okvirno 25% niža potrošnja uz znatno bolje performanse

 

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_9-9507.php

 

Kao primjer tu je vrlo popularni ili debeli BestBuy Redmi Note 5 model.Debljina moba je 8.1mm, i eto u njega su nagurali nešto veču 4000mAh bateriju.5mm deblji mob, to je vrlo bitna razlika ili znatno više prostora za nagurat jaču bateriju.

 

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_5_ai_dual_camera-9120.php

 

Kratko i jasno, proizvođači mobova nude ono kaj večina kupaca i traži."Dakle što veči zaslon+što tanji mob+što lakši mob", a tu se velika baterija ne uklapa nit pod razno.Ak oš znatno deblji mob sa ogromnom baterijom+SoC srednje klase=sasvim dovoljan, fala bogu ima izbora pa eto plati i nema frke.

 

http://www.blackview.hk/blackview-269/

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.1.2019 17:08 (rambox).
12 godina
offline
Otkrivene gotovo sve značajke Xiaomi Mi 9 smartpho

Ma te žnj marke s kapacitetom baterije od par milijuna me ne zanimaju, ili je lažan kapacitet ili se baterija napuše za mjesec dana,

imam Xiaomi Max 3 s 5500mAh i to je taman, koliko god mučio mobitel izdrži dan, samo mi fali AMOLED i IP68.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Otkrivene gotovo sve značajke Xiaomi Mi 9 smar
rambox kaže...

 

Kratko i jasno, proizvođači mobova nude ono kaj večina kupaca i traži."Dakle što veči zaslon+što tanji mob+što lakši mob", a tu se velika baterija ne uklapa nit pod razno.Ak oš znatno deblji mob sa ogromnom baterijom+SoC srednje klase=sasvim dovoljan, fala bogu ima izbora pa eto plati i nema frke.

 

 I onda ga vidim s tim tankim jeftinim mobom da ima zaštitno staklo od 1mm i onu knjigu od futrole ko cigla u koju još nagura 2 kartice i još štošta...

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.1.2019 20:29 (Zver).
16 godina
offline
Re: Otkrivene gotovo sve značajke Xiaomi Mi 9 smar
nex987 kaže...

Ma te žnj marke s kapacitetom baterije od par milijuna me ne zanimaju, ili je lažan kapacitet ili se baterija napuše za mjesec dana,

imam Xiaomi Max 3 s 5500mAh i to je taman, koliko god mučio mobitel izdrži dan, samo mi fali AMOLED i IP68.

 Blackview nije žnj brend kao domača Noa smeče itd, ili Googlaj testove linkanog modela pa nema frke.Ako hočeš dugotrajnu bateriju, onda na ove prestižne mobove moš zaboravit.Sve ovisi kaj kome treba šminkerski komad stakla u ruci pa eto dok se ne razbije, ili robusni teškaš sa baterijom veličine Hrvatskoj javnog duga.

Zver kaže...

 

 I onda ga vidim s tim tankim jeftinim mobom da ima zaštitno staklo od 1mm i onu knjigu od futrole ko cigla u koju još nagura 2 kartice i još štošta...

 A čuj staklene mobove treba zaštitit, ili opčenito klasični mobovi ne smiju padat na pod.U suprotnom bit če krš i lom, koji se ionako na raznim mobovima događa svaki dan po cjelom svijetu.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Otkrivene gotovo sve značajke Xiaomi Mi 9 smar
Valjda nebu zasrali sa ekranom onim gray layerom i niskim PWMom opet.
 
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Otkrivene gotovo sve značajke Xiaomi Mi 9 smar
3500 je pre malo ...
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice