Otkriveno da lopovi AirTagom prate automobile koje

poruka: 7
|
čitano: 3.638
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Otkriveno da lopovi AirTagom prate automobile koje".
16 godina
offline
Otkriveno da lopovi AirTagom prate automobile koje

Bilo je i vrijeme kad ce otkriti tako nesto.

Neki proizvodi su korisni, a o nekima se ne razmislja kakve posljedice mogu stvoriti.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
online
Otkriveno da lopovi AirTagom prate automobile koje

Auto čija je komercijalna vrijednost preko 200 000 kn treba imati ugrađen "airtag", odnosno Find my Car opciju sa GPS čipom i eSIMom, za slučaj krađe

 

Ako imaš kuću od milju eura, nećeš štedjeti na videonadzoru. Pa kod auta se ipak štedi

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Otkriveno da lopovi AirTagom prate automobile
encoding kaže...

Auto čija je komercijalna vrijednost preko 200 000 kn treba imati ugrađen "airtag", odnosno Find my Car opciju sa GPS čipom i eSIMom, za slučaj krađe

 

Ako imaš kuću od milju eura, nećeš štedjeti na videonadzoru. Pa kod auta se ipak štedi

Veliki broj automobila to ima, ali lopovi koriste elektroničko ometanje (jammere) i znaju gdje su takvi uređaji ako su tvornički ugrađeni. Rješenje je jedino custom ugradnja, a to je komplicirano i dodatni je trošak, a može utjecati i na jamstvo. Kad lopovi ne uspiju eliminirati uređaj za praćenje (tracking) jer ga nisu mogli pronaći ili im je uklanjanje prekomplicirano onda automobil ostave napušten, eventualno bez nešto vrijednijih stvari koje su mogli na brzinu poskidati/uzeti. U nekim zemljama postoje agencije koje su licencirane za praćenje i vraćanje tih automobila, nešto kao privatni istražitelji.

12 godina
offline
Otkriveno da lopovi AirTagom prate automobile koje

Dobra i jeftina stvar, pogotovo za bicikle, jedino je tešto to neprimjetno staviti na bicikl, u auto je puno lakše. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Otkriveno da lopovi AirTagom prate automobile

Ima dobra fora... Ja sam kupio i ni ne vidi se osim ako bas ne trazis.

 

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B094H86TZH/ref=ppx_yo_dt_b_search_asin_title?ie=UTF8&psc=1

Indoor Vision
3 godine
offline
Re: Otkriveno da lopovi AirTagom prate automobile
Nehaj007 kaže...

Dobra i jeftina stvar, pogotovo za bicikle, jedino je tešto to neprimjetno staviti na bicikl, u auto je puno lakše. 

 Pa ubacis ga u "ramu" kaj ne?

14 godina
offline
Re: Otkriveno da lopovi AirTagom prate automobile

krivo...! sorry

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.12.2021 22:52 (flash6).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice