Ovogodišnji Advanced Technology Days 13 bili su uv

poruka: 10
|
čitano: 2.496
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Ovogodišnji Advanced Technology Days 13 bili su uv".
16 mjeseci

Bio. Bilo dosta dobro. Šarene teme. Za svakoga ponešto. Neki predavači baš ne kuže koncept vremena, a imali su 45 minuta za sve: izgubili se u teoriji, a htjeli su pokazati neke primjere. Neki su pak verglali istu prezentaciju koju prepričavaju već mjesec dana na više mjesta (prema vlastitom priznanju). Svejedno je bilo za 4+.

Na kraju me Delić malo razočarao. Mogao je prašit po temi kako je htio, a on se igrao kviza i pričao u stilu "ima puno lipih stvari, ali nesmim kazat!". Nije fer Deliću, želimo pikanterije!

Fasciniraju me nazivi poslova svih tih ljudi: Account Technology Strategist, Solution Architect, MVP za Cloud and Datacenter Management, Senior Information Security Consultant, Senior System Engineer, Developer, Project Manager i Business Development Manager.

Red je da se i ja predstavim:

Family output senior manager - nosim smeće do obližnjeg kontejnera

Home asset magician - spajam financijski kraj s krajem

Facilities solution provider - krpam doma što stignem

Family members delivery strategist - vozač familije

Market data analyst - tražim popuste i akcije

Allround neighbourhood project adviser - trač sa susjedima oko promjene kanalizacijske cijevi ispred zgrade

Nisam li faca?

9 0 hvala 1
2 godine
Re: Ovogodišnji Advanced Technology Days 13 bili s

http://www.bullshitjob.com/title/

Za nove ideje....

😁

Kruha i igala...
10 godina
Dosta dev stvari ja sam zadovoljn konferencijom

0 0 hvala 0
4 godine

Sviđa mi se istaknuta važnost neprestanog povezivanja kompjuteraša tokom cijele godine.

Naime, mnogi profići u ICT svijetu se nakon nekog vremena karijera nauče već na sve poznato, te se ne informiraju o neprestanim promjena koje se događaju kod nas. A, uvijek je brodo saznati korisne informacije iz prve ruke, kako u svojoj vlastitoj firmi, tako i drugima...

Osobnim kontakti su mi zato najbolji i najpouzdniji izvori informiranja. Dakako, i uz okupljanja na konferencijama, showima, itd...

Za GDPR najbolje je pročitati Olegovu kolumnu u aktualnoj mreži..

Nisam bio na konferenicji, al' uvijek pratim stanje na našem ICT dijelu svemira....

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine

Faca si.

Ja sam prilično razočaran, očekivao sam više.

2 godine

Daj mi molim te reci koje si godište?

4 godine

@andrijam

7. mjesec, malo poslije obljetnice Dan Ustanka narod u Srbu, godina 1983.

Na PP pitaj, ako te još nešto zanima, a da sam ti u stanju odgovoriti.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
10 godina
andrijam kaže...

Faca si.

Ja sam prilično razočaran, očekivao sam više.

Onda odi na MSBuild barem neka ti podignu ljestvicu razočarenja. 

2 godine

Možda odem, uglavnom unatrag 2-3 godine neki manje razvikani događaji su mi bili zanimljiviji i konkretniji. Možda sam odabrao kriva predavanja, što čisto sumnjam. Al to je samo moje mišljenje. 

11 mjeseci
neaktivan
ridealong kaže...

Bio. Bilo dosta dobro. Šarene teme. Za svakoga ponešto. Neki predavači baš ne kuže koncept vremena, a imali su 45 minuta za sve: izgubili se u teoriji, a htjeli su pokazati neke primjere. Neki su pak verglali istu prezentaciju koju prepričavaju već mjesec dana na više mjesta (prema vlastitom priznanju). Svejedno je bilo za 4+.

Na kraju me Delić malo razočarao. Mogao je prašit po temi kako je htio, a on se igrao kviza i pričao u stilu "ima puno lipih stvari, ali nesmim kazat!". Nije fer Deliću, želimo pikanterije!

Fasciniraju me nazivi poslova svih tih ljudi: Account Technology Strategist, Solution Architect, MVP za Cloud and Datacenter Management, Senior Information Security Consultant, Senior System Engineer, Developer, Project Manager i Business Development Manager.

Red je da se i ja predstavim:

Family output senior manager - nosim smeće do obližnjeg kontejnera

Home asset magician - spajam financijski kraj s krajem

Facilities solution provider - krpam doma što stignem

Family members delivery strategist - vozač familije

Market data analyst - tražim popuste i akcije

Allround neighbourhood project adviser - trač sa susjedima oko promjene kanalizacijske cijevi ispred zgrade

Nisam li faca?

Oprosti. :-(

Možemo o pikanterijama na kavu. Javi se.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice