Ovogodišnji Advanced Technology Days 13 bili su uv

poruka: 10
|
čitano: 4.345
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovogodišnji Advanced Technology Days 13 bili su uv".
6 godina
protjeran
offline
Ovogodišnji Advanced Technology Days 13 bili su uv

Bio. Bilo dosta dobro. Šarene teme. Za svakoga ponešto. Neki predavači baš ne kuže koncept vremena, a imali su 45 minuta za sve: izgubili se u teoriji, a htjeli su pokazati neke primjere. Neki su pak verglali istu prezentaciju koju prepričavaju već mjesec dana na više mjesta (prema vlastitom priznanju). Svejedno je bilo za 4+.

 

Na kraju me Delić malo razočarao. Mogao je prašit po temi kako je htio, a on se igrao kviza i pričao u stilu "ima puno lipih stvari, ali nesmim kazat!". Nije fer Deliću, želimo pikanterije!

 

Fasciniraju me nazivi poslova svih tih ljudi: Account Technology Strategist, Solution Architect, MVP za Cloud and Datacenter Management, Senior Information Security Consultant, Senior System Engineer, Developer, Project Manager i Business Development Manager.

Red je da se i ja predstavim:

 

Family output senior manager - nosim smeće do obližnjeg kontejnera

Home asset magician - spajam financijski kraj s krajem

Facilities solution provider - krpam doma što stignem

Family members delivery strategist - vozač familije

Market data analyst - tražim popuste i akcije

Allround neighbourhood project adviser - trač sa susjedima oko promjene kanalizacijske cijevi ispred zgrade

 

Nisam li faca?

 

 

 

 
9 0 hvala 1
7 godina
online
Re: Ovogodišnji Advanced Technology Days 13 bili s

http://www.bullshitjob.com/title/

 

Za nove ideje....

😁

Kruha i igala...
15 godina
offline
Re: Ovogodišnji Advanced Technology Days 13 bili s
Dosta dev stvari ja sam zadovoljn konferencijom
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Ovogodišnji Advanced Technology Days 13 bili su uv

Sviđa mi se istaknuta važnost neprestanog povezivanja kompjuteraša tokom cijele godine.

Naime, mnogi profići u ICT svijetu se nakon nekog vremena karijera nauče već na sve poznato, te se ne informiraju o neprestanim promjena koje se događaju kod nas. A, uvijek je brodo saznati korisne informacije iz prve ruke, kako u svojoj vlastitoj firmi, tako i drugima...

Osobnim kontakti su mi zato najbolji i najpouzdniji izvori informiranja. Dakako, i uz okupljanja na konferencijama, showima, itd...

 

Za GDPR najbolje je pročitati Olegovu kolumnu u aktualnoj mreži..

 

Nisam bio na konferenicji, al' uvijek pratim stanje na našem ICT dijelu svemira....

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ovogodišnji Advanced Technology Days 13 bili s

Faca si.

Ja sam prilično razočaran, očekivao sam više.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Ovogodišnji Advanced Technology Days 13 bili s

Daj mi molim te reci koje si godište?

10 godina
offline
Re: Ovogodišnji Advanced Technology Days 13 bili s

@andrijam

 

7. mjesec, malo poslije obljetnice Dan Ustanka narod u Srbu, godina 1983.

Na PP pitaj, ako te još nešto zanima, a da sam ti u stanju odgovoriti.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
15 godina
offline
Re: Ovogodišnji Advanced Technology Days 13 bili s
andrijam kaže...

Faca si.

Ja sam prilično razočaran, očekivao sam više.

Onda odi na MSBuild barem neka ti podignu ljestvicu razočarenja. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Ovogodišnji Advanced Technology Days 13 bili s

Možda odem, uglavnom unatrag 2-3 godine neki manje razvikani događaji su mi bili zanimljiviji i konkretniji. Možda sam odabrao kriva predavanja, što čisto sumnjam. Al to je samo moje mišljenje. 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Ovogodišnji Advanced Technology Days 13 bili s
ridealong kaže...

Bio. Bilo dosta dobro. Šarene teme. Za svakoga ponešto. Neki predavači baš ne kuže koncept vremena, a imali su 45 minuta za sve: izgubili se u teoriji, a htjeli su pokazati neke primjere. Neki su pak verglali istu prezentaciju koju prepričavaju već mjesec dana na više mjesta (prema vlastitom priznanju). Svejedno je bilo za 4+.

 

Na kraju me Delić malo razočarao. Mogao je prašit po temi kako je htio, a on se igrao kviza i pričao u stilu "ima puno lipih stvari, ali nesmim kazat!". Nije fer Deliću, želimo pikanterije!

 

Fasciniraju me nazivi poslova svih tih ljudi: Account Technology Strategist, Solution Architect, MVP za Cloud and Datacenter Management, Senior Information Security Consultant, Senior System Engineer, Developer, Project Manager i Business Development Manager.

Red je da se i ja predstavim:

 

Family output senior manager - nosim smeće do obližnjeg kontejnera

Home asset magician - spajam financijski kraj s krajem

Facilities solution provider - krpam doma što stignem

Family members delivery strategist - vozač familije

Market data analyst - tražim popuste i akcije

Allround neighbourhood project adviser - trač sa susjedima oko promjene kanalizacijske cijevi ispred zgrade

 

Nisam li faca?

 

 

 

Oprosti. :-(

Možemo o pikanterijama na kavu. Javi se.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice